trucksnearme
Одесса - Черновцы
Новые сообщения
Количество постов 6
Автор
Подскажите, каким маршрутом лучше ехать из Одессы на Черновцы:

1 вариант: Одесса - Умань - Винница - Хмельницкий - Могилёв-Подольский - Черновцы
2 вариант: Одесса - Умань - Немиров - Шаргород - Новоднестровск - Черновцы
3 вариант: Одесса - Кривое Озеро - Балта - Чечельник - Крыжополь - Могилёв-Подольский - Черновцы

Как по мне, поехал бы 2 вариантом, но после Немирова не знаю состояние дороги.
Заранее спасибо!

Еще

Подскажите, каким маршрутом лучше ехать из Одессы на Черновцы:

1 вариант: Одесса - Умань - Винница - Хмельницкий - Могилёв-Подольский - Черновцы
2 вариант: Одесса - Умань - Немиров - Шаргород - Новоднестровск - Черновцы
3 вариант: Одесса - Кривое Озеро - Балта - Чечельник - Крыжополь - Могилёв-Подольский - Черновцы

Как по мне, поехал бы 2 вариантом, но после Немирова не знаю состояние дороги.

Заранее спасибо!

Вы ничего не напутали ? Зачем Вам Могилев - Подольский ? Может Каменец - Подольский ? В таком случае только 1 вариант. Остальные ( особенно № 3) - убийство авто. 1 вариант кстати тоже не совсем гут. Но тут уж других нету.

Еще

з Балти на Чечельник Крижопіль вже ніхто не їздить навіть на мопеді .Такий там чудовий стан того що малоб називатись дорогою.приблизно те саме з Мог Подільського на Новодністровськ тому я вважаю що 1варіант оптимальний тільки з Хмельницького на КАмянець Подільський.як Вас виправив попередній користувач.

Еще

Всі варіанти ЖАХ !!!
В цьому році довелось їхати раз (і в останній) по цьому маршруту.
Вінничина вбита якістью доріг, забудьте дорогу через Новодністровськ- чи Могилев її там ніколи і не було і не буде навіть в цій державі)
Краще так Одеса-Біла Церква-Сквира-Ружин-Вінниця-Хмельницький-Каменец -Чернівці.(але нажаль круг)

Еще

І що Ви беретесь стверджувати що ділянка дороги Сквира Ружин Вінниця краща за якістю за Умань Вінниця якщо для Вас лишні 250км по такій же дорозі не гак то можете поподорожувати .

Еще

І що Ви беретесь стверджувати що ділянка дороги Сквира Ружин Вінниця краща за якістю за Умань Вінниця якщо для Вас лишні 250км по такій же дорозі не гак то можете поподорожувати .

Зараз краще ніж Умань-Винниця.

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0