СК «Українська страхова група» - одна з кращих в категорії автострахування
Новые сообщения
Автор
Сообщение

За результатами роботи в першому півріччі 2013 року Компанія посідає другу позицію в ТОП-20 страхових компаній на ринку КАСКО (за даними «Insurance Top»).

Стабільно високі результати, що демонструє СК «УСГ» в даній категорії, впродовж багатьох років є показником беззаперечної довіри клієнтів до Компанії, які роблять свідомий вибір на користь найбільш клієнтоорієнтованої страхової компанії в Україні (СК «Українська страхова група» – найбільш клієнтоорієнтована страхова компанія в категорії «Автострахування» за даними «Кредит-Рейтинг»).

Крім цього, СК «Українська страхова група» визнана страховою компанією з найвищим в Україні рівнем довіри споживачів і однією з найбільш стійких страхових компаній України (Незалежне рейтингове агентство).


Еще

СК «УСГ» виплатила 266 321,91 грн. по договору страхування КАСКО 30.09.2013

Страхове відшкодування у розмірі 266 321,91 грн. отримав власник пошкодженого в ДТП автомобіля Volkswagen Caravella. Подія відбулася в Німеччині в місті Eisenach. Водій застрахованого транспортного засобу, перетинаючи перехрестя відчув удар в задню частину авто, в результаті чого в’їхав в стовп. Автомобіль був застрахований за договором «ЩАСЛИВЕ КАСКО», дія якого розповсюджувалася на території всієї Європи.

Відповідно до результатів аналізу найбільш аварійних марок автомобілів, проведеного відділом методології і контролю якості управління врегулювання транспортних збитків СК «Українська страхова група», найчастіше за виплатами по автострахуванню у серпні 2013 року зверталися власники таких марок: Volkswagen, Hyundai, Skoda, Toyota та Nissan .

***
СК «Українська страхова група» за результатами роботи в першому півріччі 2013 року займає другу позицію в категорії автострахування серед кращих страхових компаній України (по даним «Insurance Top» (№ 3 (43) 2013)


Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0