Чи можливо українцеві працювати водієм Польща-Англія?
Новые сообщения
Количество постов 10
Автор
Цікавить,чи можу я на польській робочій національній візі з запрошенням від воєводи 365/365 днів перебування,працювати водієм в польській фірмі з рейсами Польща-Англія і що ще потрібно до візи водію?

Еще

Цікавить,чи можу я на польській робочій національній візі з запрошенням від воєводи 365/365 днів перебування,працювати водієм в польській фірмі з рейсами Польща-Англія і що ще потрібно до візи водію?

Без Британской визы-нет. А получить её только в Украине! А так везде от Португалии до Венгрии и от Норвегии до Кипра.

Еще

Жалко...бо є пропозиції...тоді цей варіант відпадає.А якщо в мене запрошення від воєводи зробить посередницька фірма в якому буде писати що я не водій а будівельник,то для того щоб працювати водієм і їздити по європі то фірма яке візьме на роботу які має документи мені дати до мої візи і їзди?

Еще

Жалко...бо є пропозиції...тоді цей варіант відпадає.А якщо в мене запрошення від воєводи зробить посередницька фірма в якому буде писати що я не водій а будівельник,то для того щоб працювати водієм і їздити по європі то фірма яке візьме на роботу які має документи мені дати до мої візи і їзди?

Тут должно быть всё законно! Вас поляки приглашают работать водителем? Вот им и должны работать. Там всё фиксируется. И в случае чего если всплывёт подвох -вам въезд закроют надолго,как для наёмного работника!

Еще

Якби в Україні брали без досвіду то б не шукав би я нічого по європах так далеко.Але Європа більше потребує працівників ніж Україна і допомагає в набиранні досвіду.А в нас чомусь мусить бути досвід,а де його брати,що родяться всі з досвідом чи купляти собі вантажівку і набиратись досвіду....

Еще

Якби в Україні брали без досвіду то б не шукав би я нічого по європах так далеко.Але Європа більше потребує працівників ніж Україна і допомагає в набиранні досвіду.А в нас чомусь мусить бути досвід,а де його брати,що родяться всі з досвідом чи купляти собі вантажівку і набиратись досвіду....

Видел там совсем молодых пацанов-водил! Не думаю, что там у них много опыта работы было. Для начала сходите на курсы водителей международников при толковой организации.

Еще

Я був від фірми АСМАП але то тільки теорія.Практика в мене є в Польщі невелика,я там працював в Автолакувальні і під'їжав на різних вантажних автомобілях в межах сервісу,а зараз зробив СЕ,карту водія,наш код 95 і чекаю на нову візу і вперед

Еще

Если будешь работать на польскую фирму, наш код95 не катит 100%,учиться на него надо там.Если категория С после 2009 года-это месяц времени,и примерно 600евро денег.

Еще

Визу Английскую можно открыть и в Варшаве. Но что бы ездить в Англию от Польской фирмы одной визы мало. Надо ещё какое-то подтверждение от Английской фирмы. Какое точно не знаю. Мой тоже хотел нас на Англию посадить, но узнал сколько бумажек надо, отказался от этой затеи и посадил поляка. И наш код 95, можешь выкинуть в мусор.

Еще
Иногда становится так классно от того, что стало так пофиг на то, что было так важно

http://www.rcxtrack.com.ua/

Визу Английскую можно открыть и в Варшаве. Но что бы ездить в Англию от Польской фирмы одной визы мало. Надо ещё какое-то подтверждение от Английской фирмы. Какое точно не знаю. Мой тоже хотел нас на Англию посадить, но узнал сколько бумажек надо, отказался от этой затеи и посадил поляка. И наш код 95, можешь выкинуть в мусор.

понятно,а чому наш код 95 є поляки,що кажуть нехай буде,навіть один поляк роботодавець мене винудив наш код зробити,сказав,щоб я зробив,в нього наші українці вже давно так працюють.

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0