Киев закрыт для грузовиков!
Новые сообщения
Количество постов 7
Автор
На окружной Борисполя полиция останавливает всех, кто едет на Киев загоняют на тир паркинг асмап !

Еще

На окружной Борисполя полиция останавливает всех, кто едет на Киев загоняют на тир паркинг асмап !
Зачем???

Еще

Ночью шел снег, но с утра все поехали.

Еще

Доброго всім дня! Підкажіть,з Запоріжжя до Вінниці як краще проїхати,чи немає переметів.Буду вдячна за інформацію.

Еще
Менеджер-логіст вантажних автоперевезень
Вимоги: досвід роботи в галузі автоперевезень, комунікабельність, відповідальність. Активність, націленість на результат, вміння організувати свою роботу.
Основні функціональні обов’язки:
- організація перевезення вантажів (внутрішні, міжнародні);
- відслідковування руху вантажів;
- забезпечення вчасної доставки вантажів
- Ведення та супровід поточних клієнтів компанії
- Обробка запитів-заявок нових клієнтів
- Організація роботи з перевізниками
- Формува

Доброго всім дня! Підкажіть,з Запоріжжя до Вінниці як краще проїхати,чи немає переметів.Буду вдячна за інформацію.
Добрый день!Подскажите какая ситуация на трассе Киев  Одесса?

Еще

Движение по трассе Киев-Одесса восстановленоhttps://korrespondent.net/ukraine/3930587-dvyzhenye-po-trasse-kyev-odessa-vosstanovleno

Еще

Движение по трассе Киев-Одесса восстановленоhttps://korrespondent.net/ukraine/3930587-dvyzhenye-po-trasse-kyev-odessa-vosstanovleno
  Всім вдячна за допомогу))) Кому стане в нагоді,розчищено трасу на Кропивницький,Умань.

Еще
Менеджер-логіст вантажних автоперевезень
Вимоги: досвід роботи в галузі автоперевезень, комунікабельність, відповідальність. Активність, націленість на результат, вміння організувати свою роботу.
Основні функціональні обов’язки:
- організація перевезення вантажів (внутрішні, міжнародні);
- відслідковування руху вантажів;
- забезпечення вчасної доставки вантажів
- Ведення та супровід поточних клієнтів компанії
- Обробка запитів-заявок нових клієнтів
- Організація роботи з перевізниками
- Формува
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0