trucksnearme
Об`єднання перевізників проти зниження ставок на перевезення
Новые сообщения
Количество постов 6
Автор
Ми сособисто стикнулися з негативним явищем яке грозить усьому ринку різке падіння цін на фрахти на фоні росту пального... шановні друзі прошу приєднуватись давайте чинити опір несправедливості... давайте разом боротись з такими експедиторами

Еще
Христина....
Боремось за справедливість хто як не ми ...

ЦитатаЦитата (Тіна-транс, 24.02.2014 15:14):
Ми сособисто стикнулися з негативним явищем яке грозить усьому ринку різке падіння цін на фрахти на фоні росту пального... шановні друзі прошу приєднуватись давайте чинити опір несправедливості... давайте разом боротись з такими експедиторами

А вы что, только поняли, что цен нет !?
Я лично уже стою с 10 февраля , так как цен нет !
И это "явление уже не грозит " , так как полноценным существованием этого рынка уже нельзя назвать !

Еще

На мой взгляд , это просто "постреволюционный синдром" , все выжидают чем все закончится ... Простая арифметика , если с рынка уйдут перегрузы Транссервиса и ему подобных , то фрахтов станет больше ... Главное , что бы декларации новой-старой власти заработали , а не стали очередным пшиком ...

Еще

И это "явление уже не грозит " , так как полноценным существованием этого рынка уже нельзя назвать !

я звами згідна але скажіть чому ми прості люди які так тяжко заробляють ці копійки повинні це терпіти і закривати очі давайте якось діяти...давайте об`єднуватись .. тим паче перевізники львівщини і україни давайте кінець кінців пікетувати їх у львові. Як таке може бути ми на ринку неофіційно з 2008 року .Куди поділись всі грузи які тоді були хто це все забрав...
Ми не можемо просто так дивитись.. я особисто кожного дня пишу про це хамство щоб людей заохочувати до протидії...Як таке може бути що люди їдуть зі львова на харків за 6500,00 грн., бо в них кредит. Я все розумію кредит є раз в місяць а далі давайте боротись за наші ціни...
Мені особисто просто надоїло все це .. Вибачте хто з луганська чи донецька але експедиції з ваших міст діють за принципом чим по більше вкарсти, намахати, розвести і збити ціну...
Вибачте за емоції але цьому має прийти кінець як і попередній владі

Еще
Христина....
Боремось за справедливість хто як не ми ...

ЦитатаЦитата (Тіна-транс, 24.02.2014 15:42):

я звами згідна але скажіть чому ми прості люди які так тяжко заробляють ці копійки повинні це терпіти і закривати очі давайте якось діяти...давайте об`єднуватись .. тим паче перевізники львівщини і україни давайте кінець кінців пікетувати їх у львові. Як таке може бути ми на ринку неофіційно з 2008 року .Куди поділись всі грузи які тоді були хто це все забрав...
Ми не можемо просто так дивитись.. я особисто кожного дня пишу про це хамство щоб людей заохочувати до протидії...Як таке може бути що люди їдуть зі львова на харків за 6500,00 грн., бо в них кредит. Я все розумію кредит є раз в місяць а далі давайте боротись за наші ціни...
Мені особисто просто надоїло все це .. Вибачте хто з луганська чи донецька але експедиції з ваших міст діють за принципом чим по більше вкарсти, намахати, розвести і збити ціну...
Вибачте за емоції але цьому має прийти кінець як і попередній владі

Я согласен с вами терпения нет !!
Каким образом будем объединятся ?
Здесь тоже на этом форуме, каждый день пишут люди про эти ставки , про эти экспедиции, которые надкусывают с сумы фрахта, больше чем зарабатывают перевозчики , но все это им безразлично !!!
По поводу кредитов, у меня тоже есть кредит , но я не вожу за бесплатно !
Да и тем тут таких посмотрите сколько !!

Еще

А вообще здесь на форуме уже давно , умные люди обращали внимание на то что надо переквалифицировать свой вид деятельности в более выгодное дело , и направленное русло !! И они правы на все 100 % !

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0