trucksnearme
Недобросовісні водії.
Новые сообщения
Количество постов 927
Тема закрыта
Автор
г.Донецк: Рогоза Виктор Григорьевич - вор
Жеребных Анатолий Владимирович - убийца авто, совсем не водитель

Еще

г Николаев Еланец Стрекалов Виталя вор пора создать список всех плохих водителей а то от одного хозяина к другому ходят

Еще
www.vvt-trans.mk.ua

Беляшов Сергей Олександрович , г.Одесса , ВОР И КИДАЛО

Еще

Новицкий Анатолий (отец)
Новицкий Виталий (сын)
Мироновка Киевской обл.
НАЕЗДНИКИ !!!!!
Только баранку крутить, болше ничего не умеют.

Кравчук Александр г.Киев 1975 г.р.
Человек-ПРОБЛЕМА. В каждом рейсе горят все лампочки, ГАИ тормозит по 5 раз в день. При этом всегда улыбается и говорит, что ничего не знает. Ленивый.
Нашёл его сдесь на ЛАРДИ.

Еще
Иногда становится так классно от того, что стало так пофиг на то, что было так важно

http://www.rcxtrack.com.ua/

Ходаковский Николай Николаевич. Редкая сволота. Редчайший случай синдрома "автомобильного колхоза". Очень умный. Слишком разговорчивый. Работает где то в западной. Ездит на Европу. Тем, у кого работает-не завидую. Заявы будут написаны от него даже в "Небесную канцелярию". Будьте осторожны.

Еще

черкас виталий васильевич .из тернополя разбил машину на 29 000 гр и сбежал . как оказалась я уже второй . до этог убил ивеку .

Еще

Брехаря Николай Александрович, г.Днепропетровск-АЛКОГОЛИК!!! (Пьет в рейсе!!!)

Еще

Погорелый Николай вор и мошеник город Светловодск

Еще

Всім привіт!В кого яка думка до створення так званого "чорного списку" водіїв?

Доброго дня! Я підтримую Вашу пропозицію !!! Давно пора знати кого приймати на роботу, а то береш кота в мішку. До прийняття, вони всі такі добрі і порядочні, а як відкиєш візу... то зразу пальці веєром а зуби шифером , і хоч сама сідай за кермо!!!

Еще

Всім привіт!В кого яка думка до створення так званого "чорного списку" водіїв?

Доброго дня! Я підтримую Вашу пропозицію !!! Давно пора знати кого приймати на роботу, а то береш кота в мішку. До прийняття, вони всі такі добрі і порядочні, а як відкиєш візу... то зразу пальці веєром а зуби шифером , і хоч сама сідай за кермо!!! НЕДОБРОСОВІСНІ ВОДІЇ:
1) Беряк Олег Ів.Закарпат.обл. с.Кострино. (За фрахти зроив своїй дочці гучне весілля,поїхав у Казахтан із Свеколкіним Сергій Мик.- викрали фрахт!
2)Петі Олександр Ол.Закарпат.обл.(за цілий ф-кт.купив до дому картоплі,нверно і до тепер її їсть, бо не захотів відробляти,ше і посилає.)
3)Лагута Анатолій П .м.Київ(Зірвав пломбу на тахографі і хотів намотати кілометраж,щоб списати топливо, але не правельно підсоєденив моторчик і згорів цілий блок на Вольво і все залишив і не розрахувався.)
4)Боднар Василь Закарпат.обл.с. Люта (Напився в Італії що впав на коробку передачі -вклчилась передача і Вольво пїхало зупинилась у бордюрі і там шліфовало поки не згоріли і не постріляли колеса.Ледви розбудили пожежні та карабінери ІТ.) - (ВТІК! ще і магнітофон викрав із авто.)
5)Ходанич Юрій Юр.Зак.обл. с.Чорноголова.( Завжди не хватає топлива,.. в легковій машині потрібно було довозити в каністрах,а кмери зафіксували як він зливає топливо у свєго бусіка.)
Скажіть? Як за них не писати............!!!

Еще

НЕРАДИВЫЕ ВОДИТЕЛИ ПРОБЛЕМА ВСЕХ РАБОТОДАТЕЛЕЙ. ИНОГДА ДОВОДЯТ ДО ИСТЕРИКИ !!! НЕХВАТКА ТОПЛИВА,НЕДОБРОСОВЕСТНЫЙ УХОД ЗАМАШИНОЙ , И ДРУГИЕ КАПРИЗЫ. ОДНОЗНАЧНО ПДДЕРЖИВАЮ!!!
Задунайский Александр-г.Николаев:вор,обманшик,любит пошептаться за спиной .

Еще

Новицкий Анатолий (отец)
Новицкий Виталий (сын)
Мироновка Киевской обл.
НАЕЗДНИКИ !!!!!

Человек-ПРОБЛЕМА. В каждом рейсе горят все лампочки, ГАИ тормозит по 5 раз в день. При этом всегда улыбается и говорит, что ничего не знает. Ленивый.

Перш за все, хочу відрекомендуватись, як дружина Кравчука Олександра. Вадиме, я дуже давно горіла бажанням виказати вам все, що думаю про вас, добре, що тепер випала така вдала нагода. Хай знають всі, який ви "чесний" керівник, і не приведи Боже, кому-небудь з присутніх на цьому сайті попасти до вас водієм.
По-друге, хочу повідомити всім, що мого чоловіка цей невіглас оббрехав тут, у нього за рік помінялося вісім водіїв!!! Щоб ви знали, він не віддав зарплату за два місяці, у нас двоє дітей і новонарождена дитина. Скажіть мені, "шановний", чим я маю їх годувати в той час, коли ви в Буковель їздите відпочивать на зароблені моїм чоловіком гроші?!
Каже: ДАЇ зупиняє постійно, авжеж, у нього ж документів ніяких немає ні на водія, який неофіційно працює, ні ліцензії, нічого!! Мене більше всього убило оце охарктезування словом "лінивий", тоді, як чоловік за два місяці, бував вдома лише два рази, коли розморожував його довбану машину всю ніч (і не одну), мерз, бо йому в падло було зробити автономку, голодував у відрядженні на Дніпропетровьк, бо він йому не копійки грошей не дав! Зараз я хочу звернутись до всіх роботодавців і особливо до Щербань В.: майте совість, люди! Ви ж жируєте на наші кровью зароблені гроші, а ми їмо хліб з часником! Хіба ви даєте заробити, хіба ви даєте вкрасти тої солярки? Да ви обдерете, мов липку того водія, не ївшого, не спавшого по кілька діб!
Щербань В! У мене є до вас особисте побажання - бажаю вам, щоб ваші діти відчули те, що відчувають зараз мої, бажаю, щоб ваша дружина пережила те, що пережила я, сивіючи по ночах, бажаю від щирого серця вам такої долі і такої людини, яка б з вами обійшлася так, як ви з нами!

Еще

Интересно расуждаете жена Кравчука Александра, вас послушать так, все хазяйва такие тираны, а все водитили такие мягкие и пушистые. А если и вы хотите ездить в Буковель так возмите машину в кредит,и тогда посмотрите как "легко" зарабываться деньги.

Еще

Ходаковский Николай Николаевич. Редкая сволота. Редчайший случай синдрома "автомобильного колхоза". Очень умный. Слишком разговорчивый. Работает где то в западной. Ездит на Европу. Тем, у кого работает-не завидую. Заявы будут написаны от него даже в "Небесную канцелярию". Будьте осторожны.

Интересно, и что же здесь плохого? Он, что вам жить мешал? Ведь ничего плохого, касающегося работы у вас про него не сказано! С вами умными как раз и надо быть, а то пожалееш, так ничего и не получишь.

Еще

Интересно расуждаете жена Кравчука Александра, вас послушать так, все хазяйва такие тираны, а все водитили такие мягкие и пушистые. А если и вы хотите ездить в Буковель так возмите машину в кредит,и тогда посмотрите как "легко" зарабываться деньги.

Как раз жён водителей и надо было бы здесь выслушать, только они знают, какие замаханные, убитые и голодные они приезжают с рейса! Когда роботодатель говорит: "слышь, возьми из дома деньги на рейс, а я тебе потом верну". И не возвращает ни фига. А ведь от детей забрал эти деньги на его нужды. Машину такую взять в кредит, надо чтобы уже приличная сумма была заработана до этого, а такие денежки только нечесным путём и зарабатываются. У нас лёгковая машина в кредите, так мы из-за неё концы с концами свести не можем, к тому же, ещё, когда два месяца бесплатно отпахал по гололёду, да ещё не известно сколько без работи просидишь.

Еще

Новицкий Анатолий (отец)
Новицкий Виталий (сын)
Мироновка Киевской обл.
НАЕЗДНИКИ !!!!!

Перш за все, хочу відрекомендуватись, як дружина Кравчука Олександра. Вадиме, я дуже давно горіла бажанням виказати вам все, що думаю про вас, добре, що тепер випала така вдала нагода. Хай знають всі, який ви "чесний" керівник, і не приведи Боже, кому-небудь з присутніх на цьому сайті попасти працювати до вас водієм.
По-друге, хочу повідомити всім, що мого чоловіка цей невіглас оббрехав тут, у нього за рік помінялося вісім водіїв!!! Щоб ви знали, він не віддав зарплату за два місяці, у нас двоє дітей і новонарождена дитина. Скажіть мені, "шановний", чим я маю їх годувати в той час, коли ви в Буковель їздите відпочивать на зароблені моїм чоловіком гроші?!
Каже: ДАЇ зупиняє постійно, авжеж, їде не машина, а корито з гайками, даїшник за кілометр бачить вже до чого причепитись, гума вся лиса, фонаря там якогось немає, і так далі, бо господар не хоче робити машину, не хоче в неї вкладати гроші, у нього до того ж документів ніяких немає ні на водія, який неофіційно працює, ні ліцензії, нічого!! Мене більше всього вбило оце охарктезування словом "лінивий", тоді, як чоловік за два місяці, бував вдома лише три рази, коли розморожував його довбану машину всю ніч (і не одну), мерз, бо йому в падло було зробити автономку, вклав в неї стільки своїх особистих грошей, голодував у відрядженні на Дніпропетровьк, бо він йому не копійки грошей не дав! А коли машину заганяв на техстанцію, то її ж і робив сам, от такий він ледарь, виявляється!
Зараз я хочу звернутись до всіх роботодавців і особливо до Щербань В.: майте совість, люди! Ви ж жируєте на наші кровью зароблені гроші, а ми їмо хліб з часником! Хіба ви даєте заробити, хіба ви даєте вкрасти тої солярки? Да ви обдерете, мов липку того водія, не ївшого, не спавшого по кілька діб!
Щербань В! У мене є до вас особисте побажання - бажаю вам, щоб ваші діти відчули те, що відчувають зараз мої, бажаю, щоб ваша дружина пережила те, що пережила я, сивіючи по ночах, бажаю від щирого серця вам такої долі і такої людини, яка б з вами обійшлася так, як ви з нами!

Вибачте, скопіювала ще раз, бо не було редагування на це повідомлення.

Еще

Я тоже считаю,что давно надо было сделать такую страницу-СПИСОК : чтобы можно было горе-водителя найти по ФИО (все данные водителя и его таланты,у кого работал (контактные тел.хозяина).Уже сил нет ,.ХОДЯТ эти РОБОТЯГИ от одного хозяина к другому,ОБЛИВАЮТ НАС ГРЯЗЬЮ,такие мы плохие:зарплаты не платим...., Во-всем виноват ХОЗЯИН ,а я ВОДИЛА -БЕЛЫЙ И ПУШИСТЫЙ. ВОТ ТОЛЬКО ЗАБЫВАЮТ РАССКАЗАТЬ,ЧТО В ХЛАМ УБИЛ МАШИНУ,в рейсе ПРОПИЛ ДЕНЬГИ ХОЗЯИНА,УКРАЛ СОЛЯРУ (РАСХОД 126 Л НА 100 КМ ПРИ НОРМЕ 38 Л НА 100 КМ-говорит буксовал)..... И такие ГОРЕ-ВОДИТЕЛИ наверное были у каждого...

Уважаемый а не попробывать ли вам двигатель отремонтировать.Топливную.А лучше поменять эти дрова на нормальную...С таким расходом это уже не авто-могу вас заверить!!!И не надо грешить на водилу !Я ВАС ПРОШУ...

Еще

А я бы на вашем месте не брал кредит в таком случае.Что-бы люди не проклинали по крайней мере..И что-бы не искать лохов которые рано или поздно понимают что таких как ты на Х.Ю надо вертеть из=за такого к ним отношения...Разбирись в своих проблеммах,а потом уже чужие начинай решать если такой грамотный.

Еще

Новицкий Анатолий (отец)
Новицкий Виталий (сын)
Мироновка Киевской обл.
НАЕЗДНИКИ !!!!!

Человек-ПРОБЛЕМА. В каждом рейсе горят все лампочки, ГАИ тормозит по 5 раз в день.

А ты не гоняй парня по времени что-бы он не летал как угорелый.И тогда гляди и лампочки будут целые.
Если я не ошибаюсь то водители кроме баранки и особо и не обязаны что-то крутить.Крутят в основном ребята с автосервиса .Им за это при всем при том еще деньги за это нужно платить.На халяву и уксус сладкий.Слабенькие у нас водилы .Дали слабину а такие как ты и рады старатся ...На шею лезут ...С итают это за положняк.А вот нет ....Не тут то было!!!КУКИШ!!!

Еще

белый не пыли,не обрекай ветку на гибель. Господа перевозчики сами не подозревая того ведут список "добропорядочных"работодателей. Да и заказчику такой список будет интересен.

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0