Стабильность этого мало?
Новые сообщения
Автор
Сообщение

Шановне панство!
Закрите акціонерне товариство «Страхова компанія «ГРАВЕ УКРАЇНА» запрошує ВАС до співпраці :
Страхова компанія «Інпро» була заснована в 1992 році і має досвід роботи на страховому ринку
вже більш ніж 15 років.
10 квітня 2008 року ЗАТ СК «ІНПРО» стала членом концерну GRAWE.
Австрійська компанія „ГРАВЕ” була заснована а 1828 році в місті Грац(180 років на ринку). За свою довгу історію, оминувши всі політичні та економічні кризи, котрі настигли Австрію в ХІХ-ХХ століттях, жодного разу не припиняла своєї діяльності. Граве не лише вистояла в тяжкі часи, але й зуміла досягти високого рівня розвитку. В період після 1945 року товариство взаємного страхування від пожежі було реорганізовано в спільну страхову компанію. Був розширений спектр видів страхування, в тому числі за рахунок страхування життя. Свою сучасну назву - „Grazer Wechselseitige Versicherung Aktiengesellschaft”- компанія отримала в 1991 році, в перекладі це означає „Акціонерне товариство взаємного страхування Граца”.
Сьогодні “Grazer Wechselseitige Versicherung AG” уособлює собою надійність, стабільність, процвітання, яких досягла європейська цивілізація за минулі часи. Група успішно працює в більш ніж 30 країнах Європи. У власності концерну більше 20 страхових компаній, група банків - Hypo Alpe-Adria, Capital Bank, Capital Bank International и Bank Burgenland, а також компанія Security KAG, яка керує 50 різноманітними фондами.
З 1991 року ГРАВЕ почав розширювати свою діяльність в країнах, які знаходяться на півдні і сході Австрії, шляхом створення дочірніх компаній. На сьогодні такі компанії працюють в Угорщині, Болгарії, Словенії, Хорватії, Сербії, Боснії, Румунії, Чорногорії і Молдавії,а також в Україні.
І тому наша компанія ,яка має досвід роботи в 180 років в страхуванні має за честь запропонувати Вам спеціалізований комплекс страхових послуг по

ТРАНСПОРТНОМУ СТРАХУВАННЮ
Перевагами програми транспортного страхування СК «ІНПРО» є:
 доступні і конкурентноздатні фінансові умови страхування;
 страхування автомобілів, строк експлуатації, яких не перевищує 3-х років без врахування амортизаційного зносу (по окремим автомобілям строк страхування без зносу може бути збільшений до 6 років);
 оплата доставки пошкодженого автомобіля до місця ремонту;
 можливість оплати страхових послуг з розбивкою платежів;
 програма зменшення збитковості, яка передбачає аналіз статистики збитковості, створення комплексу засад, напрямлених на її зменшення, а також бонусну систему мотивації компанії при зниженні збитковості.

Обов’язкові види страхування:
Страхування цивільної відповідальності власників транспортних засобів:
- на території України (ОСЦВВТЗ);
- на території європейських країн-членів міжнародної системи “Зелена картка”.
Страхування від нещасних випадків на транспорті:
- водіїв;
- пасажирів.
Тарифи встановлюються відповідними постановами кабінету міністрів України.

Добровільні види страхування:
Страхування наземного транспорту:
Страхування транспортного засобу від пошкоджень чи втрати внаслідок настання наступних страхових випадків
1) Дорожньо-транспортної пригоди; 2) Незаконного заволодіння транспортним засобом, крадіжки; 3) Пожежі, вибуху; 4) Протиправних дій третіх осіб; 5) Стихійних лих; 6) Падіння сторонніх предметів.

cтрахові тарифи (встановлюються в залежності від обраних ризиків, типу т/з, об’єму двигуна, пробігу та інших параметрів т/з)
За Вашим бажанням спеціалісти компанії можуть безкоштовно розробити індивідуальну страхову програму комплесного страхового обслуговування, при якому застосовується система знижок.Ми також запрошуємо Вас до співпраці з нами як страхових брокерів(агентів).


З повагою до Вас і Вашої кропіткої праці СК ГРАВЕ УКРАЇНА


Еще

Скажите, какие гарантии, кроме словесных и бумажных, Вы можете дать о выплате страховой суммы. Просто все очень красиво говорят, а как до дела, то получается совсем наоборот. Куча потраченных нервов и времени.


P.S. Сбросьте договорчик о КАСКО тягач и прицеп. на мыло пл. 5028981@mail.ru


Еще
Иногда становится так классно от того, что стало так пофиг на то, что было так важно

http://www.rcxtrack.com.ua/
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0