Ремонт і рихтування конструкції рами і кузова
Новые сообщения
Количество постов 1
Автор
Сообщение

Ремонт і рихтування конструкції рами і кузова

При аваріях вантажівок часто страждають не тільки кабіни автомобілів, але і несучі конструкції, рами. Незважаючи на складність, нашим фахівцям станції технічного обслуговування в більшості випадків вдається провести якісний ремонт несучих конструкцій.
Найбільш частими дефектами після аварій є перекоси і деформації конструкцій, порушення клепаних з’єднань, тріщини на поздовжніх і поперечних балках,ремонт конструкції рами.
Оптимальним в подібних ситуаціях є проведення капітального ремонту. Розбір рами дозволить ретельно протестувати всі поломки і деформації і провести якісний ремонт. Всі деталі, що демонтуються з рами, проходять огляд і ремонт. При недоцільності проведення ремонту деталі замінюються новими.
При поломці поздовжніх балок одна з них замінюється на нову, а інша ремонтується за допомогою приварювання накладного елемента і зміцнення клепаного термічного шва. При наявності на поздовжньої балці більше тріщини, вони повинні заварюватися за допомогою зварки і зміцнюватися за допомогою клепаних з’єднань.
Проведення ремонту поперечних балок допустимо лише у випадках наявності однієї тріщини. При наявності більшої кількості тріщин балка повинна замінюватися.
При виявленні на поздовжніх і поперечних балках різних деформацій, вони повинні бути піддані холодній правці за допомогою різних пресів і пристосувань.Одним з пристроїв, що застосовуються для холодної правки важких штампованих елементів рами конструкції вантажівки, є вантажний стапель. На цьому агрегаті проводиться рихтування елементів конструкцій вантажних і вантажопасажирських автомобілів довжиною до 24 метрів і вагою до 60 тонн.Рихтування на стапелі здійснюється із застосуванням системи вертикальних і горизонтальних пресів, гідравлічних циліндрів, блоків, струбцин. При проведенні рихтування коригується геометрія балок.
Стапельного ремонт дозволяє уникнути дорогого ремонту з повним демонтажем елементів кабіни і кузова вантажівки. Такий ремонт часто дозволяє уникнути і повної заміни рами автомобіля, вартість якої може досягати, в залежності від моделі, до 10-17 тисяч доларів.
Стапельна технологія дозволяє провести якісний ремонт без демонтажу конструкції, кабіни і силового агрегату. Це значно знижує вартість проведення ремонтних робіт і в той же час, не відбивається на якості і можливості подальшої експлуатації вашої вантажівки.Ми використовуємо стапельну технологію і прилади для рихтування рам та вирівнювання осів, мостів вантажної техніки американської фірми Bee Line.


Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0