trucksnearme
Робота по тахо
Новые сообщения
Количество постов 8
Автор
Доброго вечора. Як правильно пройти кордон по тахографу, коли на ньому черга 5 км (кожного разу потрібно під'їжджати)?

Еще

Ставишь магнит и едишь....

Еще

Доброго вечора. Як правильно пройти кордон по тахографу, коли на ньому черга 5 км (кожного разу потрібно під'їжджати)?

По правилам, через 15 годин роботи, навіть, якщо ви не пройшли колійку, необхідно закрити дзеркала і лягати спати, відпочивати водію рівно на 11 годин, після чого продовжити рух в колійці ще на 15 годин. Якщо ви простояли в колійці 6 годин, оформлювалися ще 4 години, то після цього ви можете ще проїхати 5 годин і стати на відпочинок на 11 годин.

Еще

Дякую. Але магніт не маю бажання ставити. Якщо підключитись до комп'ютера все буде видно!

Еще

По правилам, через 15 годин роботи, навіть, якщо ви не пройшли колійку, необхідно закрити дзеркала і лягати спати, відпочивати водію рівно на 11 годин, після чого продовжити рух в колійці ще на 15 годин. Якщо ви простояли в колійці 6 годин, оформлювалися ще 4 години, то після цього ви можете ще проїхати 5 годин і стати на відпочинок на 11 годин.

Дякую. Я правила знаю. А якщо просрочив на 1,5 год., 16,5 загальний робочий час (хоча їзди там 2-3 год), можна ззаді написати "кордон". Просто не дуже сильно ти і станеш на відстій коли ти стоїш в колії.

Еще

Дякую. Я правила знаю. А якщо просрочив на 1,5 год., 16,5 загальний робочий час (хоча їзди там 2-3 год), можна ззаді написати "кордон". Просто не дуже сильно ти і станеш на відстій коли ти стоїш в колії.

В колійці водії, які стають у відстій, закривають дзеркала, це свідчить для решти, що машина стоїть у відстої та її можна об"їзджати. Якщо ви все ж таки пропрацювали 16,5 годин, то ви стаєте на перерву в 11 годин і їдете. Я переконаний, що перевіряючий не зовсім буде прискіпливо вдивлятися до проходження кордону, але головне стати на 11 годин після проходження кордону.

Еще

ВЫ когда спать ложитесь тоже себе на БАШКУ магнит кладете...

Еще
Куплю бак на ДАФ XF тягач на 430 литров 0505248096 Харьков

А что есть то??? :D Магнит не съедобен.:blink:

Еще
С уважением, Павел.
Мы столько можем, сколько знаем. Знание-сила.
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0