зимние шины на территории Таможенного Союза
Новые сообщения
Количество постов 5
Автор
Сообщение

Ну на ведущую ось тягача наверное есть зимняя резина (хотя пока не нашел посмотреть).А рулевая или на полуприцеп зимняя !?


Еще


Щодо застосування зимових шин на території Митного союзу

Шановні автоперевізники!

Починаючи з 01.01.2015 на території країн Митного союзу (Білорусія, Казахстан, Росія) набирає чинності Технічний регламент Митного союзу ТР ТС 018/2011 «Про безпеку колісних транспортних засобів».

Згідно з цим регламентом, протягом зимового періоду (грудень, січень, лютий) всі транспортні засоби повинні бути обладнанні зимовими шинами, які мають відповідати наступним критеріям:

всі колеса транспортного засобу повинні бути обладнані зимовими шинами (під транспортним засобом розуміється тягач без причепа або склад транспортних засобів, який складається з тягача та причепа/напівпричепа);
зимові шини повинні мати спеціальну відмітку «3РМSF» (знак у вигляді гірської вершини з трьома піками та сніжинки в середині (Альпійський символ)), та/або знаки «M+S», «M&S», «M-S» (символи бруду та снігу).
глибина протектору зимових шин, при відсутності індикатору зносу, повинна бути не менше 4 мм;
шини з шипами протисковзання, у випадку їх застосування, повинні встановлюватися на всі колеса транспортного засобу. Забороняється експлуатація транспортного засобу з шипованими шинами в літній період (червень, липень, серпень);
тривалість використання зимових шин може бути подовжена регіональними органами держаного управління країн – учасниць Митного союзу.
Разом з цим повідомляємо, що застосування зимових шин на транспортних засобах також передбачено в таких країнах: Естонія, Норвегія, Словаччина, Румунія, Чехія, Туреччина, Австрія, Німеччина, Литва, Латвія, Італія, Словенія, Швеція.

Просимо врахувати дану інформацію під час виконання перевезень територією Митного союзу.

Департамент транспортної політики
Секретаріату АсМАП України

http://www.oponeo.pl/opony/ciezarowe/315/70/r22-5/zimoweЕщевсі колеса транспортного засобу повинні бути обладнані зимовими шинами (під транспортним засобом розуміється тягач без причепа або склад транспортних засобів, який складається з тягача та причепа/напівпричепа);
http://www.oponeo.pl/opony/ciezarowe/315/70/r22-5/zimowe
К чему выделение красным цветом? Вроде черным по-белому написано, что если одиночка - то вся машина, если автопоезд или с полуприцепом - то и тягач и полуприцеп. Или не так?


Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0