trucksnearme
Украина-вчера, сегодня, завтра...
Новые сообщения
Количество постов 52 477
Автор
Если Зеленского сравнивают с шоуменом Трампом...
Тогда Петя - это Хилари...
Уже скоро ждем поздравления из России...

Вот же вони будет тогда на форуме...)
Запашок уже пошел...)

Еще

Сериал "Слуга народа" должен быть настольной книгой для политиков, - Геращенко
https://censor.net.ua/news/3122949/serial_sluga_naroda_doljen_byt_nastolnoyi_knigoyi_dlya_politikov_geraschenko

Пособие для порохоботов "Как переобуваться на лету"...
Учитесь...
Вот очень интересно, Вы, когда думаете (еще и советы пытаетесь давать), что люди обязательно переобуются со сменой новой власти, по себе судите? Вам невдомек, что существует часть общества, которая не переобувается?

Еще

Еще

Україна понад усе!

Олександр

https://censor.net.ua/news/3122949/serial_sluga_naroda_doljen_byt_nastolnoyi_knigoyi_dlya_politikov_geraschenko

Учитесь...
Вот очень интересно, Вы, когда думаете (еще и советы пытаетесь давать), что люди обязательно переобуются со сменой новой власти, по себе судите? Вам невдомек, что существует часть общества, которая не переобувается?

Это касается, в основном, властьимущих...
Адепты Петра, останутся верны своей вере...)

Может покажите мне хоть один мой пост, где бы я кому то, что то советовал...
Это прерогатива порохоботов...

Еще

Карта України по версії творців "Слуги народу".
Можна пошукатати себе хто де. 

Еще

Так смішно коли твої опоненти використовують твої слова та словосполучення... :)

92% пам'ятаємо... :)

Еще

Україна понад усе!

Олександр

Правильно, надо начинать учить классику...)
А то я невежда, даже и пяти минут этого сериала не смотрел...

Еще

Учитесь...

Нет конечно. Если они переобулись, то должны переобуться все ...

А вообще, судя по Зепарастам, складывается ощущение, что после 21го, земля покинет земную ось и все, кто не станет под флажки Зе, сгорят в огне. И поэтому они так яростно и безоглядно вещают, дабы дать всем кто не с Зе, понимание, что теряют они жизнь вечную ... 

Еще
Александр

Після максимально жорстко висміяного у кіно перевороту за участі Нацдружин (у фільмі вони фігурують як «ваєнниє національниє дружини») Україна начебто розвалиться на 28 міні-держав: від «Вірджинії» у Західній Україні – до «SSSR» (чомусь англійськими літерами) на Донбасі. А в центрі – «Шведська волость» замість Полтавщини і «Уманська Автономна Республіка (у фільмі позначена на карті зіркою Давида, як на прапорі Ізраїлю) з «Черкаським домініоном».
Дуже нагадує найяскравішу вигадку російських політтехнологів Януковича під час його невдалого походу у Президенти в 2004 році – тоді росіянами так само малювалися фентезі-карти України, де зобразили, як при Ющенку держава начебто зразу буде поділена на Україну «першого (Західна), другого (Центральна) і третього (Східна) сортів».

П.С.
Я теж телевізор практично не дивлюсь .
Крім дитячих мультфільмів які чую краєм вуха :)
“У фентезі від “Слуги народу” Черкащину перетворили на “Уманську республіку з черкаським домініоном”, – Андрій Кравець

Еще

Учитесь...

Вы, что не видите, что пишете? Пост на который я ответила и есть совет, в котором никто не нуждался.

Еще

Еще

Україна понад усе!

Олександр

Крім дитячих мультфільмів які чую краєм вуха :)

Как Вам везет...)
Я уже все современные мультфильмы знаю наизусть...)

Еще

Учитесь...

Вы, что не видите, что пишете? Пост на который я ответила и есть совет, в котором никто не нуждался.

Простите меня, дурака неразумного...

Еще

Не ожидала от Вас такой откровенности )

Еще

Не ожидала от Вас такой откровенности )

Самокритика - моя слабость...)
Повинную голову меч не сечет...)

Еще

Если Зеленского сравнивают с шоуменом Трампом...
Тогда Петя - это Хилари...
Уже скоро ждем поздравления из России...

Вот же вони будет тогда на форуме...)
Запашок уже пошел...)
Ждите. ждите.. Вас в Каховке поздравят первыми. Каких то 82км и "открытки" у вас.

Еще

Dmitry Lozinsky:

Так ось, хлопці. Зі мною ось що відбувається:
я бачу (не читав, не подивився в телевізорі, не почув від блогера, я бачу сам!),
Що в наш з вами будинок збираються впустити афериста.Я займаюся рекламою всю свою професійну частину життя.
Так само, як будівельник вкаже на невидимі мені проблеми в фундаменті будівлі,
як програміст швидко побачить невидимі моєму оку помилки в коді,
так я бачу маркетингові технології, ймовірно, не видимі будівельнику і програмісту.
Такі розклади.Я ніколи не забуваю, що КокаКола - це не Санта Клаус і дзвіночки, а газована вода з купою хімії;
Джонні Уолкер - це не чувак, що крокує по шотландському степу до свободи, а просто віскі.
Я завжди дивлюся на етикетці графу "склад".
А рекламні технології - це завжди обман.
Гарний або не дуже, - різний. Я сам цим займаюся.Для мене абсолютно очевидно, що Зеленський - на 100% технологія.
Все що я знаю про Зеленського-політика, - це технології, які вивели його на перші місця в рейтингах.Він стартував з великим плюсом. Але цей плюс він отримав зовсім не як політик!

І це важливо. Ми вибирали між вином і руберойдом - двома не порівнянними речами.

І продовжуємо вибирати зараз.

Звичайно вино викликає більш приємні емоції, ніж руберойд. Але ж нам потрібно застеляти дах.
Знаєте, що потрібно зробити, якщо вам потрібно застеляти дах, а продавцеві потрібно продати вам вино? Потрібно перевести розмову в емоційне русло.

Стартонула компанія. Спочатку градус ненависті було піднято на рівень небувалий навіть для новітньої історії України.
Потім, підтримувалася температура. В принципі ненависть до влади - це і є головний меседж Зеленського.
Якщо ви в цьому місці подумали, що ваші пристрасті до Зеленському засновані зовсім не на ненависті до Порошенко (персональної), я вас розчарую. зовсім не на ній.А якщо подумали, що почуття до діючої влади досить обгрунтовані, то я вас знову розчарую.
Три місяці тому у вас не було цих почуттів, емоцій і цих підстав.
Вони з'явилися недавно. буквально - з початком передвиборної кампанії Зеленського.
Можливо для вас це не очевидно. Але я пишу тут про себе і це очевидно для мене.

І кампанія справді грандіозна. Ніхто вже й не цікавиться, де в ній фейк, а де правда. Дискурс переведений в емоційну площину і далі ним керують розважальні технології.

До цього додаються рекламний, вірусний маркетинг, чорний ПР.

Всі тексти, що транслюються Зеленським, їх емоційний шар,
їх інформаційний шар, смисли, напрямок уваги глядача
- у всьому цьому присутній жирний набір маніпуляцій.

І це охренительно працює!

Такого ніколи не було!

Я бачив таке тільки в кіно!

Це виглядає чудово!

Але це найбільша на & БКА в історії. Можливо світової.

Я часто маю справу з рекламними текстами, я сам пишу рекламні тексти.
Я добре відчуваю, де і як можна використовувати маніпуляцію.

Мене складно провести на цьому полі.
Зараз я бачу шулера, який вже настільки зачарував жертву, що більше не соромиться і карти з його рукава просто сипляться на стіл.

Причому шулер, судячи з усього - не Зеленський.

Повторюю, я не намагаюся вас завербувати. Я пояснюю свою активну позицію.

Дорогі друзі, які виберуть нам нового президента!

Я так нервую, тому-що своїм професійним поглядом бачу, що нас "наёЖивают".

А мене ще жодного разу не намагалися "наёЖивать" заради мого блага.

Еще

Україна понад усе!

Олександр

Вы просто не заметили. как вам его в мозг ввели. Спали наверное...

Еще

Учитесь...

Нет конечно. Если они переобулись, то должны переобуться все ...

А вообще, судя по Зепарастам, складывается ощущение, что после 21го, земля покинет земную ось и все, кто не станет под флажки Зе, сгорят в огне. И поэтому они так яростно и безоглядно вещают, дабы дать всем кто не с Зе, понимание, что теряют они жизнь вечную ... 
Даааа. Прям "Свидетели зЕговы". Да простят меня истинные верующие":angel:

Еще

Щойно був на базарі, там люмпени верещать як нарешті мародер порох припинить бізнес на крові

і прийде зєля дасть їм по стотищмільйонів пенцію і відмінить комуналку.

І стоять такі собі перекупи, там купив ящик огірків, тут продав - і ні копійки податку "злачіннай" владі звісно не віддасть.

І цих ЗЄЛЄнатів ОРДА. вони наш форум не читають і в неділю проголосують жопою і шлунком,

бо мозку у них зроду не було.

Еще

Україна понад усе!

Олександр
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 9