Охорона та супроводження вантажів
Новые сообщения
Количество постов 1
Автор
Сообщение

Злочини проти власності становлять одну із найпоширеніших і найнебезпечніших груп злочинних діянь, оскільки вони посягають на одне із найбільших цінних соціальних благ — право власності.
Небезпечність злочинів проти власності полягає в тому, що вони посягають на нормальне функціонування відносин власності, підривають стабільність всієї економічної системи, негативно впливають на підвищення рівня добробуту.
Як показує аналіз злочинності, 56-59 % скоєних злочинів у 2012-2014 роках - злочини проти власності.

ТОВ ТОВ "Юридична Безпека Компаній" - охоронне підприємство, яке надійно зарекомендувало себе на ринку охоронних послуг України з 2008 року.

Пропонуємо до Вашої уваги один із пріоритетних напрямків нашої діяльності - охорону та супроводження вантажів (так називаємий "конвой" на сленгу перевізників).
Ми знаходимось в м. Ужгород Закарпатської області, що гарантує оперативне прибуття нарядів охорони до митних пунктів пропуску західного регіону ( Чоп, Ужгород, Львівська та Волинська область).

Якість надаваних послуг і наша цінова політика приємно здивують Вас.
При виконанні договірних зобов'язань, співробітники озброєні відповідно до чинного законодавства, екіпіровані спецзасобами, бронежилетами, радіостанціями.

Автомобілі обладнані системою GPS стеження, що в будь-який час доби дає можливість визначити місцезнаходження автомобілів, місця і тривалість стоянок, ухилення від заданого маршруту, тощо.
Також, транспорт ТОВ "ЮБК" обладнаний СГУ, нанесена кольорографічні схема, також, за бажанням замовника, до охорони та супроводження вантажів можуть залучатись автомобілі без розпізнавальних знаків.

Гарантуємо оперативне прийняття вантажу під охорону після підписання договору, на протязі 2-3 годин, у разі його розташування в межах Закарпатської області.
Базовий екіпаж охорони - два працівника на одному автомобілі охорони, у разі потреби, за бажанням замовника штатна чисельність екіпажу може коригуватися.

Вартість послуг складає 5,50 грн. за 1 кілометр пробігу службового автомобіля від місця взяття вантажу під охорону до місця призначення та у зворотньому напрямку.
У разі підписання договору з великим об'ємом робіт, вартість супроводу оговорюється окремо.


Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0