trucksnearme
Залучайтесь до реформування податкової системи
Новые сообщения
Количество постов 1
Автор
Сообщение

Залучайтесь до реформування податкової системи

Україна серед 189 країн світу за показником легкості ведення бізнесу займає 112 місце, за показником «сплата податків» — 164 місце, тож з метою виправлення цієї ситуації розроблено пакет економічних реформ, однією зі складових якого є Концепція реформування податкової системи України. Вона передбачає скорочення кількості податків і зборів з 22 до 9. Майже місяць триває обговорення Концепції реформування податкової системи України, а саме щодо: скасовування збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності; збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності; рентної плати за транспортування нафти і нафтопродуктів магістральними нафтопроводами та нафтопродуктоводами, транзитне транспортування трубопроводами природного газу та аміаку територією України; збору за місце для паркування транспортних засобів; туристичного збору та збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.
З метою скасування податкового обліку і забезпечення ведення єдиного бухгалтерського обліку пропонується реформувати порядок оподаткування податком на прибуток. В якості об’єкта оподаткування буде виступати фінансовий результат, визначений за правилами бухгалтерського обліку, скоригований на три різниці: амортизація, резерви, фінансові операції. Таким чином, із 49 податкових різниць залишиться всього 3.
Ознайомитись з Концепцією можна на веб-порталі Державної фіскальної служби України (http://sfs.gov.ua/).
ГУ ДФС у Дніпропетровській області запрошує всіх, хто ще не встиг ознайомитися з Концепцією долучитися до реформування податкової системи України, так як це є дуже важливо для розвитку країни та надати пропозиції в електронному вигляді на офіційну скриньку ГУ ДФС у Дніпропетровській області: presa@tax.dp.ua.
15.11.2014


Еще


 

Україна понад усе!


Олександр
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0