trucksnearme
Украина-вчера, сегодня, завтра...
Новые сообщения
Количество постов 55 435
Автор
Сообщение

ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 18.05.2019 17:27):


2014 рік...

Чухвонь з чекушкою ( 0,25 ) проти автівки ЗСУ...Пі. Сі. Хто б ще знав що 0,25 - це "чекушка"...   нащадок алкаша-нквдіста Нінка-чекушка!!! :)
Чухвонь-чекушка знову на дорозі!!! :)


Еще


 

Україна понад усе!


Олександр

Сегодня день траура порохоботов...

Своим скудным умишком они не могут даже понять, что при Порошенко Украина стала страной без будущего для лидеров цивизованного мира...
В Украину перестали верить...
К нам не хотят ехать, чтобы в очередной раз не облажаться как с Порошенко...

Воистину, чем Украине хуже, тем приятней порошенковским жополизам...
Чекушки тупые ...
В пари матч начали принимать ставки кого посадят первым ...Порошенка , Гройсмана ,Яценюка и еще четыре фамилии ...Весь мир смеется ...с этих чекушных рыл ...


Еще

Мечты, мечты…мечтать, совсем не вредно.
Рекомендуется мечтать, всенепременно.
Но, чтобы в грёзах вечно не остаться -
В реальность, всё же, надо возвращаться.

Чекушки пришел вам писец пушистый

Чепушилова совсем перепилась .... :rofl: 
Белку, подругу свою сердешную, с песцом перепутала ... :crazy:  Видать отсутствие кнура сказывается ...
Не топчет в грязюке никто.  Загоняется совсем ... На поэзию, с голодухи потянуло ...  :WhiteVoid_1:


Еще
Александр

Сегодня день траура порохоботов...

Своим скудным умишком они не могут даже понять, что при Порошенко Украина стала страной без будущего для лидеров цивизованного мира...
В Украину перестали верить...
К нам не хотят ехать, чтобы в очередной раз не облажаться как с Порошенко...

Воистину, чем Украине хуже, тем приятней порошенковским жополизам...
Чекушки тупые ...
В пари матч начали принимать ставки кого посадят первым ...Порошенка , Гройсмана ,Яценюка и еще четыре фамилии ...Весь мир смеется ...с этих чекушных рыл ...

Так тебе даже поставить нечего. Самогон вонючий там не принимают. Кнур подох, только ушки остались ...

Только балаболить и осталось ...  Брехливая собака ...

Сделала бы ставочку, выставила бы билетик, тогда бы хоть гавканье твое серьезней прозвучало. А так ...

Очередной лай дурной собаки ...


Еще
Александр

Обоссия ? или тебя накануне обоссали ?
Интересно у меня в одной такое впечатление ? ...
Кажется там вместо человека пишет какой то тупорылый крысак ...


Еще

Обоссия ? Меня накануне обоссали ?
Интересно у меня в одной такое впечатление ? ...   Кнур сдох ...  Кто же мог меня обоссать?
Неужто сама????  :wacko:
Кажется вместо меня пишет какой то тупорылый крысак ...  Белка уже задолбала ...

Свинина, бухать меньше надо ...


Еще
Александр
Хто рядом проїжджає біля хутора Красного Кута,

подаруйте чекушке-чухвоні тваринку, щоб її меньше смерділо на форумі!!! :)


Еще


 

Україна понад усе!


Олександр


Вот наконец настал тот час ...


Еще

Головна проблема розумних людей: вони думають, що інші теж думають. :)


Чухвонь-чекушка вважає що настав її час...

...дурна істота, в двері сарая не пролазе, жир заважає

- кнур здох без нагляду, а мрійкає про реванш!!! :)


Еще


 

Україна понад усе!


Олександр

Інсультна худобина - онук діда гея теж напевно мріє що сьогодні цибуля подешевшає .


Еще

Інсультна худобина - онук діда гея теж напевно мріє що сьогодні цибуля подешевшає .

Сразу видно интеллигентного, высокообразованного человека...


Еще

Голова СБУ Василь Грицак подав рапорт на звільнення. Таку інформацію розмістили на офіційній сторінці Служба безпеки України у фейсбук:

Виконую обіцянку і публічно інформую: сьогодні подаю на розгляд новообраному Президенту України рапорт про своє звільнення з посади Голови СБУ.
Також повідомляю, що у встановленому Військовими статутами порядку відповідні рапорти про звільнення із займаних посад складені усіма заступниками Голови СБУ та членами команди, які пліч-о-пліч зі мною встали на захист України у найважчі дні російської збройної агресії.
Робимо це щиро, цілком усвідомлюючи право нового Президента України ініціювати кадрові зміни у керівництві Служби.
Колективу Служби безпеки України є чим пишатися.
Разом із побратимами з числа бійців добровольчих батальйонів, Збройних Сил, Нацгвардії та МВС, усіма патріотами України, ми зупинили російську військову навалу на Донбасі.
Безжально ліквідували чисельні спроби російського агресора штучно роздмухати полум’я сепаратизму по всій території нашої країни.
Зруйнували плани Кремля інспірувати приховану федералізацію України, посіяти розбрат у державі на міжетнічному та міжрелігійному ґрунті.
Зупинили вакханалію російської терористичної діяльності, завдяки чому сьогодні наші співвітчизники, які мешкають на підконтрольній території України, мають змогу мирно працювати і будувати своє майбутнє.
У протистоянні з ворогом СБУ втратила 27 співробітників. Водночас, навіть біль непоправних втрат робив нас сильнішими. За рівнем професіоналізму Служба безпеки України вже відповідає кращим спецслужбам світу, і колектив Служби пишається такою високою оцінкою з боку наших західних партнерів.Були і помилки. Не все, що думалося, вдалося. У силу різних причин, але точно не через брак волі. Ми завжди враховували критику на адресу Служби з боку справжніх патріотів України. Водночас, захищали і будемо захищати честь СБУ від гіпертрофованих інсинуацій тих, хто намагається заробити на критиці власні політичні дивіденди.
Буду відвертим перед українцями: свій рапорт написав із важким серцем. Так само як всі інші, переживаю за майбутнє Служби і держави, бачу як піднімає голову проросійський реваншизм в Україні.
До поки ж Президент України і Верховна Рада України у визначеному Конституцією України порядку не вирішить питання хто має очолювати Службу безпеки України, діючий склад СБУ продовжить захищати безпеку держави та українського народу.
Честь маю!


Еще


 

Україна понад усе!


Олександр

И так первыми пойдут нах глава службы СБУ ,Генеральный прокурор Украины, Министр обороны Украины...
Из приоритетных законов незаконное обогащение , открытые избирательные списки , закон о не прикосновении депутатов ...
На выполнение задач 2 месяца
Розспуск Верховной Рады ...
Окончание войны ...( Примечательно не один солдат на инаугурации не упал , все вокруг смеялись ...Значит будет мир и радость в каждом доме ) 
Как для первого дня президента это сверх показательно .
Так  что  чекушки ползите в норы ...


Еще

Чухвонь-чекушка впарює всім свої діагнози як інсультник-мордовка свої...

...у інфантів не тільки своїх думок нема але і образи крадуть у опонентів!!! :)
Рожева мрійка чекушки-чухвоні онуки смершовця... :)


Еще


 

Україна понад усе!


Олександр

Парахоботы пришел вам кабздец ...
Ура! Ура! Ура!


Еще

РОЗДУМ. ПРО МУЖНІСТЬ

Розуміння та прийняття політичної ситуації в Україні та у світі загалом вимагає великої мужності. Мужності визнавати, що світ стрімко змінюється. І ніхто, окрім Господа, не може з впевненістю сказати, що нас чекає завтра.


В часи Античності вважалося, що правитель повинен мати такі чесноти як мудрість, поміркованість, справедливість та мужність. Аристотель дав визначення мужності як чогось середнього між страхом та нерозсудливістю. І наголошував на тому, що всі мужні люди мають страх. Навіть герої на полі бою. Однак на відміну від нерозсудливих, вони здатні подолати страх. Здатні розрізняти чого вартує боятися, а які страхи необхідно долати. Тому мужність не тотожна сміливості, бо передбачає ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ та РОЗУМІННЯ наслідків своїх дій.


Віхи історії підтвердили слова філософа, що мужність – це усвідомлений вибір, в основі якого є ідейні мотиви подолання страху та болю. І не тільки на полі бою, а й в щоденній боротьбі, «коли ти годен правди пильнувати, з якої вже зискують махлярі..». З часом, на жаль, відбулася девальвація мужності як чесноти. Поняття мужність стали використовувати лише як синонім моральної стійкості та рішучості відстоювати свої переконання.
Що для вас означає мужність? Сила Духу та стійкість у боротьбі? Людяність та вірність у мінливому світі? Здатність зберігати душевний спокій у постійних потрясіннях? Сьогодні творці іміджів вміло маніпулюють цією чеснотою. Часто зухвалість, хвацькість, грубість «на грані фолу», прагнення підпорядковувати собі інших людей стали називати мужністю. Хоча в історії є багато свідчень, коли такі лідери в критичних ситуаціях зраджували та втікали з «поля бою», залишаючи напризволяще тих, хто їм повірив...


Випробування нашої мужності завжди приходить тоді, коли ми знаходимося у меншості. Коли виступаємо проти зла, брехні та безчестя. Коли розуміємо, що не отримаємо винагороди на свою мужність. Тому мужність завжди йде поряд із жертовністю. Як казав Лі Харпер, автор «Вбити пересмішника», мужність – це коли заздалегідь знаєш, що програв, і все-таки берешся за справу і наперекір всьому на світі йдеш до кінця. Перемагаєш дуже зрідка, але іноді все-таки перемагаєш.


Відомо, що політики є «дзеркалом» суспільства. І тут постає питання: чому в ЧАС ПЕРЕХОДУ електрику Леху Валенсі вистачило мужності покликати економіста Бальцеровича та змінити країну, а інженерові Леоніду Кучмі забракло мужності творити сильну державу? Бо, можливо, перший не боявся повернутися до роботи електриком. І став Нобелівським лауреатом. Гірко, що страхи другого привели Україну на задвірки Європи. Шкода, що мужність – це те, чого не вистачало кожному з президентів України. Може тому, що її не вистачало кожному з нас?! А мужність, як мовила мудра Ліна Костенко, не дається напрокат.


Чому нам саме зараз необхідно говорити про мужність? Бо багато українців після виборів перебувають в безнадії. Забувають, що тільки холодна безнадія робить мужнього нездоланним, як влучно нагадав історик Андрій Коваль. І така холодна безнадія допомагала мільйонам українців йти в далекі краї, виживати в сталінських таборах чи боротися за незалежність України.


Іноді люди не хочуть чути правду, говорив Ніцше, тому що вони не хочуть, щоб їх ілюзії були знищені. Думаю, що нам всім дуже потрібна МУЖНІСТЬ. Щоб сказати собі правду про себе. І що у наших негараздах ми винні самі. Як і у наших перемогах та успіхах. Щоб прийняти свою недосконалість, відсутність бажання думати і… продовжувати боротьбу. Щоб зважитися на те, про що мріємо, до чого прагнемо. Щоб надихнутися на гідні вчинки чи ринутися у бій за рідну землю та гідне майбутнє.


Від Президента України Володимира Зеленського певна частина українців чекає чудес та миттєвих змін. А таке тільки в казках, тому чудес точно не буде. Будуть складні та жорсткі випробування до яких, як видається, мало хто готовий. І війна, неодмінно, буде продовжуватися.

Мудрий Дамблдор з книги про Гаррі Поттера говорив, що потрібна велика мужність, щоб протистояти ворогам.

Але ще більше мужності потрібно, щоб протистояти друзям.

Та чи готовий новообраний Президент проявити таку мужність?!

І чи проявимо її ми?

Час покаже...


Пі.  Сі..  Невже преЗЄдент десь казав що дасть кожній хуторянці по мужику та грошів купу?

Чому так радіє дурна чекушка-чухвонь??? :)


Еще


 

Україна понад усе!


Олександр

ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 20.05.2019 11:48):

Пі.  Сі..  Невже преЗЄдент десь казав що дасть кожній хуторянці по мужику та грошів купу? :)
Что у кого болит тот о том и говорит :rofl:
толстожопоя  региночка  как всегда нуждается в мужике и в мешке денег ...
мужики не проезжайте мимо с.Антоновка ,свиноматка ждет вас 


Еще

Найкраще описав дійство кенгурації, пардон, інавгурації Парубій в кінці.

Він сказав Зеленському: "Було весело" :)Пі. Сі.. А ще дитина знов порушила закон... "роспустила Раду" - вже маємо Наполєончика... маленького...

Хоч стріляти не почав... з нього б сталося... :)


Еще


 

Україна понад усе!


Олександр

Дурень почав з конфронтації...

це йому гаплик!


Даю йому півроку і імпічмент...

Володья гудбай до Ростова... :)


Еще


 

Україна понад усе!


Олександр

Царь уже все, а рабы еще топят?!


Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 8