Весы
Новые сообщения
Количество постов 1 781
Автор
Підскажіть,як правильно зробити!
Ситуація слідуюча- В Хмельницькій обл.,машину заганяють на ваги, встановлюють перегруз.Виписують протокол і забирають машину на штрафплощадку.
Начальник районного відділу "Укравтодору" повідомляє,що машину я зможу забрати лише після того як оплачу штраф. Я впевнений на всі 100% ,що перегрузу немає. Яким чином зараз зробити контрольне завжування?
Допоможіть!

Еще

Підскажіть,як правильно зробити!
Ситуація слідуюча- В Хмельницькій обл.,машину заганяють на ваги, встановлюють перегруз.Виписують протокол і забирають машину на штрафплощадку.
Начальник районного відділу "Укравтодору" повідомляє,що машину я зможу забрати лише після того як оплачу штраф. Я впевнений на всі 100% ,що перегрузу немає. Яким чином зараз зробити контрольне завжування?
Допоможіть!

Марка машыны -количество груза тн.

Еще

А на каких весах установили перегруз? Если на передвижных, то требуйте контрольное взвешивание на стационарном ГВК. Если на стационарных проверяйте документы от метрологии.

Еще

Марка МАН 19.343 сідовий тягач.перегруз по загальній масі-39500, та по трьох осях на напівпричипі разом +-25000.Взважування проводилось на пересувних вагах,на нерівній,не асвальтованій,не бетонованій площадці. Машина знаходиться на майданчику "Укавтодору" в м.Литичів(Хмельницька). На те щоб провести контрольне зважування на стаціонарних вагах, відповідють " Машину для зважування можна забрати,лише після оплати штрафу,а там робіть собі що хочете". Це ж явне хамство як на мене.
До кого можна звернутися,щоб зважити автомобіль до цього?

Еще

Вашу ситуацию регламентирует постановление КМУ №879 от 27.06.2007
" 17. У разі виявлення під час здійснення попереднього габаритно-вагового контролю факту перевищення установлених габаритно-вагових параметрів здійснюється точний габаритно-ваговий контроль."
При этом " 10) точний габаритно-ваговий контроль - визначення
габаритновагових параметрів транспортного засобу на стаціонарному
пункті;"
На ГВК должно быть это постановление. Попросите и покажите эти пункты. Не дадут - звоните в отдел весового и габаритного контроля ""ГАК "Автомобильные дороги Украины" 044 287-04-31
П.С. это не хамство а развод на деньги. Если уверенны что перегруза нет доказывайте свою правоту.

Еще

Дякую за підтримку!

Еще

А кто подскажет сколько у нас стационарных весовых контролей и где они находятся???

Еще

Пока что их 9 штук. 2 в Крыму, днепропетровская обл, ровенская, житомирская, полтавская, черниговская, львовская и николаевская.

Еще

[quote name=’ЧП Слободян Р. И.’ firm_id=’11118598657’ post=’242890’ date=’25.07.2010 14:25’]

2. Пересувний пункт габаритно-вагового контролю

2.1. Вимоги до місця розміщення пересувного пункту
Пересувний габаритно-ваговий контроль здійснюється на спеціально обладнаних ділянках доріг І-ІІІ категорій по спрощеній схемі організації дорожнього руху. Забороняється здійснювати такий контроль на автомагістралях.
Місце здійснення пересувного габаритно-вагового контролю представляє собою майданчик (смугу) з асфальтобетонним або цементобетонним покриттям. Майданчик розміщується вздовж проїзної частини та відділяється від неї розміткою 1.1 згідно ДСТУ 2587-94. На ділянці здійснення пересувного контролю повинне бути передбачене місце стоянки для автомобіля пересувного пункту та автомобіля ДАІ (якщо поперечний профіль дороги має „нульові” відмітки, це місце може знаходитися поза дорогою без влаштування покриття).
Місце здійснення пересувного габаритно-вагового контролю повинне відповідати наступним вимогам:
- позначення відповідними тимчасовими дорожніми знаками;
- параметри видимості, що відповідають вимогам ДБН В.2.3-4-2000 "Автомобільні дороги" для даної категорії дороги;
- рівну поверхню із повздовжнім та поперечним ухилом ≤ 3‰;
- тверде покриття (асфальтобетонне або цементобетонне) без вибоїн та тріщин;
- довжину не менше ніж 200 м;
- ширину не менше ніж 3.5 м;
- мати укріплений металевими кутками приямок для вагових платформ.
В окремих випадках при необхідності можливо провести зважування одиночного автомобіля чи невеликої групи автомобілів в необладнаному місці із використанням вирівнюючих доріжок.

Еще

Це звідки? Де це можна прочитати? В якому документі?

Еще

Це звідки? Де це можна прочитати? В якому документі?

http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/main.cgi?nreg=z0800-08

Еще

Эта цитата в принципе ничего не дает. Маловероятно что суд признает неправильность установки ППГВК, а вот использовать колизию в законодательстве можно и даже студент юр фака докажет что нужно Вам ехать на стационарный ПГВК

Еще

це стосується великогабаритних авто.але ж і заганяють молотонажні також (газелі,бусіки до 3.5т)можна сміло керуватися даним технічним регламентом?,здається вже раніше це на форумі описували,ще досвід протистояння в когось є?
вибачаюсь якщо не в тему.

Еще

це стосується великогабаритних авто.але ж і заганяють молотонажні також (газелі,бусіки до 3.5т)можна сміло керуватися даним технічним регламентом?,здається вже раніше це на форумі описували,ще досвід протистояння в когось є?
вибачаюсь якщо не в тему.

"великогабаритних авто" - это вроде как о размере, "молотонажні" - а это о весе. В чем суть вопроса? Взвешивают всех у кого подозревают перегруз.

Еще

1.2. Цей Технологічний регламент розроблено відповідно до
вимог Законів України "Про дорожній рух" ( 3353-12 ), "Про
автомобільні дороги" ( 2862-15 ), "Про міліцію" ( 565-12 ),
Кодексу законів про працю України ( 322-08 ), Правил дорожнього
руху, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від
10 жовтня 2001 року N 1306 ( 1306-2001-п ) (далі - Правила
дорожнього руху), Правил проїзду ВЕЛИКОГАБАРИТНИХ та ВЕЛИКОВАГОВИХ
транспортних засобів автомобільними дорогами, вулицями та
залізничними переїздами, затверджених постановою Кабінету
Міністрів України від 18 січня 2001 року N 30 ( 30-2001-п )
(далі - Правила проїзду великогабаритних та великовагових
транспортних засобів), Порядку здійснення габаритно-вагового
контролю та справляння плати за проїзд автомобільними дорогами
загального користування транспортних засобів та інших самохідних
машин і механізмів, вагові та/або габаритні параметри яких
перевищують нормативні, затвердженого постановою Кабінету
Міністрів України від 27 червня 2007 року N 879 ( 879-2007-п )
(далі - Порядок здійснення габаритно-вагового контролю).

Еще

Я вже протистую особисто 5 днів.
Все таки добився перезважування транспорту на загальну вагу на стаціонарних вагах в "Летичівському комбікормовому заводі" в присутності начальника "Автодорсервісу" м.Хмельницький. Загальна маса Склала 37470кг. проти їхньої 39500. Після чого начальник видав дослівно-" Ці ваги неправильні,це спеціально для того,щоб воровать зерно у людей. Умене є своя вага, яка пройшла повірку у САМОМУ КиЄВІ. Ця вага мені не показник." Машина до сих пір стоїть на штрафмайданчику. Ваги на цьому заводі є електронними з точністю+-10кг. Сертифікат також є про проходження повірки в червні 2010р. всі ці документи а також акт зважуваня є в мене. Проте нічого неможливо зробити.
Не дають добро на офіційне перезважування на їхніх стаціонарниїх вагах. На моїй заяві про те щоб зробити точне зважування на саціонарних вагах -відповів "Відмовляю у зв’язку з тим,що пересувний габаритно-ваговий пункт здійснює точний габаритно-ваговий конроль,згідно технічного регламенту"
Дзвінки в Київ-"з пустого-в порожнє", шкода часу
Заява в прокуратуру також на даний час нічого не дала.
Порадив Прокурор.-"Платіть штраф і лише тоді зможете забрати машину, а там собі важте і доказуйте правоту у суді, і повертайте заплачені гроші."
А сума то складає 11000 грн.
А якщо не повернуть.?
Де тут правда ...

Еще

Жаль! Но правды в нашей стране нет! Бороться с государством? Равносильно ветряным мельницам!
Разве ,что только через знакомых!
А деньги свои 11.000 Вы будете возвращать ой как долго!

Еще
P.S.
Расстояния не замечаешь, если перед тобой есть определенная цель.

не помню в каком постоновлении, но ваш автомобиль могут задержатль не более чем на 3 суток, не зависимо от хода решения постановления или прочих документов - это при условии если у Вас есть акт задержки автомобиля с точным указание даты и времени задержки, если такового нет, то на каком основании вас задержали (это же не штрафплащадка ГАИ), если таков есть с этим актом в прокуратуру. Если вам не дают акт и все время тупят, при первом открытии ворот смело выезжаете, а потом вас пусть ищут и доказывают обратное - Вам главное оттуда выехать (из площадки автодора). позвоните в автодор потребуйте акт задержки автомобиля. Мне знакомый раасказывал когда его задержали и сказали ехать на площадку, он отказался выключил двигатель, спустил воздух, закрыл машину и ушел! все что могли сделать это повесить блокираторы на колеса, которые ночью он смело спилил, выкинул на обочину и уехал. Прошло с тех пор 3 года, штраф который ему выписали он так и не заплатил.

Еще

Кабмин утвердил Порядок, определяющий процедуру временного задержания, хранения ТС на специальных площадках и стоянках и их возврата. Таким образом, временное задержание ТС уполномоченное лицо Госавтоинспекции проводит в случаях, предусмотренных ст. 2652 КоАП (в частности, в случае когда невозможно устранить причину задержания на месте выявления админправонарушения), что предусматривает принудительное прекращение использования такого ТС путем его блокировки с помощью технических устройств или доставки на специальную площадку или стоянку.

По прибытии эвакуатора, доставляющего ТС на соответствующую площадку, в присутствии двух свидетелей и представителя предприятия (учреждения, организации), которому принадлежит эвакуатор, уполномоченное лицо Госавтоинспекции делает запись в протоколе об админправонарушении о временном задержании.

В случае когда доставить ТС на специальную площадку или стоянку невозможно, проводится его задержание путем блокировки с соблюдением условий безопасности дорожного движения.

О месте хранения временно задержанного ТС водителя уведомляют при составлении протокола об админправонарушении (при его отсутствии — дежурную часть территориального органа внутренних дел).

ТС может быть временно задержано сроком до решения дела об админправонарушении, но не более чем на 3 дня с даты такого задержания. Срок задержания ТС исчисляется с момента составления протокола об админправонарушении, а срок хранения — с момента доставки ТС на специальную площадку или стоянку.

Возврат задержанного ТС осуществляется по письменному обращению его водителя, владельца (совладельца) при условии оплаты им расходов, связанных с транспортировкой и хранением такого ТС, и предъявления соответствующего протокола об админправонарушении.

Постановление Кабмина от 17.12.2008 г. №1102 вступило в силу 25.12.2008 г

Еще

у мене машина 6 т повна маса. Мене намагались загнати на ваги. Заїжджати я відмовився посилаючись на те що мають право зважувати вище 12 т по старому закону на стаціонарних вагах.А то вони заганяють на ваги навіть до 3,5 т. Мені показували закон про те що весь грузовий транспорт від 3,5 т має проходити через ваговий контроль. На протязі години я стояв на своєму і все таки я не заїхав на ваги і вони віддали техпаспорт. Було декілька таких випадків, наприклад в Радивилові і мотив був той самий і я на ваги також не заїжджав. Підскажіть будьте ласка, хто знає, до якої повної маси автодор має право відправляти транспорт на ваги? Чи я правильно мотивуюсь?

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0