trucksnearme
Тирасполь
Новые сообщения
Количество постов 8
Автор
Шановні перевызники!
Прошу выдгукніться хто заходив останніми днями з вантажем в Тирасполь. Цікавить скльки беруть митники, погранці, всі інші служби. А то мій воділа щось дуже загнув. Сам шофер. Але таких ставок щось не пригадую.Може щось помінялось останніми днями?
Заздалегіть вдячний.

Еще

В понедельник машина выгружалась в Тирасполе, заходили через Платоново. Украина вышла в 200 грн (кругом бегом). На ПМР 10$ пограничник, 20$ таможенник. И все.

Еще
Александр

Дякую. Мійзаходив через Кучурган.
Може в когось ще є інформація?

Еще

На Кучургане всегда немножко дороже, чем на Платоново. Точных цифр не вспомню. Водитель только что выходил через Кучурган, о каких-то нереальных поборах не слышал.

Еще

Только что назвали цену 60 дол. - на Шериф, если не на Шериф, можно поторговаться. Это проход всей границы.

Еще

Мій заходив в віторок через Платоново на Тирасполь-наш митник 30грн.(хотів 70 грн),молд. митник-50грн.(хотів 10 баксів мексиканських) назад пустий-молд. митник - 30 грн.Всім іншим службам нашим - дулю в дупу.Час проходження кордону-2,5 год (вівторок 01.06.10р). Я ходжу постійно на Росошани то всім нашим службам - 0,00 грн.Молд. митник - 90 лей офіційно. Крапка, Маю прямі моб. телефони нач. митниці та зам. нач прикордонного. загону. Це мені коштувало 0,5 року нервів, але тепер все ОК. Часом, каюсь, бувають проблеми з молд. митниками, це коли наші козли не хочуть ставити пломби на вантаж. то молд. митник два рази - 30 та 50 грн.. Зараз пішов до нач. митниці нашого- проблем з пломбами немає. Удачі всім!

Еще

пожалуйста телефоны мытныкив, фамилии водителей для более подробной консультации. Можно в личку

Еще

Це тел. заст.Чернівецького прикордонного загону Юрій Олександрович (067)911-24-62. Нач. митниці Росошани в телефоні, який зараз в ремонті. Заберу тел. дам-мені не жалко. Удачі!

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0