Свидетельство о допуске перевозок под таможенными пломбами
Новые сообщения
Количество постов 5
Автор
Сообщение

Уважаемые, коллеги! Подскажите пожалуйста где в Киеве оформить свидетельство, может кто-то оформлял сам или через брокера, подскажите к кому обратиться. Спасибо!


Еще

Уважаемые, коллеги! Подскажите пожалуйста где в Киеве оформить свидетельство, может кто-то оформлял сам или через брокера, подскажите к кому обратиться. Спасибо!

аккредитация в таможенном органе по месту прописки...


Еще

ЦитатаЦитата (ГИЛЕРА, ООО, 10.12.2012 20:10):
Уважаемые, коллеги! Подскажите пожалуйста где в Киеве оформить свидетельство, может кто-то оформлял сам или через брокера, подскажите к кому обратиться. Спасибо!

аккредитация в таможенном органе по месту прописки...

при чем тут акредитация??? читайте порядок выдачи свидетельств. Получить можете на любом ближайшем таможенном посту.

--
Александр


Еще


Попробуйте получить без аккредитации ...


Еще
Александр

ЦитатаЦитата (ОПеКС, ООО, 12.12.2012 11:35):

Попробуйте получить без аккредитации ...

получал много раз. почитайте список необходимых документов в порядке выдачи. То что работники таможни постоянно пьют кровь насчет предоставления карточки аккредитации - еще не означает, что их требования законны. Потому Вы не обязаны ее показывать. Если подавать документы по списку, и не приложить копию карточки аккредитации, то сотрудники таможни начинают пить кровь, чтобы Вы бежали делали копию и т.д., но можно просто показать им приказ, и после их аргументы заканчиваются.
Читаем старый приказ:
Наказ Державної митної служби України 29.12.11 р. № 1102

3.2. Для одержання адміністративної послуги з продовження строку дії Свідоцтва до митного органу, в зоні діяльності якої зареєстрований одержувач адміністративної послуги, подаються такі документи:
письмова заява довільної форми на ім'я керівника митного органу реєстрації за підписом власника транспортного засобу або його уповноваженого представника з продовження строку дії Свідоцтва. У заяві, що подається юридичною особою, повинні бути зазначені місцезнаходження, код за ЄДРПОУ власника транспортного засобу, державний реєстраційний номер, тип, марка, номер шасі транспортного засобу. Фізичні особи зазначають місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серію та номер паспорта, паспортні дані, державний реєстраційний номер, тип, марку, номер шасі транспортного засобу;
Свідоцтво, яке потребує продовження строку дії;
комплект фотографій транспортного засобу з відбитком особистої номерної печатки і підписом посадової особи митного органу реєстрації, які поверталися власнику транспортного засобу або його вповноваженому представнику після оформлення або останнього продовження строку дії Свідоцтва.Читаем новый: НАКАЗ 09.10.2012 № 1064

3.1. Для отримання свідоцтва про допущення заявником подаються до митного органу видачі такі документи:
письмова заява довільної форми на ім’я керівника митного органу видачі за підписом власника ТЗ і з його печаткою (за наявності). У заяві, що подається юридичною особою, повинні бути зазначені місцезнаходження, код згідно з ЄДРПОУ власника ТЗ, реєстраційний номерний знак, тип, марка, номер шасі ТЗ. Фізичні особи – підприємці зазначають місце проживання, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті), реєстраційний номерний знак, тип, марку, номер шасі ТЗ;
заповнене свідоцтво про допущення;
копія свідоцтва про реєстрацію ТЗ в органах Державної автомобільної інспекції МВС України або тимчасового реєстраційного талона, завірена підписом власника ТЗ і його печаткою (за наявності);
комплект фотографій або креслень (малюнків) ТЗ (вид спереду, ззаду, вид з кожного боку, збільшеним планом кожне місце накладення митних печаток та пломб). Зображення повинні бути чіткими та надавати повну інформацію про ТЗ. Фотографії на звороті повинні містити інформацію про ТЗ (реєстраційний номерний знак ТЗ, тип, марка, номер шасі), яка завіряється підписом власника ТЗ і його печаткою (за наявності).
Якщо документи для отримання свідоцтва про допущення подаються уповноваженою особою, додатково пред’являються її паспорт та документ, що засвідчує повноваження цієї особи.


Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0