trucksnearme
Весы
Новые сообщения
Количество постов 1 786
Автор
Я ПРАКТИК не теоретик ...
А зачем мне вступать с Вами в дискуссии...)))
Вы ведь не признаете не ПДД, не действующие законы, живете в иллюзорном мире недействующих постановлений...
Набивайте свои шишки себе сами и не советуйте всякий бред коллегам, Вы ведь "ПРАКТИК"...)))

Еще

Заявление в Киев...

Пришел ответ из Киева...

Вот мой вызов на комиссию за отказ прохождения ГВК

На комиссии сказали, что я скандалист, на мое предложение подать на меня в суд, ответили, что ко мне претензий не имеют...
ВО первых, Вы должны били, В укртрансбезпекі, написать, Заяву про відкладення розгляду справи,та потребуете юридичної допомоги. Во вторых, Учите МАТЧАСТЬ.Прочитайте ст. №60 ЗАКОН УКРАЇНИ ПРО АВТОМОБИЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ.Желательно от начала и до конца, и очень внимательно.Где Вы там видели, ШТРАФ за отказ, прохождения,законно установленного ГВК.

Еще

Заявление в Киев...

Пришел ответ из Киева...

На комиссии сказали, что я скандалист, на мое предложение подать на меня в суд, ответили, что ко мне претензий не имеют...
ВО первых, Вы должны били, В укртрансбезпекі, написать, Заяву про відкладення розгляду справи,та потребуете юридичної допомоги. Во вторых, Учите МАТЧАСТЬ.Прочитайте ст. №60 ЗАКОН УКРАЇНИ ПРО АВТОМОБИЛЬНИЙ ТРАНСПОРТ.Желательно от начала и до конца, и очень внимательно.

Еще

Заявление в Киев...

Пришел ответ из Киева...

На комиссии сказали, что я скандалист, на мое предложение подать на меня в суд, ответили, что ко мне претензий не имеют

Еще

Подскажите пожалуйста какой штраф предусмотрен за перегруз по осям?
А так же, если пробило по оси, можно ли дальше продолжать движение? Если да, то на следующем свешиват обратно могут составить протокол?

Еще

А так же, если пробило по оси, можно ли дальше продолжать движение? Если да, то на следующем свешиват обратно могут составить протокол?
СТАВКИ 
плати за проїзд автомобільними дорогами ... вагові та/або габаритні параметри яких перевищують нормативні

Великовагові транспортні засоби з перевищенням допустимих осьових навантажень:
до 5 відсотків включно0,05 євро/км
від 5 до 10 відсотків включно0,1євро/км
від 10 до 20 відсотків включно0,27євро/км
понад 20 відсотків за кожні наступні 5 відсотків0,153євро/км

23. Власник великовагового та/або великогабаритного транспортного засобу або уповноважена ним особа має право привести габаритно-вагові параметри транспортного засобу у відповідність з установленими нормативами шляхом часткового розвантаження, перевантаження на інший транспортний засіб або у будь-який інший спосіб.
24. Після приведення габаритно-вагових параметрів транспортного засобу у відповідність з установленими нормативами і внесення плати за проїзд такий засіб спрямовується для здійснення повторного габаритно-вагового контролю. Якщо під час здійснення повторного габаритно-вагового контролю фактів перевищення габаритно-вагових параметрів не виявлено, транспортний засіб може продовжити подальший рух.

http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/879-2007-%D0%BF/page

Еще

4 апреля депутаты Верховной Рады приняли Законопроект № 5386, который вносит поправки в ограничение движения негабаритных или перегруженных фур. Изменения касаются полномочий работников «Укравтодора». Законом изъят пункт 8 части 1 статьи 12 закона «Об автомобильных дорогах». Теперь работники дорожных служб не смогут ограничивать движение фур, габариты которых или осевая нагрузка превышает допустимые нормы – при отсутствии соответствующего разрешения.

Право на ограничение движения таких фур остается только у работников Национальной полиции и Государственной службы Украины по безопасности на транспорте («Укртрансбезпека»).

В то же время остался в силе пункт 10 части 1 статьи 12, который разрешает работникам дорожных служб ограничивать движение грузовиков, габариты и осевая нагрузка которых превышает нормы, предварительно согласовав это с подразделением Нацполиции. Но только при непосредственной угрозе жизни и безопасности других участников движения, а также угрозе повреждения дороги или плохих погодных условиях. Об этом говорится в пояснительной записке законопроекта http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/GH45M00A.html

Еще

СТАВКИ 
плати за проїзд автомобільними дорогами ... вагові та/або габаритні параметри яких перевищують нормативні

23. Власник великовагового та/або великогабаритного транспортного засобу або уповноважена ним особа має право привести габаритно-вагові параметри транспортного засобу у відповідність з установленими нормативами шляхом часткового розвантаження, перевантаження на інший транспортний засіб або у будь-який інший спосіб.
24. Після приведення габаритно-вагових параметрів транспортного засобу у відповідність з установленими нормативами і внесення плати за проїзд такий засіб спрямовується для здійснення повторного габаритно-вагового контролю. Якщо під час здійснення повторного габаритно-вагового контролю фактів перевищення габаритно-вагових параметрів не виявлено, транспортний засіб може продовжити подальший рух.

Ще 4 квітня 2017 року, Верховна Рада ухвалила за основу і в цілому закон №5386 "Про внесення змін до Закону України "Про автомобільні дороги" щодо уточнення деяких повноважень органу державного управління автомобільними дорогами загального користування". Підтримали документ 236 народних депутатів.Згідно пояснювальній записці, мета ухвалення закону - приведення положень статті 12 Закону України "Про автомобільні дороги" до положень законів України у сфері контролю за рухом транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування.Даний закон виключає норму про те, що орган державного управління автомобільними дорогами загального користування має право обмежувати або забороняти рух транспортних засобів, навантаження на вісь, загальна маса або габарити яких перевищують норми, визначені для них державними стандартами, у разі відсутності відповідного спеціального погодження.

Що скажите про це ? Хтось намагався Укртрансбезпеці про це сказати, та пояснити, що вони покищо мають відпочити з своїми вісами.

Еще

Хто знає з перевізників якусь норму перевезення сипучих вантажів, типу зерно , згідно з якою нормою та якими правилами на такі вантажі не поширюється навантаження на вісь ? Логічно ж якщо загальна вага авто з вантажем не перевищує 40 тон, то нагрузка на вісь може скакати. Сипучий вантаж він (наприклад) зерно двигаїться по кузову. Під час руху при тормозінні чи інших різких рухах авто на спуску чи на затяжному підйому зерно то зсувається на перед то на зад. Був випадок, коли біля Власівки (границя Кіровоградської та Полтавської областів) зважили авто де був перегруз на середню вісь на 1.3 тони, при цьому загальна маса авто 39900 кг. Перекидали вантаж зважили виписали рахунок на сплату штрафу та поїхали дальше, а вже Коростинь, Житомирська траса було знову перегруз на ось середню вже 12800 кг. тобто 1.8 тон. Є якісь норми перевезення таких сипучих вантажів. Підскажіть будь ласка тут чи в лічку. Дякую.

Еще

ЦитатаЦитата (БИЛЫК, 11.05.2017 19:51):
СТАВКИ 

Ще 4 квітня 2017 року, Верховна Рада ухвалила за основу і в цілому закон №5386 "Про внесення змін до Закону України "Про автомобільні дороги" щодо уточнення деяких повноважень органу державного управління автомобільними дорогами загального користування". Підтримали документ 236 народних депутатів.Згідно пояснювальній записці, мета ухвалення закону - приведення положень статті 12 Закону України "Про автомобільні дороги" до положень законів України у сфері контролю за рухом транспортних засобів автомобільними дорогами загального користування.Даний закон виключає норму про те, що орган державного управління автомобільними дорогами загального користування має право обмежувати або забороняти рух транспортних засобів, навантаження на вісь, загальна маса або габарити яких перевищують норми, визначені для них державними стандартами, у разі відсутності відповідного спеціального погодження.

Що скажите про це ? Хтось намагався Укртрансбезпеці про це сказати, та пояснити, що вони покищо мають відпочити з своїми вісами. Укртрансбезпека не является "органом державного управління автомобільними дорогами загального користування"

Еще

Укртрансбезпека не является "органом державного управління автомобільними дорогами загального користування"

Еще

ЦитатаЦитата (БИЛЫК, 11.05.2017 19:58):
Хто знає з перевізників якусь норму перевезення сипучих вантажів, типу зерно , згідно з якою нормою та якими правилами на такі вантажі не поширюється навантаження на вісь ? Логічно ж якщо загальна вага авто з вантажем не перевищує 40 тон, то нагрузка на вісь може скакати. Сипучий вантаж він (наприклад) зерно двигаїться по кузову. Під час руху при тормозінні чи інших різких рухах авто на спуску чи на затяжному підйому зерно то зсувається на перед то на зад. Був випадок, коли біля Власівки (границя Кіровоградської та Полтавської областів) зважили авто де був перегруз на середню вісь на 1.3 тони, при цьому загальна маса авто 39900 кг. Перекидали вантаж зважили виписали рахунок на сплату штрафу та поїхали дальше, а вже Коростинь, Житомирська траса було знову перегруз на ось середню вже 12800 кг. тобто 1.8 тон. Є якісь норми перевезення таких сипучих вантажів. Підскажіть будь ласка тут чи в лічку. Дякую.
Нормы для всех одинаковы. Что на тенты, что на сыпучие, что на наливные. Так пишет закон. И никак тут не поспоришь.

Если хотите что б по осям не било то надо общий что был до 39т.

Еще

Нормы для всех одинаковы. Что на тенты, что на сыпучие, что на наливные. Так пишет закон. И никак тут не поспоришь.

Если хотите что б по осям не било то надо общий что был до 3

Сори, добавлю сыпучие не относятся к неделимым грузам !!;)

Еще
С ув. Анатолий Дмитриевич.

Если хотите что б по осям не било то надо общий что был до 3

Сори, добавлю сыпучие не относятся к неделимым грузам !!;)
https://samosval.info/kalkulyator/kalkulyator-rascheta-peregruza-avtomobilya-po-masse-i-po-osyam_tyagach_4_2_pp_3_osn.php

Еще
С ув. Анатолий Дмитриевич.

Відразу скажу що не є власником негабаритних авто і не маю досвіду таких перевезень і питання мое делітантське, але зараз ми відпрацьовуємо таку можливість.
Я вірно розумію, що штраф за перевантаження відповідає вартості сплати за перевантаження?
Таким чином можна не отримувати дозволу, що займає час враховуючи купу погоджень, а просто їхати з перевантаженням на ПВК і зразу "сдаватися" отримуючи протокол. Сумма від такого порядку дій не зміниться?
Мені розказували про штрафи в Україні в 3 500 евро...
Буду дуже вдячна за пояснення.

Еще

«ФОП Шевченко» не усунув порушень перевезень вантажу і сплатить 8 705 євро штрафу (ФОТО,ВІДЕО)

https://gre4ka.info/suspilstvo/36930-fop-shevchenko-ne-usunuv-porushen-perevezen-vantazhu-i-splatyt-8-705-ievro-shtrafu-foto-video

Геннадій Шевченко, власник автопоїзда та вантажу, намагався переконати всіх у тому, що фура, що перевозить соняшникове насіння зламалася, а загальна її вага не перевищує 44 тонни. Коли ж ваги показали 65.460 тонн, звідки взялася «зайва вага», мовляв не він був за кермом, а завантажували на елеваторі.

Незнання не врятувало «ФОП ШЕВЧЕНКО» від відповідальності і вчора інспектори «Укртрансінспеції» виписали штраф за рух з перевантаженням без дозволу від Лебедина Сумської області до Кропивницького в розмірі 5 400 євро. Зокрема перевізник порушив стаття 48 (Документи, на підставі яких виконуються вантажні перевезення) Закону України про автомобільний транспорт. Згідно пункту цієї статті, у разі перевезення вантажів з перевищенням габаритних або вагових обмежень обов'язковим документом також є дозвіл, який дає право на рух автомобільними дорогами України, виданий компетентними уповноваженими органами, або документ про внесення плати за проїзд великовагових (великогабаритних) транспортних засобів, якщо перевищення вагових або габаритних обмежень над визначеними законодавством становить менше семи відсотків.

Перевізнику дали добу щоб усунути порушення та пройти повторне зваження. Оскільки Шевченко цього так і не зробив, штраф збільшився пропорційно до відстані, куди попрямувала вантажівка – порт Південний Миколаївської області.
Таким чином, порушник має сплатити 8 705,25 євро.

Еще

Вот ещё пособники уничтожения дорог!!

2.05–31.12 Крытая Жашков(Черкасская обл.) Киев(Киевская обл.) кирпич 72OO-1OOOO шт., 22т, загрузка верхняя, боковая, 7200 Кирпича,чем больше тон больше 3800 грн.

Укревротрейд груп, ООО
отзывы:0/0балл:2.25
Михаил
+380(66)1111441
12 мая 08:16
открыть

Еще

Я так понял за что боролись на то и наехали ,ОДЕССА 500 гривней Николаев 500 гривней, Кременчук мост 100 грн ,если заехал и попал гривна килограм. Даввайте топчите асфальтную ленту .Не фига не добились

Еще

Я так понял за что боролись на то и наехали ...
Те кто боролись, давно уже или на пенсии или на заработках в Европе или вообще в вынужденной эмиграции... Украина больше не рождает дорожных героев...)

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 2