транспорт морсъких контейнерів з портів Захдъої Європи
Новые сообщения
Количество постов 1
Автор
Сообщение

Фірма ARBUDs.c. ( АРБУД) була заснована в 2000 році. Від початку нашої діяльності займаємося міжнародним перевезенням товарів. Сьогодні надаємо послуги у двох видах транспорту, а саме в транспортуванні морсъких контейнерів з портів Захдъої Європи , в основному з Гамбурга, Бремерхафена, Роттердаму, Антверпії а також транспортуванні легкових автомобілівна території Європейського Союзу. Транспортуванням контейнерів займаємося від самого початку повстання компанії в результаті чого можемо похвалитися багатим досвідом та великою кількістю задоволених клієнтів. На протязі 14 років ми зібрали надійну групу співробітників, дякуючи яким можемо запропонувати реалізацію послуги на цілій трасі перевезення „doortodoor” а також допомогти завершити всі митні формальності.

Транспортуванням легкових автомобілів зайнялися у відповідь на попит клієнтів звязаний з приєднанням Польщі до ЄС. Перевозимо нові та вживанні автомобілі в основному напрямки Польща – Німеччина – Нідерланди – Белъгія – Франція.

Щобнадатинашимклієнтамкомфорттаповнубезпекуповіреноїнамвашоїпосилки, кожнеперевезенняконтейнераабоавтозастрахванийєна 1 міліонєвроврамкахстрахуванняOCP ( ЦивільнаВідповідальність Перевізників ).

ВідпочаткусвогоіснуваннякомпаніяPHU ARBUD єчленомZMPD ( ОбднанняМіжнароднихДорожніх Перевізників ) і користувачем карнетів TIR, за якими ми надаємо послуги також за межами Європейского Союзу з окрема в Україні, Білорусії і Російскій Федерації.

Незалежно від доручених нам вантажів як і напрямку перевезення забезпечення і терміновість доставки до нашого замовника є для нас пріоритетом.

www.phu-arbud.pl Skype: vera.szewczyk


Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0