trucksnearme
Дозвола
Новые сообщения
Количество постов 2
Автор
Сообщение

Будут дозвола на Румынию в 2011?


Еще

02.11.2011
Щодо ситуації з дозволами Румунії (універсальних) квоти 2011 року
Шановні перевізники!
У відповідності до наших попередніх повідомлень, на початку другої половини жовтня в пунктах пропуску на державному кордоні України с Румунією склалась складна ситуація в забезпеченні українських міжнародних автоперевізників дозволами Румунії на виконання вантажних перевезень. В указаний час квота вантажних дозволів Румунії (універсальних) на 2011 рік (основна та додаткова) була повністю використана українськими міжнародними автоперевізниками.
При цьому перевізників попереджали, щоб вони не планували виконання перевезень на підставі вказаних дозволів в зв’язку з їх повним використанням після 15-19 жовтня поточного року.
Проте незважаючи на наші попередження щодо закінчення загальної річної квоти (основної та додаткової) дозволів Румунії (універсальних), деякі перевізники продовжували завантажуватись в напрямку Румунії, а після завантаження вимушені були простоювати поблизу відділів ДП „СМАП” в очікуванні цих дозволів. Станом на 01.11.2011 в пунктах пропуску на напрямку українсько–румунського кордону утворилися значні черги автотранспортних засобів (біля 300 АТЗ), які очікують отримання дозволів Румунії (універсальних).
В результаті напруженого переговорного процесу румунська сторона черговий раз погодилась надати нам додаткову квоту дозволів Румунії (універсальних) на 2011 рік в дуже обмеженій кількості з метою вирішення питання по завершенню перевезень українськими автотранспортними засобами, які вже стояли завантажені поблизу пунктів пропуску українсько-румунського кордону або планували здійснити перевезення вантажів в цьому напрямку найближчими днями. Станом на 2 листопада 2011 року ці дозволи вже доставлені до України і найближчим часом будуть передані до відділів та відділків ДП „СМАП”, де буде відбуватися їх оформлення та видача українським перевізникам, які знаходяться в черзі, відповідно до чинного порядку.
Однак, ще раз звертаємо Вашу увагу на те, що кількість вище зазначених дозволів Румунії (універсальних) досить обмежена, і з урахуванням черг АТЗ, які очікують отримання цих дозволів та темпів їх використання встановлено, що прогнозований термін закінчення цих дозволів становить орієнтовно 4-5 листопада поточного року.
Подальше виділення румунською стороною додаткової квоти дозволів можливе лише після проведення засідання Змішаної українсько-румунської Комісії з питань міжнародних автомобільних перевезень, проведення якого очікується не раніше середини листопада поточного року.
Враховуючи викладене, а також з метою запобігання у виникненні конфліктних ситуацій у пунктах пропуску на державному кордоні України, просимо Вас прийняти до відома дану інформацію та не планувати виконання перевезень на підставі зазначених дозволів до того часу, поки румунська сторона не виділить нам чергову додаткову квоту зазначених дозволів. Здійснення перевезень територією Румунії в зазначений час можливо лише на підставі дозволів ЄКМТ.


Еще
Александр
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0