trucksnearme
Помощь
Новые сообщения
Количество постов 9
Автор
Сообщение

Добрый день! Я не писатель ! Но очень прошу помощи, для Вязьминой Елены Сергеевны. Девушке 18 лет.Три месяца назад потеряв сознание , и после этого обратившись к врачам был установлен диагноз АНЕМИЯ АПЛАСТИЧНАЯ,ТЯЖЁЛАЯ ФОРМА,НЕЙТРОПЕНИЯ 3-4 СТАДИИ. Лечение очень дорогостоящее.Семья за три месяца потратила все средства.Требуется пересадка косного мозга. ПРОШУ ВСЕХ КТО МОЖЕТ ОКАЗАТЬ ФИНАНСОВУЮ ПОДДЕРЖКУ НЕ ОСТАТЬСЯ РАВНОДУШНЫМ.Большинство из нас тоже родители .Ваша не безразличность может спасти человеку ЖИЗНЬ. Р.S. Для тех у кого есть сомнения могу предоставить документы на электронную почту, на открытие благотворительного счёта,а также эпикриз .Карта ПРИВАТ 5168 7572 6141 3126 Вязьмина Ирина Юрьевна.За молитву тоже огромное спасибо!!!!!!


Еще

Документы у меня на странице.


Еще

Велика подяка Малій Валентині за допомогу!!!


Еще

Подяка Нестеруку Анатолію за допомогу !


Еще

Дякую Бабію Віктору за допомогу !


Еще

Дякую Ярошенко Віктору !!!!!


Еще

Дуже вдячні Галині Туліновій за слова підтримки та фінансову допомогу.


Еще

Велика подяка всім хто вже відгукнувся на прохання допомоги.А це приблизно тридцять людей. Завдяки Вам вдалось підняти гемоглобін з 60-ти до 84-х .Олена почала самостійно ходити . Нажаль лікування надзвичайно дороге і кошти потрібні постійно ,лікування такої хвороби триває щонайменше 2-3 роки.Тому знову звертаюсь за допомогою до усіх хто може допомогти, не залишайтесь байдужими.Карта ПРИВАТ 5168 7572 6141 3126 Вязьміна Ірина Юрійївна.


Еще

Велика подяка всім хто вже відгукнувся на прохання допомогти майже рік тому. Завдяки зусиллям небайдужих людей,Олені було подаровано ще рік нелегкого,але ЖИТТЯ . Та на жаль лікування не завершене, надзвичайно дороге і кошти потрібні постійно .А на сьогоднішній день ще й вкрай терміново .Стан різко погіршився , Олена майже місяць вже не ходить .Потрібно їхати до Білорусії,а лікування коштуватиме щонайменше 400 000 грн.Рідні намагаються продати будинок оскільки іншого майна не мають,але на сьогоднішній день це вкрай важко. Тому знову звертаюсь за допомогою до усіх хто може допомогти, не залишайтесь байдужими.Карта ПРИВАТ 5168 7572 6141 3126 Вязьміна Ірина Юрійївна.


Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0