До уваги автоперевізників, експедиторів, митних брокерів та вантажовласників
Новые сообщения
Автор
Сообщение

До уваги автоперевізників, експедиторів, митних брокерів та вантажовласників
Відповідно до рішення Комісії митного союзу, з 17 червня 2012 року введене обов‘язкове електронне попереднє інформування (ЕПІ) для товарів, які ввозяться на митну територію Митного союзу автомобільним транспортом. Тобто, з цієї дати ЕПІ стало обов‘язковим для всіх як українських так і іноземних автоперевізників, що в’їжджають на територію Митного союзу, в тому числі і Республіки Білорусь, чи проходять її транзитом. Відсутність ЕПІ буде призводити до затримок або відмов у митному формленні транспортних засобів на кордонах з Білоруссю.
Українська спілка автомобільного транспорту та логістики є ексклюзивним представником митних органів Білорусі в Україні та має право передавати всім зацікавденим організаціям у користування ліцезійне програмне забезпечення, яке дає можливість створювати ЕПІ та відправляти його безпосередньо до митних органів Республіки Білорусь.
Крім того, Спілка має можливість через свого партнера – митного гаранта забезпечити митні гарантії щодо ввезення товарів на територію Республіки Білорусь і транзитом в країни Прибалтики та у зворотньому напрямку без застосування книжки МДП (carnet TIR).
Українська спілка автомобільного транспорту та логістики запрошує всіх перевізників, брокерів, експедиторів та вантажовласників до співпраці.
З питань отримання програмного забезпечення та додаткової інформації щодо спіпраці звертатися за адресою: 03680, м. Київ, вул. Предславінська 28, оф. 607, тел. (044) 528-71-30, факс (044) 529-44-40, e-mail: uru@uru.com.ua.


Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0