trucksnearme
Перегруз
Новые сообщения
Количество постов 24
Автор
Сообщение


Дай Бог что бы это работало!И не только для перевозчиков,а в первую очередь на грузоотправителей.


Маленький штраф они установили, надо где то так тысяч 50грн. что бы сразу в штопор ввело!

Может сразу вздёрнуть на дороге прилюдно шоб не мучИлся))))


Еще
И не только для перевозчиков,а в первую очередь на грузоотправителей.


Маленький штраф они установили, надо где то так тысяч 50грн. что бы сразу в штопор ввело!

Может сразу вздёрнуть на дороге прилюдно шоб не мучИлся))))

Не ну это только зерновозов можно, даже нужно:skull::taunt:!


Еще
С уважением, Павел.
Мы столько можем, сколько знаем. Знание-сила.

Уважаемые коллеги подскажите пожалуйста, может или имеет право на посту ГАИ(без весов) по ТТН выписать и какой штраф за перегруз?


14 січня 2014 року набрав чинності наказ Міністерства інфраструктури України від 05.12.2013 № 983 «Про затвердження Змін до Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні», яким затверджено нову форму товарно-транспортної накладної (форма № 1-ТН) (далі – ТТН).
Пунктом 11.1 наказу Міністерства інфраструктури України від 05.12.2013 № 983 «Про затвердження Змін до Правил перевезень вантажів автомобільним транспортом в Україні» (Надалы-Правила) визначено, що ТТН є основним документом на перевезення вантажів.
Згідно з розділом 1 Правил № 363 товарно-транспортна накладна – єдиний для всіх учасників транспортного процесу юридичний документ, що призначений для списання товарно-матеріальних цінностей, обліку на шляху їх переміщення, оприбуткування, складського, оперативного та бухгалтерського обліку, а також для розрахунків за перевезення вантажу та обліку виконаної роботи.
Відповідно до Правил № 363 товарно-транспортна документація – комплект юридичних документів, на підставі яких здійснюють облік, приймання, передавання, перевезення, здавання вантажу та взаємні розрахунки між учасниками транспортного процесу. ТТН – це єдиний для всіх учасників транспортного процесу юридичний документ, що призначений для списання товарно-матеріальних цінностей, обліку на шляху їх переміщення, оприбуткування, складського, оперативного та бухгалтерського обліку, а також для розрахунків за перевезення вантажу та обліку виконаної роботи.
Пунктом 1 ст. 9 Закону України від 16 липня 1999 року № 996-XIV «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні» (далі – Закон) визначено, що підставою для бухгалтерського обліку господарських операцій є первинні документи, які фіксують факти здійснення господарських операцій. Первинні документи повинні бути складені під час здійснення господарської операції, а якщо це неможливо – безпосередньо після її закінчення. Для контролю та впорядкування оброблення даних на підставі первинних документів можуть складатися зведені облікові документи.
Таким чином, ТТН відноситься до первинних документів, на підставі яких ведеться бухгалтерський облік, за умови їх належного оформлення та жодного відношення до визначення маси транспортного засобу не має, оскільки є чіткий порядок проходження габаритно-вагового контролю, де визначається габаритно-вагові параметри транспортного засобу.
Такої правовой позиції дотримуються суди, під час вирішення срорів щодо скасування постанов про застосування адміністративно-господарських штрафів передбачених ст. 60 Закону України «Про автомобільний транспорт».


Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0