Страхування в СК"УСГ"
Новые сообщения
Автор
Сообщение

ПАТ "СК" Українська страхова група" є частиною всесвітньо відомої ViennaInsuranceGroup(Австрія), яка являється лідером по страхуванню в Центральній та Східній Європі. ПАТ "СК"УСГ" також не відстає та займає лідируючі позиції на страховому ринку України. За даними журналу рейтингів "Insurence Top" УСГ займає 3-тє місце по страхових виплатах, Активи компанії позволяють швидко та вчасно проводити страхові виплати. Якщо вас цікавить Реальне страхування, а не папірець "чим подешевше" то звертайтесь і ви отримаєте Страховий захист а не "Геморой", який потім вигрібати по судах.
Ми проводимо такі види страхування : Страхування Каско, Автоцивілка, Додаткова Цивілка, Страхування вантажів, Страхування відповідальності Перевізникв та Експедиторів, Страхування Водіїв та інші види страхування.
Звертайтесь, знижки гарантую (в межах розумного). Запрошуємо до спвіпраці агентів та посередників !!!
м.Львів вул. Ів.Франка-9, ( 067)-977-61-98, (032)242-27-08, (032)242-04-08, e-mail- r.galuga@ukringroup.ua РОМАН.


Еще

«EIL» - Адвокатсько-брокерське агентство - це новий формат бізнесу в сфері страхування і юриспруденції.
Ви хочете дізнатись про чіткі правила функціонування страхового ринку? Ви втомилися від некомпетентних консультантів, для яких Ваш бізнес - це суцільна рутина? Таким чином, нас об'єднує спільна мета. Саме тому ми орієнтуємось на прозору комунікацію, найвищі стандарти обслуговування клієнтів і розвиток нових напрямків страхової дистрибуції. Ми не здивовані скептичним ставленням до страховиків. Досвід вражаючих занепадів багатьох страхових компаній переконали нас у тому наскільки важливо вести діяльність, що ґрунтується не тільки на критеріях ринку, але й на індивідуальних інтересах наших клієнтів.
Тепер ми надаємо послуги на території всієї України. Завдяки варіативності і еластичності наші послуги спрямовані як на корпоративний бізнес, так і на фізичних осіб. Систематичне внесення змін з метою підвищення рівня нашої роботи, починаючи від обслуговування клієнтів, аж до управління нашою компанією, роблять "EIL" привабливим і надійним партнером в страховій та юридичній галузі, що динамічно розвивається.

ЗАХИСТ МАЙНОВИХ ІНТЕРЕСІВ ГРОМАДЯН ТА ОРГАНІЗАЦІЙ, за допомогою сучасного фінансового інструменту – СТРАХУВАННЯ та ПРАВА.

Ми допомагаємо не тільки страхувати, але й повертати гроші від страхових компаній і винуватців ДТП. У Вас є незакриті питання з страховою компанією - тоді Ви приходьте до нас, ми допоможемо їх закрити і повернути все, що по праву належить Вам.

Уже банкротство або майже банкрути: ПрАТ "НФСК "Добробут", ПрАТ "СК "СТАТУС", ТДВ "СК "НАСТА", ПрАТ "СК "ІНКОМСТРАХ", СК "ГАРАНТ АВТО", ВАТ "СК "АСТАРТА", СТ з ДВ "Гарантія", ПАТ "СК "Укргазпромполіс", СК "Остра", ПрАТ "СК "Енергорезерв", ПрАТ "СК "ЛЕММА СІТІ СЕРВІС", ПрАТ "СК "Крона", ТДВ "СК "ПРОВІТА", ПрАТ "СК "Каштан", ПрАТ "СК "ЕйЕмДжи Груп", ПрАТ "СК "ТАСТ - Гарантія", ЗАТ "СК "Укрнафтатранс", ПрАТ "СК "ІнтерЕкспрес", ТДВ "СК "Нафтагазстрах".

Страхуйся через "EIL" - це надійно і вигідно.


Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0