Ціни на міжнародні вантажні перевезення.
Новые сообщения
Количество постов 2
Автор
Шановні перевізники, звертаюсь до вас з таким питанням: на даний момент шукаю вантаж з півдня Німеччини на Україну. Як приклад, експедиція виставляє вантаж Штутгарт - Київ по ціні 1000 євро. Або іще такий вантаж, Штутгарт - Запоріжжя 1300 євро.  Я запитую в експедиції, що це за ціни і хіба перевізники погоджуються за такі кошти їхати?? Експедитор мені з нахабством відповідає, ТАК - закриваємо, і є бажаючі їхати, тому такі ціни.
А тепер питання, Ви дійсно їздите по таким цінам і що ви тоді заробляєте?? 
Чи це експедиції маніпулюють, аби склалось враження що за  1000 евро стоїть черга перевізників.!!!

Еще

Шановні перевізники, звертаюсь до вас з таким питанням: на даний момент шукаю вантаж з півдня Німеччини на Україну. Як приклад, експедиція виставляє вантаж Штутгарт - Київ по ціні 1000 євро. Або іще такий вантаж, Штутгарт - Запоріжжя 1300 євро.  Я запитую в експедиції, що це за ціни і хіба перевізники погоджуються за такі кошти їхати?? Експедитор мені з нахабством відповідає, ТАК - закриваємо, і є бажаючі їхати, тому такі ціни.
А тепер питання, Ви дійсно їздите по таким цінам і що ви тоді заробляєте?? 
Чи це експедиції маніпулюють, аби склалось враження що за  1000 евро стоїть черга перевізників.!!!
Прошу прощения....ВОПРОС КАСАЕМО ПЕРЕВОЗОК ПО УКРАИНЕ....Уважаемые КОЛЛЕГИ....Сколько можно возить даром.....Одни приехали с эвропы плачут что плохо платят...диспечера зарабатывают больше чем перевозчик...Так почему вы приехав с эвропы вырузившись на востоке Украины хватаете грузы типа Харьков...Львов...22 т .10000 грн...тем пересрали и свою роботу и роботу внутри нашего Украинского рынка ЛЮДЯМ....КОЛЕГАМ....КОТОРЫЕ РАБОТАЮТ ВНУТРИ СТРАНЫ.....Вот откуда нужно начинать.....вот оно начало а в эвропе конецццццц.БУДЬТЕ ЛЮДЬМИ .Это не касается лично Вас .Это касается тех ПЕРЕСЕРАЛ за которых Вы пишете и о которых пишу я...Потому диспеччера толком ни хрена ни делая   гладят пузо в теплом офисе...а мы ищем то водителя нормального то резину и запчасти со скидкой   так как хоть э5хоть э6 тоже ломаются.....Удачи в дороге....

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0