trucksnearme
Украина-вчера, сегодня, завтра...
Новые сообщения
Количество постов 54 039
Автор
Вот правду говорят , что Господь все видит. Спасал и спасает Украину от злобных нацилжепатриотов. Украина была, есть и будет, и мова была есть и будет. И не с вашим лжепатриотизмом, а вопреки вам и благодаря умным, доброжелательным, настоящим патриотам, которые не орут о том как они любят Родину.
 Українська це моя рідна мова .
І ні я , ні моя рідна мова , не потребуємо оціночних суджень осіб які  навіть не спромоглись вивчити українську мову .
Вони нам до спини.

Крім того особи які не володіють українською мовою , які не вивчили історію , культуру, традиції українського народу рано чи пізно будуть позбавлені українського громадянства.

Це лише питання часу.

Багато різних людей було переселено в Україну в період її окупації совєтами і всі вони автоматично отримали громадянство України . Багато хто незаслуженно.

Прийде той час коли ці всі питання буде врегульовано  на законодавчому рівні і ці переселенці  та їх нащадки небажаючі вчити українську мову ,історію,традиції, шанувати українську культуру отримають статус "негромадян".
Так буде справедливо . 
Мания величия и гордыня ГРЕХ и мову знаю и культуру учила и родилась в Украине и прадеды мои по маминой линии с Черниговщины. А в Мариуполе оказались на стройках заводов. Страну поднимали. И Украина моя Родина .И Уж не Вам судить кто имеет право на гражданство. Далеко не Вам!

Еще

Прохання до учасників відзначення Дня пам’яті і примирення, Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні та 75-ї річниці вигнання нацистів з України неухильно дотримуватися вимог законодавства.

Еще

Україна понад усе!

Олександр

Чомусь всі сепарі стверджують що теж люблять Україну...

...і пуйло любе... і Скабєєва... і чухвонь... і всі падлюки люблять...

а писати та розмовляти мовою не хочуть.

Якась збоченна любов у них...

Скаженіють від наших вишиванки та шаровар!!! :)

Та дуріють від "урапатріотів"... :)

Чомусь... ;)

Еще

Україна понад усе!

Олександр

Вот правду говорят , что Господь все видит. Спасал и спасает Украину от злобных нацилжепатриотов. Украина была, есть и будет, и мова была есть и будет. И не с вашим лжепатриотизмом, а вопреки вам и благодаря умным, доброжелательным, настоящим патриотам, которые не орут о том как они любят Родину.
 Українська це моя рідна мова .
І ні я , ні моя рідна мова , не потребуємо оціночних суджень осіб які  навіть не спромоглись вивчити українську мову .
Вони нам до спини.

Крім того особи які не володіють українською мовою , які не вивчили історію , культуру, традиції українського народу рано чи пізно будуть позбавлені українського громадянства.

Це лише питання часу.

Багато різних людей було переселено в Україну в період її окупації совєтами і всі вони автоматично отримали громадянство України . Багато хто незаслуженно.

Прийде той час коли ці всі питання буде врегульовано  на законодавчому рівні і ці переселенці  та їх нащадки небажаючі вчити українську мову ,історію,традиції, шанувати українську культуру отримають статус "негромадян".
Так буде справедливо . 
Мания величия и гордыня ГРЕХ и мову знаю и культуру учила и родилась в Украине и прадеды мои по маминой линии с Черниговщины. А в Мариуполе оказались на стройках заводов. Страну поднимали. И Украина моя Родина .И Уж не Вам судить кто имеет право на гражданство. Далеко не Вам!
Час все розставить на свої місця.
Інститут негромадянства це стала світова практика.

Еще

А че домыслы , дед твой поставлен к стенке ,расстрелян как собака
Дочь твоя принесла в подоле ...
Сыны твои как и ты сам прячутся под юбкой ...
Первую жену с ребенком Башмак бросил и бежал в Узбекистан ,дабы не сесть рядом с братом своим ...
Брат Башмака несколько раз судим за разбои и кражи ...
Сам Башмак запойный  чел , Гилера не даст соврать ...
Башмак мошенник должен денег перевозчикам ... 200 тысяч ФЛП Бондаренко с него поимели за украденный кофе ...
В каком из предложений написана неправда ?
Отвечай рагуль  в каком предложении здесь написана неправда ...:triniti:
Сандаль ,давай по существу ...В каком предложение здесь написана неправда ?
То ,что ты герой подюбника  это и так видно ...
Общество ждет ...Давай сандаль рассказывай людям которые тебя всю дорогу плсюсовали за твои "патриотические " россказни ...Расскажи  людям где ты служил , где твои сыновья служат ...
 Щенок  полицаевский ждем твою биографию  до седьмого колена ...
Выкормишь хамелиона  учит как Родину любить ...:rofl:

Еще

Такі людські амбіції, які зав’язуються на культі окремої людської особистості і зарозумілість,
зведена на рівень державної політики:
відверта брехня, підступність і бажання збагачення,
а за рахунок ближнього свого сусіда, приводять зрештою до розв’язування будь-якої війни.

Вони не зникнуть самі по собі.

На рівні простої людини, для того, щоб побудувати навіть саме звичайне житло чи народити і поставити на ноги дитину, ми змушені вкладати масу сил, коштів і часу.
Навпаки, щоб в нетерпимості до ближнього зруйнувати все це, достатньо однієї миті і вкрай не хитрої, дешевої пекельної машини.

Терпіння і відсутність такого координально впливають на наше життя.

Терпіння - це одна з чеснот, даних нам Б-гом,
щоб навчитися прощати, знаходити порозуміння і примирення між собою.

Не маючи терпіння між собою, не можемо мати миру один з одним,
ми воюємо, знищуючи насамперед самих себе.

Чергове нетерпіння - зведене в площину практичної ненависті - Друга світова війна,
одними з передумов до якої з’явилися політична ідея «арійського світу»,
роздування міфів про утиск німецькомовного населення в пресі,
радісні вигуки «Гітлер - введи війська» і анексія Німеччиною Судетської області,
що належала Чехословаччині, розпочалася 1-го вересня 1939-го року.

Вона охопила всю земну кулю і тривала до 2-го вересня 1945-го року,
забрала і скалічила десятки мільйонів життів, принесла наймасштабнішу розруху і горе.

Для Європи, як і для всього Нового Світу, це було жахливе потрясіння.

Це було потрясінням для України і всіх інших радянських республік, що входили тоді до складу СРСР, найближчого партнера і «об’єднувача пролетарів усіх країн», помічника Німеччини з впровадження псевдо соціалістичної каральної системи до середини 1941-го року.
Слово «каральної» ми вибрали керуючись фразою: «Держава - апарат насильства в руках панівного класу» (пер. з рос. В. І. Ленін. Повне зібрання творів (третє видання). - М .: Политиздат, т.20, стр.20)

Щоб зупинити криваве безумство і насильство, знадобилася безпрецедентна консолідація з боку всього світового співтовариства і політикуму.
У боротьбі за звільнення від цієї згубної виразки об’єдналися здавалося б чужі до цього ідеології (наприклад, демократія, монархія і радянська диктатура пролетаріату) і Б-г дав нам перемогу.

Але амбіції нікуди не поділися, просто перекачували і розчинилися навколо вогнища цієї тліючої хвороби.

Так, 7-го травня 1945-го року німецький генерал Йодль від імені основного агресора, у ставці Дуайта Ейзенхауера в Реймсі, підписав умови беззастережної капітуляції Німеччини, у свою чергу «ображений» радянський уряд висловив категоричний протест з вимогами підписати акт про беззастережну капітуляцію Німеччини безпосередньо в Берліні за участю СРСР, що формально і було зроблено днем пізніше, 8-го травня 1945-го року, близько опівночі.
Цей процес відбувся в передмісті Берліна Карлсгорсті, який був зайнятий радянськими військами.
Делегація представників німецького командування на чолі з генералом Кейтелем з боку агресора підписали акт про беззастережну капітуляцію збройних сил Німеччини. Від Великобританії акт підписав маршал Артур Теддер, генерал Карл Спаатс від США, від усіх радянських республік був підпис маршала Георгія Жукова та генерал Жан де Латтр де Тассіньї від Франції.

Це була проста демонстрація примирення й пам’яті.

Так, свято Перемоги в Європі святкується й донині щорічно 8-го травня.

24-го березня 2015-го року Президентом суверенної європейської України
був підписан Указ № 169/2015,
яким тепер і українська спільнота повернулася до цієї славної традиції.

З Днем пам’яті і примирення!

Еще

Україна понад усе!

Олександр

А за що ж воював рускій комсомолєц Трущєнко ?

За Отчизну, вам этого не понять...

Этот русский комсомолец Трущенко, потомок старого козацкого рода...
Один из его предков был украинским Гетьманом...
Или опять попросите доказательств...)
Ні корови ні свині тільки сталін на стіні , це була його отчізна ?
А твоя отчизна была стрелять в спину украинским солдатам , а сейчас ты постишь Ореста Лютого в форме СС ... Петриот ты задрипанный...

Еще

ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 08.05.2019 09:16):

Бог простит и примирит...
Но я атеист...
Я все помню и с подонками мириться не намерен...

Еще

Хтось знає чим займалися "заградотряд"и НКВС позаду солдатів Червоної Армії?

Еще

Україна понад усе!

Олександр

"Запомни с...а ,я злопамятный,
подохнешь,крест поставлю каменный..."

Кого то обидели...
Даже решили государственный праздник учередить... 8 мая...

Еще

ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 08.05.2019 09:16):

Бог простит и примирит...
Но я атеист...
Я все помню и с подонками мириться не намерен...
Простить подонка ,это значит дать ему возможность расплодится и окрепнуть ...
Яркий тому пример псячий выродок Башмак ...

Еще

Кого то обидели...

У вас в роду, надеюсь, полицаев не было?...)
Как у ваших форумный коллег " патриотов"...

Еще

Уже 3 нелели СМИ не пишут о "огромной коррупции". И "тотальном зубожінні"
Ура!Победили! Они испугалось "супермена"и самоликвидировались.!

Еще

Напомните, кто сейчас действующий президент?

Еще

Кого то обидели...

Почему вы решили ,что все посты вам  или о вас?Вы там увидели свое имя?вроде нигде не прочел...
Будте скромнее. Народ к вам потянеться...

Еще

Вы думаете это Порох "победил"?Это вы предложили ,не я...

Еще

Кого то обидели...

Почему вы решили ,что все посты вам  или о вас?Вы там увидели свое имя?вроде нигде не прочел...
Будте скромнее. Народ к вам потянеться...

Извините.
Я не знал, что Вы на форуме разговаривает сам с собой...)

Еще

Вы думаете это Порох "победил"?Это вы предложили ,не я...
ДЕЙСТВУЮЩИЙ
Не пытайтесь казаться глупее, чем вы есть на самом деле...)

Еще

Еще

Україна понад усе!

Олександр

Неужто русские шаровары одели и вышиванку ...Башмак ты зачем это все постишь ?
Не иначе подумываешь  как переметнуться ...

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 6