Як прорахувати розхід палива.
Новые сообщения
Количество постов 9
Автор
Купив машину Рено преміум 2000 року і не знаю, як прорахувати розхід палика на круг, бо і на подачу їде 200 км. і грузи везе від 5 до 22 тонн. Підкажіть, які є алгоритми підрахунків, бо не хочу, щоб водій мене розводив і щоб я в нього не забирав зароблене. Наперед дякую.

Еще

Купив машину Рено преміум 2000 року і не знаю, як прорахувати розхід палика на круг, бо і на подачу їде 200 км. і грузи везе від 5 до 22 тонн. Підкажіть, які є алгоритми підрахунків, бо не хочу, щоб водій мене розводив і щоб я в нього не забирав зароблене. Наперед дякую.

Алгоритм очень простой-садитесь на пассажирское кресло и совокупляйтесь с серой ленточкой дороги.Алгоритм не заставит долго себя ждать.Короче все будет very well.:)

Еще
____________________________________________________Сергей

Настоящих буйных мало-вот и нету вожаков.

Розглядав такий варіант, але рейс займає 7-10 днів. Маю іншу роботу, яку не можу покинути на стільки днів.

Еще

Розглядав такий варіант, але рейс займає 7-10 днів. Маю іншу роботу, яку не можу покинути на стільки днів.

Дорогу осилит идущий.

.....а у меня проблемы, я или не могу понять или не могу что-то вспомнить. В общем голодал всю дорогу.:)

Так что придется совмещать "голод" с работой.:)

Еще

Виставив на форум цю тему, бо хотів почути думку розумних людей, а не читати твої Сергій бредові цитати. Дякую Сергій.

Еще

Виставив на форум цю тему, бо хотів почути думку розумних людей, а не читати твої Сергій бредові цитати. Дякую Сергій.

Интересный Вы человек.Вам намекаешь на то,что пока сам не разберешься не одна "умная мысль" не даст ответа на вопрос о расходе топлива на Вашем автомобиле.

Еще

На витрату палива впливають багато факторів, таких як: технічний стан, якість паливних фільтрів, самого палива, стиль їзди, простої в пробках з працюючим двигуном, його прогрів, час року, та ін. Виходячи з цього показники витрати палива можуть бути різні.

Приблизно, можна порахувати таким чином.
Пуста машина: - 25 л. на 100 км.
За кожну тону вантажу коефіцієнт: + 0,5.
Ось як це виглядає. (5 тонн вантажу х коефіцієнт 0,5)+ 25 л. = 27,5 л. на 100 км.
(22 тонни вантажу х коефіцієнт 0,5)+ 25 л. = 36 л. на 100 км.

Але я наголошую, що це приблизні цифри.

Еще
Молюся за тебе, моя Україно, За кожного батька, за кожного сина,
За кожную матір, за кожну дитину, я Бога прошу - збережи Україну!

Діна

ви ж розумна людина ніякого алгоритму нема і неможе бути в принципі машина люба- це жалізо а людина може іхати як їй заманеться тому перевірити можна тільки власно але при бажанні наё нема питань. нормований розхід для тента 20-22т 30-32л залежить від якості дт маршруту погодних умов і т.д.І ВОДІя.

Еще

Даремно Ви так...Насправді Ви хочете знати розхід не теоретичний, а практичний! І поки не "покатаєтесь" на машині ( і не обовязково 7-10 днів), доти не взнаєте! Двох однакових машин не буває! В одній- паливна ледве дихає, в іншій- інтеркулер пробитий, в третій-турбіна накрилась...,а ще водії є різні: для одних норма 20л спіонерити, для інших ця цифра є мізерною.
Як варіант- втановити GPS трекер на бак. Але "досвідчені" водії знають ,як з цим боротись...
Ігор
РS:будьте толерантними!!!

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0