trucksnearme
Водитель облил себя бензином и поджег
Новые сообщения
Количество постов 92
Автор
На Луганщине из-за проблем, связанных с автомобилем, житель Молодогвардейска совершил акт самосожжения. Об этом «Луганск.Комментарии» сообщает отдел связей с общественностью ГУМВД Украины в Луганской области.

6 марта в 16.47 в дежурную часть Ленинского РО ЛГУ ГУМВД Украины в Луганской области от врачей скорой помощи поступило сообщение о том, что возле здания бывшего ДСК, расположенного в г. Луганске, по ул. Фабричной, 1, житель г. Молодогвардейска1973 г.р. совершил акт самосожжения (женат, имеет двоих детей). Скорая медицинская помощь доставила мужчину в Луганскую областную клиническую больницу.

Следственно-оперативная группа и работники прокуратуры, выехавшие на место происшествия, предварительно установили, что пострадавший ранее по договору взял у частного предпринимателя, жителя г. Луганска, грузовой автомобиль «DAV» в аренду с последующим выкупом.

Из-за несоблюдения условий договора, владелец забрал свой автомобиль. Не сумев решить данный вопрос с хозяином авто, пострадавший облил себя бензином и поджег. Сейчас он находится в реанимационном отделении в тяжелом состоянии.

Данный факт зарегистрирован. Проводится проверка.

"Луганск.Комментарии"
_______________________________________________________________________________________________________

Ваши КОММЕНТАРИИ...

Еще

Надо это принудительно демонстрировать тем гражданам, которые, несмотря на тяжёлую ситуацию в стране в целом и транспортной отрасли в частности, не верят никому и свято уверены, что "шас я вызьму мафыно в аренду и буду увесь в шакалади", после чего рождают мощный маркетинговый ход "возьму в аренду без первого взноса порядочность гарантирую а оплату не знаю".

Еще

Кто он - этот водитель?
Человек "дошедший до ручки"?
Неудачный предприниматель - перевозчик?
........ не умеющий работать?
Что, в корне, заставило пойти на этот шаг?

Еще

Неумение считать, думать, прогнозировать, руководить даже самим собой.

Ну и глобально - нищета... Он вроде хотел как лучше...

Еще

Кто он - этот водитель?

Обычно МЫ так МНОГОСЛОВНЫ,
а здесь и сказать нечего, или "моя хата с краю, я ничё не знаю"...
...да-а

Еще

Год или два назад, он бы себя не поджег.
И никто себя не поджигал, из-за невозможности выплатить, арендованный транспорт.

Еще

Ну и? Чего говорить/делать/кого бить/куды бечь?

Еще

Тихо, очень тихо молчим. Главное это не с нами.

Еще

Кто он - этот водитель?

Обычно МЫ так МНОГОСЛОВНЫ,
а здесь и сказать нечего, или "моя хата с краю, я ничё не знаю"...
...да-а

А что здесь, говорить? Я как жена (не данного человека слава Богу ) и мать двоих детей, могу выразить огромную благодарность своему мужу, что он трудности преодолевает другим способом. Неужели мужчина, имеющий семью, может позволить себе подобное? Это решение вопроса? Что теперь делать его жене и детям? Иногда проще всего "в петлю", но это НЕ ВЫХОД это ТУПИК.

Еще

А что здесь, говорить? Я как жена (не данного человека слава Богу ) и мать двоих детей, могу выразить огромную благодарность своему мужу, что он трудности преодолевает другим способом. Неужели мужчина, имеющий семью, может позволить себе подобное? Это решение вопроса? Что теперь делать его жене и детям? Иногда проще всего "в петлю", но это НЕ ВЫХОД это ТУПИК.

Вы правы, совсем не метод, совсем не дело.
И все-же, как и почему ТАК...

Еще

просто лучше не скажешь...

Еще

В дорогу - живо! Или - в гроб ложись.
Да! Выбор небогатый перед нами...

Ну хАрАшо, так всё же предложения какие?

Еще

[quote name=’Гриценюк И. В., ЧП’ firm_id=’17690283671’ post=’425588’ date=’07.03.2013 21:55’]

просто лучше не скажешь...

Банки пользуются ,двойными стандартами ))) Суды заказные , милиции по цимбалам .... Правовой люкбез , платный и не всегда верный )))) Жалко людей )))

Еще
Если сепаратисты это те, кто хочет жить по конституции то я -сепаратист .
Если ватник это те, кто считает, что надо вернуть украденное чиновниками олигархами то я -ватник .
Если террористы это те, кто кто считает ,что надо жить в мире с братьями а не убивать друг друга то я террорист.

Год или два назад, он бы себя не поджег.
И никто себя не поджигал, из-за невозможности выплатить, арендованный транспорт.

В 2009, помнится, вешались...

Еще

ЦитатаЦитата (OLTRANS LOGISTIC, 07.03.2013 22:24):

Далеко не транспортники

Еще

Ну хАрАшо, так всё же предложения какие?

для начала можно ВНИМАТЕЛЬНО прочитать вот это...

[img] http://fotki.yandex.ru/users/grizfriz07/view/887156/[/img]

Яка б не була притаманна кожному народові демократична тра¬ди¬ція, обов’язковою, виразною ознакою будь¬якої демократії залиша¬ється законопослушенство. Законопослушенство людини, народу, влади. Маємо триматися закону, бо інакше ніколи не матимемо порядку.
Нарід для збереження порядку має влади слухатися. Принаймні, ко¬ли вона не виступає проти Божої во¬лі. Коли ж влада починає виступати проти Божого порядку, кривдить людей, нарід має право виступити проти влади — до такої міри, щоби владу усунути. Але як провести границю? Як визначити, до якої міри можна терпіти, а коли — вже ні? Адже влада може чинити народові великі кривди, біль, але при тому бути надзвичайно ефективною. Як¬от гітле¬рівська влада для Німеччини. Гітлер зробив багато для німецької держави, для її економіки, тому так багато німців його підтримували. Але виявилося, що при тому потерпіло багато невинних людей, була розв’я¬зана вій¬на. Винищували спочатку психіч¬но хворих, потім калік, потім євреїв. Це противно Божій волі, це не вкла¬дається ні в які моральні рамки. І це дуже яскравий приклад того, чого стер¬піти не можна ніяк. Це неможливо виправдати жодною ефек¬тив¬ністю. Коли влада починає від¬мов¬ляти людям в їхніх людських правах, нарід може виступити проти влади.
Виступ проти влади — завжди великий ризик. Ми маємо приклади ре¬волюцій — французька, російська. Чи були ці виступи виправдані? Чи вони щось поправили? Чи вони одне лихо заступили іншим? Революція — дуже небезпечна річ. Справжня революція мала би грунтовно виправити лиха, які коїлися за попередньої влади. Якщо царизм був шкідливий, то добре — давайте міняти. Але чи замінили монархів у Росії чи у Фран¬ції моральною, справедливою владою? Ні! Царів¬королів заступила інша група людей, нітрохи не краща, ніж поперед¬ні володарі. Тому до революції не варто ставитися ціл¬ковито романтично — це не завжди зміна на краще.
Зараз у нас є приклад — Північна Африка, де нарід виступає проти своїх багатолітніх правителів. Ми мало знаємо про конкретну ситуацію, але в кожному разі нарід і влада вдалися до кровопролиття.
За умов демократії, коли держава є демократичною у повному зна¬чен¬ні цього слова, тобто діють закони законопослушенства, — тоді має¬мо відразу впроваджену в Консти¬туцію можливість змінити владу, приміром, при помочі виборів. Ми не задоволені тими, хто при владі? До побачення, вибираємо інших. Але така гладенька зміна влади можлива тільки в законопослушній державі, де влада також є законопослушною. Тобто це — ідеальна демократія. Тепер же, якщо влада не хоче поступитися, не хоче піти — як в тих африканських державах — людям доводиться братися до методів фізичного поборювання, до збройних методів. Незадоволення народу є знаком для людей при владі — якщо вони мають сумління, вони повинні піти і поступитися місцем іншим. Втім, так не трапляється майже ніколи й ніде. Той, хто дорвався до влади, вже міцно її тримається. Адже пам’ятаймо: мати владу — то є велика спокуса.
Отже, єдиний спосіб уникнути при кожній зміні влади потрясінь, які можуть коштувати навіть людського життя, — мати здорові закони і міцно їх триматися. Наша головна трудність саме в цьому — ми не пристосовує¬мо¬ся до законів, навпаки, ми прис¬то¬совуємо закони до наших забаганок. Навіть Конституцію змінюємо що¬кілька років. І навіть не розуміємо, наскільки важливо те, що робимо. Бо в нас немає поняття про те, що є закон. Держави — великі, сильні — обов’язково мають якийсь підста¬во¬вий основний закон. І саме тому вони великі й сильні. Бо в них є со¬лідна основа, на яку спирається вся державна споруда і яка нізащо не може бути зневажена, принесена в жертву. На¬томість ми міняємо власні закони як рукавички відповідно до пори року. То яка в нас сила? В чому вона має бути, якщо в нас нема закону? Нема самого поняття про закон. Нема міц¬ного грунту під ногами. Нема на чому будувати своє життя і свою державу.
Чому так? Це дуже небезпечний момент у нашому розвитку. І єдиний спосіб вийти з цього небезпечного становища — виховувати, формувати інший погляд на ці підставові речі. Той, хто має розум, повинен говорити про це голосно, говорити насамперед з молодими людьми. Молодь повинна відчувати, що є щось добре, тривале, вартісне. Адже молоді люди мають не лише ентузіазм, вони ще мають особливе відчуття, що є добре. Це Божий дар молодості — і на це треба звертати увагу.

Еще

В дорогу - живо! Или - в гроб ложись.
Да! Выбор небогатый перед нами...

Кому в настоящее время легко,таких как он тысячи но прежде всего нужно думать о своей семье

Еще

ЦитатаЦитата (OLTRANS LOGISTIC, 07.03.2013 22:24):

Далеко не транспортники

И они тоже. Помнится, небезысвестный одесский наставник даже комментировал это. Оставил долги семье. Случай был неединичный.

Еще

Кому в настоящее время легко,таких как он тысячи но прежде всего нужно думать о своей семье

Бобёр: Эй, дурень! Бросай ружьё, да всплывай поскорей!
Шарик: Да я бы рад бросить! Да Матроскин мне голову оторвёт! Ведь за ружьё-то деньги плачены!
__
Каникулы в Простоквашино

И бросить рад бы был человек, но влез наверное "по самое не могу"

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0