эх,дороги
Новые сообщения
Количество постов 9
Автор
подскажите состояние дороги киев-черкассы-днепр?

Еще

:skull:

подскажите состояние дороги киев-черкассы-днепр?

Еще

ребят как проехать винница черновцы?
вроде ремонт идет моста на участке каменец-подольск черновцы!!!

Еще
Виталий

в том районе дороги нет нигде,а насчёт моста я бы не советовал!!!Я ехал через Чортков,дороги нет,но хотя бы не через этот РАЗВАЛЕННЫЙ мост.

Еще

Вінниця - Бар - Ялтушків - Замихів - Струга - Новодністровськ (міст через Дністер) і на Чернівці.
Від Бару до с.Замихів обережно по селах та на трасі в низинах. Є непогані ямки, які будуть засипатись лиш після того як якийсь депутат там свою мудру голову розтовче. За с.Замихів поворот наліво (знак є) і 5 км танкодрому, але не такого як Бердичів-Житомир, до с.Струга. Можна на Нову Ушицю (круті спуски-під'йоми) і з неї на Стругу, хоча я завжди вибирав перший варіант.
Після Струги буде Любомирівка і за нею розвилка, яку в ніч або туман деколи проскакують. Вам вправо і до самого мосту, по міркам наших кінчених доріг - автобан. Хоч і вузький. За Новодністровськом по карті розберетесь. Дороги нормальні, але в деяких місцях сильно заміновано.
Удачі!

Еще

всем спасибо

Еще
Виталий

колеги скажите пожайлуста,с Одессы на Днепр кудой лучше ехать????????либо сразу ехать через Никополь и и не думать ,не гадать.
спасибо!

Еще

колеги скажите пожайлуста,с Одессы на Днепр кудой лучше ехать????????либо сразу ехать через Никополь и и не думать ,не гадать.
спасибо!

А ТО!!!

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0