trucksnearme
Дорога Днепр- Донецк-Горловка
Новые сообщения
Количество постов 6
Автор
Подскажите, пожалуйста, какая ситуация по этой дороге сегодня

Еще

Вчера пришла машина.Грузились в Горловке,маршрут был Горловка-Димитров-Красноармейск-Днепр.Всего один блок.пост нацгвардии перед Димитровом.Вчера все было тихо-спокойно.

Еще

Вчера пришла машина.Грузились в Горловке,маршрут был Горловка-Димитров-Красноармейск-Днепр.Всего один блок.пост нацгвардии перед Димитровом.Вчера все было тихо-спокойно.

Спасибо большое

Еще

http://novosti.dn.ua/details/227705/
Все читаем для информации. Счастливой дороги отважным людям, едущим на Донбасс !

Еще

Сьогодня дивлячись новини по " 5 каналі " , я так мельком побачив що там десь під Славянском показують бойові дії,і мою увагу привернула спалена SCANIA серед дороги <_< . Коли ось годинку назад телефонує водій і розповідає мені історію , що сьогодня стоячи на пив заводі в Запоріжжі він спілкувався з двома водіями з ТТК , так вони розказали що їхнього колегу відправили вивозити муку з Славянска , на одному із блок постів його зупинили терористи і сказали, що не добре те що ти вивозизш продукти харчування з Донбасу , водієві сказали спочатку погуляти в посадці , а вже потім підпалили авто ;) каже встиг забрати телефон, документи ....

P.S. це не страшилки наніч , це те що водієві розповіли, а він мені :mellow:

Еще
Артем

Успех обычно приходит к тем, кто слишком занят, чтобы искать его
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0