Прайд
Новые сообщения
Количество постов 2
Автор
Сообщение

Програма «Прайд» дозволяє накопичувати бонуси на картку при кожній покупці на АЗС WOG. Накопичені бонуси обмінюються на те, що Вам необхідно – пальне або товари в магазинах на АЗС.

Крім того, на учасників «Прайд» чекають безліч цікавих сюрпризів, спеціальні акції, розіграші та багато іншого!

Умови та механізм дії програми дуже прості:

• Заправляйтесь або купуйте товари в магазинах на АЗС WOG. За кожну гривню, витрачену на АЗС, на Вашу картку зараховується 1 бонус. При одноразовому придбанні 30 і більше літрів будь-якого пального – додатково зараховується по 0,5 призових бонуса за кожну гривню, витрачену на його покупку. Починайте накопичувати бонуси відразу після отримання картки!

• Ви маєте можливість обміняти накопичені бонуси на пальне, товари з асортименту магазину або продукцію fast-food на АЗС WOG, керуючись співвідношенням 100 бонусів = 1 грн. (під обміном мається на увазі покупка за символічною ціною, яка складає 1 коп. за одиницю товару/продукції). Для здійснення обміну зверніться до оператора АЗС та надайте свою картку «Прайд».

• Інформація про загальну кількість бонусів, доступних для використання, знаходиться на товарних чеках, що Ви отримуєте після здійснення покупки на АЗС. Крім того, баланс картки Ви можете контролювати за допомогою Інтернет. Web-сторінка Програми знаходиться на www.wog.ua.

• Якщо хтось із Вашої родини вже має зареєстровану картку «Прайд», Ви можете зробити свою картку додатковою, а картку члена Вашої родини - основною. В цьому випадку усі бонуси, що зараховуватимуться по Вашій картці, будуть автоматично перераховуватись на картку члена Вашої родини, номер якої Ви вказуєте в анкеті. За основною карткою може бути закріплено не більше двох додаткових карток.

АБСОЛЮТНІ ПРИВІЛЕЇ ВЕЛИКОЇ РОДИНИ – «ПРАЙД» ВІД WOG

Важливо! Щоб отримати можливість використовувати бонуси зі своєї картки, заповніть усі обов’язкові поля анкети та передайте її оператору АЗС. Обробка анкети та реєстрація даних в системі займе до 20 днів. Весь цей час Ви можете накопичувати бонуси.

Кожен раз, купуючи пальне або товари в магазині АЗС WOG за готівку, або за допомогою банківської платіжної картки, не забувайте пред’являти картку «Прайд» для зарахування бонусів!

Офіційні правила участі в Програмі «Прайд» розміщені на сайті www.wog.ua та на АЗС WOG.
Стежте за новинами на сайті www.wog.ua.
Інформаційна лінія програми «Прайд» 0-800-30-05-25 (дзвінки зі стаціонарних телефонів безкоштовні).


Еще

«Подорожуй впевнено разом з WOG!» - акція до Дня автомобіліста
28 жовтня - День автомобіліста!

Мережа АЗК WOG щиро вітає усіх своїх клієнтів з наступаючим святом та вже традиційно готує розіграш подарунків – цього разу постійні клієнти мережі мають можливість стати власниками 10 потужних ноутбуків та 100 gps-навігаторів.

Для участі у розіграші до Дня автомобіліста достатньо бути зареєстрованим учасником програми ПРАЙД від WOG та накопичити на картку ПРАЙД протягом акції не менше 1 500 бонусів (для участі у розіграші gps-навігаторів) або не менше 3000 бонусів (для участі у розіграші ноутбуків). Кожні наступні накопичені 1500 або відповідно 3000 бонусів на картці ПРАЙД пропорційно збільшують шанс на виграш.

Термін дії акції – з 1 по 28 жовтня 2012 року.

Розіграш відбудеться 29 жовтня 2012 року шляхом випадкового комп’ютерного відбору номерів карток ПРАЙД, відповідно до умов Акції.

Перелік подарунків:
– GPS навігатор Garmin Nuvi 40 – 100 шт.
– Ноутбук HP ENVY 6-1053er – 10 шт.

Поспішайте стати учасником програми ПРАЙД від WOG та виграти подарунки до Дня автомобіліста!
Слідкуйте за новинами програми ПРАЙД на сайтах www.wog.ua, www.pride.wog.ua
Переглянути офіційні умови Акції


Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0