trucksnearme
Что за машинка Ивеко?
Новые сообщения
Количество постов 7
Автор
Подскажите что за машинка -Iveco 440 E42 Eurostar, двигатель магирус??? Как она в эксплуатации ? ремонте и в ценах на запчасти? Какие плюсы и минусы машинки? Расход топлива если кто знает тоже подскажите?

Еще

в народі кажуть:маєш Івеко не їдь далеко.краще взагалі її не мати.

Еще

у кого есть ивеко все хвалят. у кого другие машины плюются на ивеко. купите поймёте хорошая или нет. и опять цена качество... раньше все МАН покупали немец как ни как да ещё для армии... прошло время и народ понял что не так всё хорошо. хорошие машины новые. а от б/у можно ожидать таких сюрпризов.
Удачи.

Еще

у кого есть ивеко все хвалят. у кого другие машины плюются на ивеко. купите поймёте хорошая или нет. и опять цена качество... раньше все МАН покупали немец как ни как да ещё для армии... прошло время и народ понял что не так всё хорошо. хорошие машины новые. а от б/у можно ожидать таких сюрпризов.
Удачи.

Мужики ивеко евростар это европейский маз .Машина БОМБА.Каждую машину нада любить $как женщину и обезательно обслужевать повозможности вовремя.

Еще

Подскажите что за машинка -Iveco 440 E42 Eurostar, двигатель магирус??? Как она в эксплуатации ? ремонте и в ценах на запчасти? Какие плюсы и минусы машинки? Расход топлива если кто знает тоже подскажите?

Мав я таку машину, правда недовго- десь так пів-року. Мотор Магіруса, 420 коне1. Я особисто возив з Тернополя по Чумацькому шляху (Ямпіль, Грицівці, Житомир) на Київ дошку 25 тн. Двигун валить, як дурнуватий, розхід був з 25 тн 37 л То що мені після привозив водій, навіть не хочу розказувати. Евростар мягка машина, нормально можна їхати по наших дорогах. Євротех жорсткіша набагато. Проблем за пів року не мав, поміняв тільки передні диски на гальмах. Продав її в Одесу на контейнера. Цей купець ще дзвонив до мене через пів року, хвалив її, був задоволений. Що потім не знаю. Мав я їх дві штуки. Дуже строга в електроніці-запускати не можна, потім боком вилізе. А так все в принципі не так і погано. Коли ми ще соплі жували і купували "фірмові" тягачі, закарпуття вже Івеками Китай та Монголію брало. Вони перші їх купували, коли вони ще вартували 6-7 тис. євро і до сих пір їздять. Все залежить, що ти купив і як його експлуатуєш зараз. Я особисто не маю великих проблем до Івеко. Але повторюю,що це моя особиста думка. Сто людей, сто думок. Удачі!

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0