Куплю 295/80/22.5 руль
Новые сообщения
Количество постов 4
Автор
Сообщение

Куплю резину 295 80 22.5 руль . Желательно остаток от 10 мм . 0672936955 Валентин .


Еще

Куплю резину 295 80 22.5 руль . Желательно остаток от 10 мм . 0672936955 Валентин .


Продаем новые качественные Китайские шины с гарантией пробега от официального дилера фирмы Taitong в Украине. Цена 295/80R22.5 - 6650грн\шт - бесплатная доставка по Украине - Новой почтой.


Опис шини Taitong HS101

Вантажна шина Taitong HS101 була спеціально спроектована для використання на рульових осях вантажних автомобілів, що використовуються у сфері міжрегіональних перевезень. Її конструкція ідеальним чином адаптована для значного по часу та тривалості пересування на великій швидкості. В таких непростих умовах ця модель демонструє відмінне щеплення за будь-якої погоди, хорошу паливну економічність та високу надійність протягом усього строку служби.

5-реберний дизайн протекторного малюнку

Специфічні умови експлуатації обумовили вибір китайських виробників на симетричному ненаправленому малюнку протектора, що складається з 5 повздовжніх ребер. При цьому кожне ребро характеризується масивними розмірами, що з одного боку забезпечило шину відмінним зчепленням, а з іншої – прекрасною курсовою стійкістю при русі на будь-якій швидкості.

Низький опір розгойдування

Крім масивних розмірів всі протекторні ребра Taitong HS101 відрізняються дуже жорсткою конструкцією. Це зумовлено практично повною відсутністю розривів по всій протяжності, що призвело до підвищення стійкості до динамічної деформації. Завдяки цим конструктивним особливостям, шина відрізняється дуже низьким опором розгойдування, що у поєднанні з низькою вартістю сприяє зниженню експлуатаційних витрат.

Короткий гальмівний шлях

Невелика кількість окремих протекторних елементів не завадила розробникам надати шині відмінної ефективності при гальмуванні. Це було досягнуто за рахунок великої кількості прямих ламелей, розміщених на поверхні трьох повздовжніх ребер в центральній частині протектора. Контактуючи з дорожнім покриттям вони, розкриваючись, утворюють велику кількість ребер, якими шина і чіпляється навіть за найменші нерівності покриття, що значно скорочує гальмівний шлях.

Основні особливості шини Taitong HS101

Шина призначена для рульових осей вантажних автомобілів;
Високі показники вантажності, відмінна стійкість до ударних навантажень і нерівномірного зношення завдяки підсиленій конструкції плечових зон протектора;
Прекрасна ефективність гальмування завдяки великій кількості прямих ламелей, розташованих в центральній частині протекторного малюнку;
Надзвичайна оперативність керування забезпечується жорствою конструкцією п’яти повздовжніх ребер.


Еще

Куплю резину 295 80 22.5 руль . Желательно остаток от 10 мм . 0672936955 Валентин .


Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0