WOG - перша національна мережа автозаправних комплексів.
Новые сообщения
Количество постов 1
Автор
Сообщение

Ми надаємо послуги, від яких залежить розвиток економіки країни, надійне енергетичне забезпечення потреб населення, виробничого сектора та інфраструктури.

Ми враховуємо вимоги споживачів, створюємо умови для партнерства, шанобливо ставимося до конкурентів.

Ми вдосконалюємо бізнес-процеси, розширюємо географію та асортимент, впроваджуємо сучасні технології.
Ми працюємо керуючись принципом екологічної безпеки і турботи про довкілля.

У нас є досвід, ресурси й чіткі цілі - ми прагнемо бути кращими на ринку нафтопродуктів України.

Ми активно розбудовуємо мережу автозаправних комплексів, що дає можливість нашим клієнтам користуватись послугами WOG по всій території України.

Кожен наш автозаправний комплекс формує ставлення споживачів до компанії загалом і створює ключову конкурентну перевагу - лояльність до бренду.

Історія розвитку

2000 рік – перший автозаправний комплекс під торговельною маркою WOG.

2001 рік – під торговельною маркою WOG працюють 104 АЗС. Мережа активно розширюється за рахунок придбання та будівництва нових АЗС.

2002 рік – мережа налічує понад 200 АЗС. Розвиток мережі продовжується як за рахунок будівництва нових АЗС, так і через залучення до роботи під брендом WOG незалежних операторів на умовах програми франчайзингу.

2003 рік – під торговельною маркою WOG працюють 272 АЗС. Активно реалізується програма реконструкції застарілих автозаправних станцій згідно корпоративних стандартів.

2004 рік – втілюється в життя нова стратегія вдосконалення роздрібної торгівлі. Впроваджена нова програма франчайзингу, яка передбачає виправдано жорсткий підхід до налагодження партнерства з незалежними операторами ринку, а саме за умови дотримання корпоративних стандартів, щодо якості нафтопродуктів та рівня обслуговування.

2005 рік – торговельній марці WOG присвоєно звання “Золотої торгової марки України”. Створено навчально - тренінговий центр для підвищення кваліфікації персоналу усіх рівнів. Розроблено комплексну програму, направлену на стимулювання роботи працівників АЗС.

2006 рік – розширення мережі за рахунок будівництва власних АЗС. Протягом року введено в експлуатацію 39 АЗС. Розпочали роботу АЗС у м. Київ та м. Одеса.

2007 рік – вводяться в експлуатацію перші АЗС у Чернігівській, Запорізькій, Полтавській, Херсонській, Луганській та Харківській областях. Супутні товари та послуги на АЗС WOG надаються під брендом Sun Market. Мережа отримує сертифікат, який підтверджує відповідність системи менеджменту якості міжнародному стандарту ISO 9001:2000. 2008 рік – активно зростає мережа автоматичних портальних мийок під торговельною маркою Dolphin. Піднято жовто-зелені прапори у Дніпропетровській області. На ринок виводиться бензин нового покоління "95 MUSTANG".

2009 рік – виведення на ринок пального MUSTANG100 – єдиного в Україні бензину з октановим числом 100. Перші АЗК WOG розпочали роботу на Донеччині.

2010 рік - Мережа автозаправних станцій WOG – переможець у номінації «Мережа автозаправних станцій року» згідно досліджень, які проводились в рамках Фестивалю-конкурсу «Вибір року» в Україні у 2010 році. У мережі WOG стартувала програма лояльності для постійних клієнтів під назвою «Прайд»

2011 рік - Мережа автозаправних станцій WOG – другий рік поспіль здобуває звання «Мережа автозаправних станцій року» (згідно досліджень, які проводились в рамках Конкурсу «Вибір року» в Україні у 2011 році). Станом на кінець року мережа нараховує більше 400 автозаправних станцій практично у кожному куточку України.

Чекаємо Вас на АЗК WOG!


Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0