КУПЛЮ ШИНУ Б\У 315*80*22,5 НА ВЕДУЩУЮ ОСЬ
Новые сообщения
Количество постов 3
Автор
Сообщение

КУПЛЮ ШИНУ Б\У 315*80*22,5 НА ВЕДУЩУЮ ОСЬ, В ХОРОШЕМ СОСТОЯНИИ


Еще

КУПЛЮ ШИНУ Б\У 315*80*22,5 НА ВЕДУЩУЮ ОСЬ, В ХОРОШЕМ СОСТОЯНИИ


Продаем новые качественные Китайские шины с гарантией пробега от официального дилера фирмы Taitong в Украине. Цена 315/80R22.5 - 7190грн\шт - бесплатная доставка по Украине - Новой почтой.

TAITONG HS102


Опис шини Taitong HS102

Вантажна шина Taitong HS102 була спеціально розроблена для експлуатації на ведучих осях вантажних автомобілів. Дана модель відрізняється першокласними повздовжніми тягово-зчіпними характеристиками, низьким спротивом розгойдування та дуже тривалим строком служби. Все це у поєднанні з привабливою вартістю робить шину Taitong HS102 надзвичайно вартісним придбанням.

Протекторний малюнок із збільшеною кількістю зчіпних ребер

Однією з характерних особливостей даної моделі шини є її симетричний ненаправлений малюнок протектора. Його дизайн відрізняється відкритістю, наявністю великої кількості окремих протекторних елементів, які в процесі руху утворюють велику кількість зчіпних ребер. Значна їх частина розміщена поперек відносно напрямку руху, що зумовлює відмінні повздовжні тягово-зчіпні якості цієї шини.

6 повздовжніх ребер

Як вже було сказано раніше, протекторний малюнок шини Taitong HS102 містить велику кількість окремих блоків. Вони відрізняються прямокутною формою та повздовжнім розміщенням. Така схема розміщення формує шість повздовжніх ребер. Це конструктивне рішення надає шині одразу кілька переваг. В першу чергу це хороша курсова стійкість, а також супротив розгойдування, що досягається за рахунок розміщення блоків паралельно напрямку руху.

Низький рівень шумів та вібрації

Незважаючи на велику кількість окремих елементів, ця модель відрізняється непоганим рівнем акустичного комфорту. Це було досягнуто за рахунок мультикрокового розміщення протекторних блоків, що в свою чергу дозволило звести вірогідність виникнення та розвитку резонансних шумів та вібрацій до мінімуму.

Прекрасне зчеплення на мокрій дорозі

Ще однією вагомою перевагою відкритого дизайну протекторного малюнку цієї моделі варто визнати підвищені зчіпні характеристики на мокрій дорозі. Вони забезпечуються за рахунок дуже хорошої дренажної системи, що складається з п’яти повздовжніх канавок, що з’єднанні між собою великою кількістю поперечних каналів. Така конфігурація забезпечує дуже швидке виведення з зони контакту практично будь-якої кількості води, що в свою чергу забезпечує шину відмінною стійкістю до аквапланерування.

Основні переваги шини Taitong HS102

шина була спеціально розроблена для експлуатації на ведучих осях вантажних автомобілів;
шість повздовжніх ребер, сформованих з розташованих повздовж прямокутних протекторних блоків, забезпечують відмінну курсову стійкість та низький супротив розгойдування;
оптимізований розподіл зовнішнього тиску до зони контакту підвищує вантажність, подовжує строк служби протектора, покращує керованість на сухій дорозі;
чудові повздовжні тягово-зчіпні характеристики були досягнуті за рахунок збільшення кількості поперечних ребер зчеплення;
спеціальні ламелі, що прорізані в протекторних блоках, збільшують розміри зони контакту, оптимізовують розподіл зовнішнього тиску по ньому, та надають шині м’якість ходу;
надійне зчеплення на мокрій дорозі забезпечується за рахунок дуже продуктивної дренажної системи, що складається з великої кількості повздовжніх та поперечних канавок.


Еще

КУПЛЮ ШИНУ Б\У 315*80*22,5 НА ВЕДУЩУЮ ОСЬ, В ХОРОШЕМ СОСТОЯНИИ


Наварим на Ваш каркас:
лента Vipal - 150 евро
кольцо Marangoni - 160 евро

Гарантия 1 год или 100 тыс. км.

г. Днепропетровск
067 636 8808


Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0