trucksnearme
СМАП
Новые сообщения
Количество постов 6
Автор
Здравствуйте. Не знаю к кому обратиться,т.к. не являюсь ни экспедитором ни перевозчиком. мы заказали машину, а она ехала дольше обычного. Водитель указал на СМАП, сказал по новым правилам он должен так долго ехать с остановками. Выехал из г. Руетов Московской обл.в 15.00 в четверг, а был на Сумской границе лишь к вечеру пятницы. Расстояние - около 670км. Мог ли он так долго ехать и где найти тот закон, на кот. он ссылается.

Еще

В сутки фура может проехать 500-550 км,иначе штрафы.на ларди в разделе полезное есть закон ,который регламентирует работу водителей.

Еще

Так что же получается, за 8 часов, когда оканчивается четверг он не мог проехать 670 км?Даже при мин. скорости 70 км/ч?

Еще

Якщо машинка виїхала з місця замитнення (я так думаю) в четверг в 15:00, значить вона перед тим завантажувалась, замитнювалась (значить рухалась), значить робочий час водія використовувався (згідно норм праці та відпочинку водія). Напрошується висновок: в даному випадку можна розглядати такий випадок, що після замитнення у водія згідно тахошайб закінчився час роботи, тому йому відповідно потрібно робити плановий відпочинок (9 годин). Від 15:00 до опівночі він стояв на відпочинку. Продовживши рух опівночі на відстань 670 км при середній швидкості 50 км/год йому потрібно 13,5 год, при цьому авто 4,5 год рухається, 45 хв водій відпочиває, дальше 4,5 год рухається, і знову на відпочинок (згідно норм праці та відпочинку водія). Досить реальна ситуація!!!

Еще

В том -то и дело, что машину грузили в среду до 10.00 утра. Водитель никуда не ходит. Его "поселили" на складе, а сами занимались затаможкой на следующий день,т.е. в четверг. За это время он никуда не удалялся со склада.

Еще

Будь-який рух автомобіля вважається роботою водія, при умові що машинка переїхала з-під рампи на стоянку (або місце де автомобіль нікому не заважає) водій працював і відлік робочого часу пішов (коли робочий час закінчився водій змушений відстояти так званий "необхідний час відпочинку";). З точки зору теорії так повинно бути, але якщо водій хоче швидше додому, він придумає як зробити все так, щоб швидше доїхати! Не виключений такий факт, що водію спішити було нікуди, тому він вирішив "продовжити своє перебування в Росії" (можливо поломка автомобіля, і т.д...).

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0