Страхування життя власників транспортних засобів «Безпека»
Новые сообщения
Количество постов 1
Автор
Сообщение

Страхування власників транспортних засобів покликане забезпечити власника автомобіля захистом його особистого життя, здоров’я та працездатності у випадку дорожньо-транспортної пригоди.
Наслідки ДТП автовласникам добре відомі: пошкодження власного автомобіля, іншого автомобіля (або автомобілів), елементів дорожніх споруд, травмування людей. Перше, що спадає на думку автовласника – ремонт машини: де взяти кошти? Дане питання допоможе розв’язати поліс автоцивілки та КАСКО. Але якщо травмується сам автовласник – жоден з цих полісів не стане у нагоді, а допоможе тільки договір страхування життя власника транспортного засобу «Безпека».
«Безпека» забезпечує захист у разі отримання травм і ушкоджень різного ступеня тяжкості, втрати працездатності внаслідок отриманих травм, перебування в лікарні через травмування, захист родини автовласника у випадку непередбачуваного відходу його з життя.
Переваги пакету програм для власників транспортних засобів:
? отримання гарантованої страхової виплати всього за 50 – 150 грн. на рік (менш ніж за 14 – 41 копійок на день);
? прості та чіткі умови страхування;
? придбання страхового захисту «на місці», без проведення оцінки ризику;
? отримання коштів на лікування, реабілітацію, забезпечення родини коштами на період непрацездатності Застрахованої особи;
? страхові виплати здійснюються застрахованій особі, а не лікувальному закладу, отже, дають їй можливість розпоряджатися одержаними коштами на власний розсуд, отримати лікування у обраному лікувальному закладі, купувати необхідні медичні препарати, допоможуть родині пережити тяжкі часи, пов’язані з травмуванням члена родини.


Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0