trucksnearme
Украина-вчера, сегодня, завтра...
Новые сообщения
Количество постов 54 802
Автор
Мені подобається як з цими чухвонцями поводиться Регіна :
- бере їх обох за чемері , чухвонь в одну руку а інсультну мордовку в іншу і товче їх рилами в їхнє ж сєпарське гівно.
Інакше їм не доходить!

Еще

Мені подобається як з цими чухвонцями поводиться Регіна :
- бере їх обох за чемері , чухвонь в одну руку а інсультну мордовку в іншу і товче їх рилами в їхнє ж сєпарське гівно.
Інакше їм не доходить!

Гигант мысли!!!

Еще

Хвора на голову саламата - інсультна вбивця за кермом онука комсюка-гея

знову свої перекручені брехливі вигадки видає за правду без доказів.

Де перелякане кадировцями що кричить тут - не роздмухуйте тупий срач??? :)

Еще

Україна понад усе!

Олександр

ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 02.06.2019 20:57):
Хвора на голову саламата - інсультна вбивця за кермом онука комсюка-гея

знову свої перекручені брехливі вигадки видає за правду без доказів.

Вы случайно не знаете эту балаболку?

Я уже давно говорю про одну форумную балаболку с первичными мужскими признаками...

Я ее за язык не тянул, она сама решили похвастаться дедом-героем ...
https://lardi-trans.com/forum/go/1011919/

...когда я выяснил, что она лжет, прикрываясь героем-однофамильцем...
https://lardi-trans.com/forum/go/1011965/

...она начала выкручиваться и угрожать мне...
https://lardi-trans.com/forum/go/1011973/

...когда я разоблачил и эту ее ложь...
https://lardi-trans.com/forum/go/1011975/

...тогда она перешла к оскорблениям...

Еще

"Раньше я не понимал ,почему в кино клоуны почти всегда -отрицательные персонажи. После выборов все стало понятно"

"Век жививек учись, а дураком помрешь..." (
Говорят, мудрость приходит с возрастом. Читая вас, 1000 раз в этом усомнишЬся.

Про мудрость это вы душевно сказали, а главное грамотно...)
Решили похвалиться новым редактором?Так вы уже им хвалились. Благодаря программе вы у нас теперь "грамотный". В написании слов.

Грамотный – слово пишется с одной “м”, производное от слова “грамота”. Не путать со словом “грамматика“, которое пишется с двумя “м”.
https://kak-pravilno.net/gramotnyy-ili-grammotnyy-kak-pravilno/

Учиться никогда не поздно...)
Вам однозначно поздно. 
То редактором хвалитесь,теперь сайтом правописания... Поищите сайты по логике и здравому смыслу. Вам очень кстати будет.

Еще

Комуняцький счисток одно ниє !
Все йому не так цибуля дорога , дороги не такі - так його взагалі на дорогу випускати не можна воно ж інсультне, горя людям наробить!
Чемодан-Вокзал - Мордовія !
Там буде все так !

Еще

Все йому не так цибуля дорога , дороги не такі - так його взагалі на дорогу випускати не можна воно ж інсультне, горя людям наробить!

Рагу́ль - термин, использующийся городскими жителями Украины для обозначения сельчанина, не усвоившего городские обычаи и культуру...

Еще

Щось той нащадок гея мовчить про славетні вчинки свого діда на палочці Саламати...

...мучать смутні підозри що був вертухаєм або НКВСником з кулеметом Дєгтярьова.

Так нагло брехати можуть тільки спадкові гебісти...

Еще

Україна понад усе!

Олександр

І Харків - Вонь-Югань висить не закритий !

Еще

Так отправь полицаевского щенка ...с дочуркой , может там найдет бурята ...
Кстати а сам ты веришь что у высермана херсоносца героический дед ? Или же  полицай .Мне лично интересно до какой степени тебе ботинок мозг закрутил ...:DЧто ты явного не видишь ...

Еще

Слава Беркуту, слава Тиграм, слава Барсам!
Солдат ВСУ что погиб в бою с собственным народом. Вот так надо подписывать.
Вертолёт ВСУ сбили точно... второго фейерверка не будет... Разлетались..

ПАМ`ЯТАЄМО, НЕ ЗАБУДЕМО, НЕ ПРОБАЧИМО!!!

Еще

Україна понад усе!

Олександр

У списках партії “Слуга народу” на парламентських виборах не буде кандидатів, пов’язаних з фінансово-промисловою групою “Приват” Ігоря Коломойського.

Зеленський не працює під патронатом Коломойського і не є його маріонеткою, тому що президент ще не встиг надати будь-які бізнес-послуги олігархові і не скомпрометував себе перед ним.

Ключовим прикладом цього є бажання Коломойського відмовитися від дострокових виборів, залишити главою ГПУ і секретарем РНБО Луценка і Турчинова, а також провести своїх кандидатів за списками “Слуги народу” – з усіх цих питань опальний олігарх отримав відмову від Зеленського.

В якості підтвердження своїх слів журналістка акцентує увагу на скандалі, пов’язаному з перевіркою списків “Слуги народу” на зв’язок кандидатів з ФПГ “Приват”, бенефіціарами якої є Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов. За результатами перевірки СБУ всі афілійовані з “Приватом” особи були викреслені з виборчих списків.

https://goruzont.blogspot.com/2019/06/blog-post_3.html?fbclid=IwAR2vP6fnUQpzhtHgfAc7JevKwWY9lbgTRdr9ym3rCfVP4vmcVFbj0j9AleU

P/S Но наших форумных ура-патриотов не обмануть! Им везде мерещится или рука Москвы или нога Коломойского!...

Еще

І знову мордовка щось бреше з кремльовського ресурса!!!

Може хтось навчить інсультного вбивцю за кермом перевірки сайтів?

Бо воно так і не розуміє, хворе, що таке "рупор кремля"!!! :)

І чому їх, чухвонів мордовських, вважають "п'ятою колоною" пуйла. :)

Пі.  Сі.  Для "всьопрапальщиків" - В Україні дешевшає картопля :)
https://agronews.ua/node/131598

Пі. Сі. Пі. Сі. Вчора в Херсоні по 6 грн за кіло була... наїлися!!! :) :) :)

Еще

Україна понад усе!

Олександр

Счисток комуняцький знову своїми висєрами загажує тему.
Інсультна мордовка залишаючи тут своє лайно рахує що воно заходить сюди ПАТРОЛІТЬ.

Відповідаючи щось такій нікчемі - кожен учасник завідомо програє .

Еще

Сьогодні суд в Гаазі розпочне слухання щодо позову України проти Росії

Сьогодні Міжнародний суд ООН у Гаазі почне розгляд заперечень Росії
щодо наявності в суду юрисдикції розгляду позову
 “Україна проти Росії” щодо фінансування Москвою тероризму.

Про це повідомила заступник міністра закордонних справ Олена Зеркаль на своїй сторінці в Facebook.

За її словами, позов від 2017 року стосується застосування та тлумачення Міжнародної конвенції про боротьбу з фінансуванням тероризму та Міжнародної конвенції про ліквідацію всіх форм расової дискримінації.

“Розгляд справи по суті – це детальне дослідження всіх доказів, експертних думок та показів свідків, які Україна надала суду на 17 500 сторінках ще рік тому”, – зазначила Зеркаль.

Вона повідомила, що українська делегація буде “професійно представляти юридичну позицію України та зробить все можливе, щоб переконати суд у своїй юридичній правоті”.

Заступник глави МЗС уточнила, що до складу української делегації входять представники МЗС, СБУ, ГПУ, які безпосередньо розслідують справи щодо збиття МН17, терористичних актів в МаріуполіКраматорськуВолновасі, забезпечують надання міжнародно-правової допомоги та брали участь в усіх переговорах з росіянами щодо цих питань.

“Поряд зі мною виступатимуть інші члени вже відомої широкому загалу юридичної команди України:
професори Харольд Коу та Жан-Марк Тувенін, юристи Марні Чік, Джонатан Гімблетт та Девід Зайонтс”, – підсумувала вона.

Нагадаємо, що Україна cпрямувала до Гааги нові докази застосування РФ кримчан як “живого щита”.

https://uatv.ua/sogodni-sud-v-gaazi-rozpochne-sluhannya-shhodo-pozovu-ukrayiny-proty-rosiyi/

Пі. Сі. Чомусь про це жодна чухвонсько-мордовська наволоч не пише на форумі...

Еще

Україна понад усе!

Олександр

ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 03.06.2019 00:27):
Слава Беркуту, слава Тиграм, слава Барсам!
Солдат ВСУ что погиб в бою с собственным народом. Вот так надо подписывать.
Вертолёт ВСУ сбили точно... второго фейерверка не будет... Разлетались..

ПАМ`ЯТАЄМО, НЕ ЗАБУДЕМО, НЕ ПРОБАЧИМО!!!
А тепер нінка ліпить що вона масть поміняла і тепер вона за хунту і майдаунсів.
Виходить що вона зрадила динири, новососію і дружбана свого тьомочку-кондиціонера якому особисто в Луганську явився Ярош сидячи на крилі СУ-27.

Еще

Виходить що вона зрадила динири, новососію і дружбана свого тьомочку-кондиціонера якому особисто в Луганську явився Ярош сидячи на крилі СУ-27.
Боже сохрани ,я еще при своем уме , так что  майдауны за 100 грн флагом помахать не когда для меня не будут героями ...
И с Артемом  я как общалась так и общаюсь ...
А теперь скажи олег веришь ли ты что в херсоносца и такого же  совкодрочера как и ты сам, дед полицай а сыновья дезертиры ?

Еще

ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 02.06.2019 18:14):

Спілкуватися з тварюкою яка здавала бойовикам адреси родин воїнів ЗСУ

це принижувати пам'ять загиблих захисників нашої Батьківщини!!!

Чухвонь з чекушкою проти ЗСУ затримує колону нашіх воїнів на Луганськ...

Що треба знати при спілкуванні з чухвонью-чекушкою... :)

Еще

Україна понад усе!

Олександр

Про податки. Довгий Олександр (Oleksandr Dovhyi)

5 років тому заснувавши своє підприємство я вирішив поставити експеримент
“Чи можна в Україні вести бізнес і чесно платити всі податки” та вже в 2018 році був на межі провалу, https://www.facebook.com/dovgiy.a/posts/2264987900238598
але банкрутства не відбулось.

Надзусиллями ми змогли вирівняти ситуацію та продовжити експеримент, шляхом реорганізації та підвищення продуктивності праці.

Стикаючись з проблемами оподаткування, я напрацював своє бачення змін в цій галузі.

1. Треба вводити податок на виведений капітал замість податку на прибуток. Підприємці будуть завжди більш ефективно використовувати зароблені кошти ніж держава. Податок має сплачуватись не від ефемерного прибутку нарахованого податковою, а лише, якщо підприємець вирішив вивести гроші з обороту. Реінвестовані гроші, це збільшення ВВП, створення нових робочих місць. Податок на виведений капітал створення привабливого інвестиційного клімату.

2. Я і багато моїх колег не лише з оборонної галузі, а і з легкої промисловості хочуть виходити на західні ринки. Бо продукція Українського виробництва не лише відповідає світовим зразкам, а і перевершує їх по деяким параметрам. Але на шляху експорту підприємці стикаються з проблемами, в першу чергу це відшкодування ПДВ. Крім того для експортоорієнтованих підприємств є проблема завозити сировину без ПДВ для переробки та подальшого експорту. Тому мають бути створені дієві механізми по відшкодуванню ПДВ які будуть стимулювати експорт, бо експорт це не лише збільшення надходження валюти в Україну, створення додаткових робочих місць, а отже повернення громадян з закордону. Це підвищення ВВП, а отже і добробуту кожного. Тому не стимулювання експорту просто злочинно!

3. Я за поетапне підвищення мінімальної заробітної плати, бо це і соціальний захист людей, і підвищення надходжень в місцеві бюджети, а отже це покращення інфраструктури на місцях, яке люди можуть відчути на собі. Крім того підвищення мінімалки створює умови для усвідомлення громадян себе як платника податків. Це стимулює їх більш відповідально ставитись до контролю влади по витрачанню цих коштів. Фактично це створення передумов для розвитку громадянського суспільства. Окрім того треба впровадити дієвий механізм, який буде покладати сплату податків на зарплату на фізичних осіб, щоб вони відчували, що податки це їх кошти, і за їх використанням треба слідкувати. Зробити це можливо введенням альтернативи, якщо адмініструванням податків займається сама фіз особа, то вона отримує кешбек на рівні 15% від сплаченого податку, всі інші, в кого податок адмініструє підприємство платять як завжди.
https://www.facebook.com/dovgiy.a/posts/1859140470823345

4. Я за максимальне автоматизацію адміністрування податків, це унеможливить корупцію в цьому напрямку.

5. Я за спрощення адміністрування деяких податків, наприклад в роздрібній торгівлі, це може залишатись фіксований відсоток від обороту.

Впорядкування оподаткування це шлях до покращення інвестиційного фону в Україні.

Пі. Сі. Обсудимо?

Еще

Україна понад усе!

Олександр

Боже сохрани ,я еще при своем уме , так что  майдауны за 100 грн флагом помахать не когда для меня не будут героями ...
И с Артемом  я как общалась так и общаюсь ...
А теперь скажи олег веришь ли ты что в херсоносца и такого же  совкодрочера как и ты сам , дед полицай а сыновья дезертиры ?
Неужто ты  даже на диване с тампоксом и клеенкой  под попой сидишь ? Надо просто понимать ты заблудшая овечка или верный раб херсоносца и  вам в  окошко  голубая луна светит  ?
Поэтому скажи олег веришь ли ты что в херсоносца и такого же  совкодрочера как и ты сам , дед полицай а сыновья дезертиры ?
Понимаешь ,не может генетический предатель любить Украину , и либо ты такой же как и он , либо нагло обманут лозунгами регинки ...Надо же понимать кто ты и кто  с тобой шагает рядом ...:D

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 3