Срок вступления в действие лицензии о международных грузоперевозках
Новые сообщения
Количество постов 14
Автор
Сообщение

Добрый день ! Кто может подсказать с какого числа вступает в действие положение о лицензии о международных грузоперевозках. Много об этом писали, а сейчас притихли . В пунктах выдачи дозволов говорят, что без лицензии их не получишь, а с какого числа это будет не знают. Знакомые говорят , что это будет с 16.06. Прошу , кто знает, внесите ясность.


Еще

Была там где выдают лицензию, сказали что продлили на 2 или 4 месяца


Еще

А кто нибудь уже получил?


Еще

Отримав ще в лютому,а поштою прийшла в червні!


Еще

Таки продлили на два месяца.


Еще

Офіційно немає даних про продовження ліцензій


Еще

Доброй ночи , подскажите пожалуйста, так все таки, выдают дозвола без лицензии?
Спасибо


Еще

Добрый день!
Предоставляем услуги по оформлению всех видов лицензий на перевозки.
Стоимость 3500 грн. Период оформления --- один месяц.
067 675 07 11
067 755 74 34
097 478 96 88


Еще

Доброго дня, чи може хтось поділитись зразком заповнення документів на ліцензію, та зразком договору на технічне обслуговування та стоянку?


Еще

Добрый день ! Кто может подсказать с какого числа вступает в действие положение о лицензии о международных грузоперевозках. Много об этом писали, а сейчас притихли . В пунктах выдачи дозволов говорят, что без лицензии их не получишь, а с какого числа это будет не знают. Знакомые говорят , что это будет с 16.06. Прошу , кто знает, внесите ясность.18 жовтня 2016р. і велика-жирна крапка. Це остаточно.

http://www.asmap.org.ua/index1.php?idt=63769&langid=1


Еще

Доброго дня, чи може хтось поділитись зразком заповнення документів на ліцензію, та зразком договору на технічне обслуговування та стоянку?067-256-1981 Максим


Еще

Нагадуємо Вам, що 18 жовтня 2016 року спливає термін на отримання ліцензій для виконання міжнародних перевезень вантажів (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України 23.08.2016 року №537).

Секретаріат АсМАП України звертається з проханням до міжнародних автоперевізників пришвидшити подачу документів на отримання ліцензій/поновлення даних до Укртрансбезпеки. http://dsbt.gov.ua/storinka/licenzuvannya-na-avtomobilnomu-transporti

Акцентуємо Вашу увагу на те, що продовження терміну отримання ліцензії більше не планується і 18 жовтня 2016 року є кінцевою датою, після якої виконання міжнародних перевезень без ліцензії буде заборонене.

Також повідомляємо Вам, що відповідно до вимог частини першої статті 20 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» та Статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення за провадження виду господарської діяльності,
що підлягає ліцензуванню, без ліцензії передбачена відповідальність у вигляді суттєвого штрафу (до 34000 грн.) з можливою конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього правопорушення.

Наполегливо рекомендуємо Вам не зволікати з отриманням ліцензій (або поновленням даних по безстрокових діючих ліцензій), для виконання міжнародних перевезень належним чином.

Департамент транспортної політики


Еще
Александр
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0