trucksnearme
НАБУ ініціює спрощення процедури підтвердження закордонних відряджень
Новые сообщения
Количество постов 1
Автор
Сообщение

Незалежна асоціація банків України (НАБУ) просить скасувати підтвердження відряджень за кордон необхідністю проставляти у закордонному паспорті, або документі, що його замінює, відмітки Державної прикордонної служби України. Про необхідність внесення відповідних змін до Податкового кодексу йдеться у листі Асоціації на адресу Міністерства фінансів України.

Свою позицію НАБУ мотивує тим, що згідно чинного законодавства відмітки про перетинання державного кордону у паспортних документах громадян України не проставляються, за винятком випадків особистого звернення.

У НАБУ вважають, що достатнім аргументом при перевірці розрахунку добових та підтвердження перетину кордону є наявність відміток прикордонної служби країни перебування у відрядженні (вони проставляються в обов’язковому порядку при перетині кордону приймаючої країни). Окрім цього, перебування працівника у відрядженні за кордоном можливо підтвердити й іншими документами, наприклад: посадковими талонами авіаквитка, в яких зазначаються прізвище відрядженого співробітника, дата та час його реєстрації в аеропорту на літак.

«Зазначені зміни жодним чином не вплинуть на підтвердження перебування співробітників у відрядженні за кордоном та сприятимуть: спрощенню процедури самого відрядження; економії часу та ресурсів працівників на заміну закордонних паспортів», — резюмують у НАБУ.

Джерело: http://www.nabu.com.ua/ukr/press_centr/news/105802/


Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0