trucksnearme
Украина-вчера, сегодня, завтра...
Новые сообщения
Количество постов 55 430
Автор
ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 03.08.2019 07:37):
Якщо наша Україна така "Бедная" то чому ви, наволоч, сюди налізли???

Жили б у своїй Чух Воні...
Комуно- большевицька наволоч їх до нас звезла .

Еще

ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 03.08.2019 07:37):
Якщо наша Україна така "Бедная" то чому ви, наволоч, сюди налізли???

Жили б у своїй Чух Воні...
Комуно- большевицька наволоч їх до нас звезла .

А говорили шакалы на черкащине вымерли...)

Еще

До речі, САЛОматін, а що роблять з дівчатами по общагах ти знаєш? :)

Щоб ти не фантазував хворбливо-збочено:

- мої дівчата всі дома, онуків мені у шлюбі за чоловіками народжують.

Тільки не бреши як з твоїм дідом-ветераном - одна літера і він вже ГЕРой... але не твій. :rtfm:

Еще

Україна понад усе!

Олександр

Справжній козак!...)
І шабля, і шаровари, і сорочка доньками вишита...)

Еще

Не заздри... тобі, мордовка інсультна, не можна емоцій...

...Кондрат приде з собою уведе!!!

Пі. Сі. До речі, а ким ти себе вважаєш: мордвою, чувашем, чи чемерисом якимсь?

Якась рубаха у вас, чухонців є, або тюбетєйка?

Еще

Україна понад усе!

Олександр

Так Кондрат уже давно у вас живет...
Негоже выгонять старого друга....

Еще

Попався САЛОматін - знову чужі вислови за свої видає...

...що уяви нуль, Влад-інсультник?

То як там по-общагам - все гаразд? :)

Еще

Україна понад усе!

Олександр

"- Діду, а шо це на стіні висить?
- Шабля.
- Шо, бля?
- Спи, бля!!!" )

Еще

Значить по-общагам у ховрашки - не все гаразд...

...однієї літери бракує!( як з міфічним дідом-ветераном САЛОматою ) :)

Чи вже не одної... бракує... колися Влад... коли Чухвонь наздоженеш?.

Еще

Україна понад усе!

Олександр

Патрулі Нацгвардії будуть, в першу чергу, залучатися в місця з напруженою криміногенною обстановкою.

Права військовослужбовців при охороні громадського порядку будуть суттєво розширені у відповідності з Законом Про Національну гвардію України, ч.1, п.1, ст. 13, що дає право нацгвардецам здійснювати поліцейські заходи попередження і примусу, згідно зі ст. 31 Закону про Нацполіціі:

- перевірка документів;
 - проведення опитування;
 - здійснення поверхневої перевірки та огляду;
 - зупинка транспорту;
 - вимога залишити місце і обмеження доступу до певної території;
 - обмеження пересування людини, транспортного засобу або фактичного володіння річчю;
 - проникнення в житло або інше володіння особи;
 - перевірка дотримання вимог дозвільної системи органів внутрішніх справ;
 - зйомка на відео і фотографування;
 - перевірка дотримання обмежень, встановлених законом щодо осіб, які перебувають під адміністративним наглядом, і інших категорій осіб;
 - здійснення поліцейської опіки.

Повідомляється, що для патруліррванія спрямовані 2000 чоловік особового складу, 100 автомобілів та 100 службових собак.

Нацгвардейци охоронятимуть українські вулиці п'ять днів на тиждень по шість годин, але вразі виникнення небезпеки графік роботи можуть посилити.

Пі. Сі. Проковтнули зЄфани - то їжте...

Еще

Україна понад усе!

Олександр

ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 03.08.2019 10:56):
Патрулі Нацгвардії будуть, в першу чергу, залучатися в місця з напруженою криміногенною обстановкою.

Права військовослужбовців при охороні громадського порядку будуть суттєво розширені у відповідності з Законом Про Національну гвардію України, ч.1, п.1, ст. 13, що дає право нацгвардецам здійснювати поліцейські заходи попередження і примусу, згідно зі ст. 31 Закону про Нацполіціі

Пі. Сі. Проковтнули зЄфани - то їжте...

ЗАКОН УКРАЇНИ Про Національну гвардію України

(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2014, № 17, ст.594)
Із змінами, внесеними згідно із Законами 

№ 1697-VII від 14.10.2014, ВВР, 2015, № 2-3, ст.12 
№ 567-VIII від 01.07.2015, ВВР, 2015, № 35, ст.339 
№ 766-VIII від 10.11.2015, ВВР, 2015, № 52, ст.482 
№ 920-VIII від 24.12.2015, ВВР, 2016, № 3, ст.35

Дата принятия закона это конечно лишнее.
https://zakon.help/law/876-VII/edition01.01.2017/page1

Еще

Доручення про притягнення сил і засобів Нацгвардії

до самостійного патрулювання населених пунктів країни

в кінці липня 2019 підписав глава МВС Арсен Аваков.

Пі.  Сі. Знову Патафєєв пальцем в дупу встряг...

Еще

Україна понад усе!

Олександр

ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 03.08.2019 14:51):
Доручення про притягнення сил і засобів Нацгвардії

до самостійного патрулювання населених пунктів країни

в кінці липня 2019 підписав глава МВС Арсен Аваков.

Пі.  Сі. Знову Патафєєв пальцем в дупу встряг...
Тупое необразованное и необучаемое чучело с извращенными наклонностями. У нормальных людей-пальцем в небо, и только у Башмака -по Фрейду. Мечты о занятости твоего анального отверстия заполнили все страницы форума. Контролируй себя хоть немного, это уже переходит все границы.[img]/static/forum/images/smiles/18_biggrin.gif[/img]

Еще

Те як вони, нацгвардійці, сіпалися до цього, але не були в правовому полі,

то можна тільки здогадуватися що вони почнуть робити зараз...

...а це вже "воєнні"( дурні по 20 років )на вулицях міст - це вже може призвести до стрілянини.

Поліцаї відкрито бідкаються що їм не дозволяють застосовувати зброю проти населення...

Еще

Україна понад усе!

Олександр

Как-то у вас без огонька.
Теперь я узнал что в Харькове лучшие дороги :)
Надо проверять. Я не был в Харьковской и Сумской областях, поэтому пока ничего не могу сказать. Но что-то меня терзают смутные сомнения.

Еще
С уважением,
Сергей
--------------------
Мы просто обязаны оберегать и защищать самое ценное, что подарил нам Всевышний
Блог о тахографах для людей! :)

https://www.litmir.me/br/?b=131141&p=3

Ось "так" маленька Грузія напала на могутню Расєю...

...спогади очевидця.

Еще

Україна понад усе!

Олександр

«Что-то такоє на русском»

І ще про «Зелену хвилю», що, як каже Володимир Шовкошитний, поки що маскується під «Зєльоную волну». До організаторів особливих питань немає. Як на мене, технічно все нормально. Втім, я не учасник ярмарку, а лише сторонній спостерігач... Видавці та розповсюджувачі часто говорять, що Дерибасівська була значно кращим місцем, ніж парк Шевченка, але то з їхнього боку, бо там в принципі більше народу… Я ж, як пересічний покупець, вважаю що добре було і тоді, на Дерибасівській, і тепер, в парку. Але йдеться мені зараз не про це.
Книжок російською мовою дійсно ДУЖЕ багато! Це не дискусійне питання, а очевидний факт. Можливо в російськомовному сегменті навіть ширше тематичне охоплення. І разом з тим, позавчора і вчора, маючи вдосталь часу (вчора зранку, поки не пішов дощ), щоб прогулятися, пороздивлятися, навибиратися, послухати, поспілкуватися, я був просто вражений тим, наскільки багато людей шукають «что-то такоє», чи «ету кнігу», чи «етого автора» НА РУССКОМ! Навіть дитячі віммельбухи, де обмаль тексту, часто шукають виключно «на русском»… А втім, якщо вже бути чесним: я їх десь розумію… Наш Назар, власне, теж вибрав собі найбільший і найдорожчий (як завжди))) віммельбух, але пропонували ми йому виключно україномовні варіанти, бо для нас це питання принципу! От і для тих, кому потрібно «на русском» – теж…
Зустрів кількох давніх знайомих з торбами, усім до сорока років, трохи ознайомився з їхніми «уловами» і склалося враження, що перебуваю в Москві. Все «на язикє». Так люди бачать світ. І при тому ще жаліються: «ужас, так мало кніг на русском». Згадується картинка «Девочка, подвінься, ти мєня прітєсняєшь». Поки ще, звісно, не так, але враховуючи тенденції… Висновок невтішний: «ми живемо в паралельних реальностях».
Особливо паскудними традиційно є «адєсскіє інтєлігєнти», оті от «карєнниє», старі придурки, переконані у своїй дотепності:
«– "А на русском єсть?" – "Ні" – "ну рєбята, ви же в Адєссє, кому здєсь нужен ваш укрАінскій?"
«– Оні что пєрєпуталі Адєссу са Львовом?»
«– Адєсса і укрАінскій – ето смєшно».
Але й молодь не радує. Якщо трохи узагальнити, то наша молодь демонструє свій феноменальний пофігзм, відсутність громадянської позиції. Такий собі «калєктівний зєлєнскій»… Але є і люди з такою позицією, що аж страшно. От наприклад, вчора чув таке: «молода жінка, мама малої дитини, в палатці British Book віщає якійсь подрузі-знайомій: "нєту смисла пєрєгружать рєбьонка, учіть нужно только русскому і англійскому, а украінскій прідьот в школє, і то как нєізбєность, в жизні он нє нужен, потому ми і нє заморачіваємся"».
Ну а найбільш показовим я вважаю епізод біля стенду львівського видавництва «Апріорі». Там я, що називається, потрапив точно за дресою: Сенека, Марк Аврелій, Пліній молодший, Андре Моруа – хочу мати всі ці книжки). Стою, роздивляюся, вибираю. Підходять чоловік і жінка, обом десь близько тридцяти.
– Может тут что-то інтєрєсноє, – говорить жінка.
Чоловік побіжно ознайомлюється з асортиментом, театрально стає на одне коліно і голосно говорить: «блііін, ну почєму па-укрАінскі???». Бачу на його обличчі якусь перекошену посмішку. Вирішую таки поговорити:
– Перепрошую, а Ви українською зовсім не читаєте?
Обличчя чоловіка миттєво серйознішає, далі він підводиться, міряє мене уважним поглядом і відповідає:
– Молодой чєловєк, філософія – для уравновєшиванія разума, для души, конєчно я нє стану чітать філософскіє кнігі на навязанном мнє язикє.
– Думаю це пересмикування, і Вам ніхто нічого не нав’язує, тих самих книжок з філософії вистачає і російською, я б навіть сказав, російською їх більше.
– А у мєня к Вам встрєчний вопрос: «Ви чітаєтє на русском»?
– Ні.
– Вот відітє, ми совєршенно разниє люді, живущіє в разних культурних плоскостях, но по случаю впісанниє в одну страну…
Насправді це був гарний співрозмовник! Він висловився майже моїми словами. Так, ми дійсно різні люди, які живуть в різних культурних площинах. І хоч скільки ти їх, оцих «другіх», не ознайомлюй з українською культурою (хоч їм кіно, хоч музику, хоч книжки, хоч лекції – будь ласка, все є, все доступно, все для вас, як то кажуть) – їм то ДО СРАКИ! Вони інші. На Дмітрія Бикова і Віктора Шендеровича в цьому місті все одно приходить значно більше народу, ніж на будь-якого українського діяча!
Я не знаю, як саме боротися за «прокляті території» і навіть – можете кидати в мене каміння – чи взагалі можливо… Думаю, починати потрібно з дитячих садочків, які в нас наскрізь змос**лені! Для того, щоб з’явилася нормальна ідентичність, має вирости принаймні одне покоління, для якого українські цінності будуть рідними, а не «львовскімі»! А без цього ми приречені на життя саме ось у такій (чи ще гіршій) ситуації або самообман, як деякі наші «професійні ліберали», що стверджують щось на зразок: «в Одесі (Харкові, Дніпрі) нормальна ситуація з українською мовою, на неї реагують цілком позитивно». Ну так, власне, я розумію, що психіка захищається… але це позиція з розряду: «якщо не б’ють в морду, значить все добре». І є ще один простий факт: «діти всіх цих «оптимістів» завжди російськомовні»…
Хворе або вилікується, або відімре… І чекати вже недовго. Думаю, зараз головне завдання полягає у збереженні від зарази того, що ще умовно здорове, чи принаймні в мінімізації наслідків інфікування!

Еще

Україна понад усе!

Олександр

Місяць роботи Президента України Володимира Зеленського

та Офісу Президента коштував українцям майже 78 млн гривень.

Епоха бідності закінчилася...

Еще

Україна понад усе!

Олександр

ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 05.08.2019 14:29):
 коштував українцям майже 78 млн гривень.

Зараз Україна через Мінфін здійснює шалені запозичення через продаж ОВДП .
То 13 млрд. грн. то через декілька днів ще 17 млрд. грн. 
Цікаво куди йдуть ці кошти ?
І як їх повертати і коли ?
ОВДП то короткострокові .

Еще

ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 05.08.2019 14:29):
 коштував українцям майже 78 млн гривень.

Зараз Україна через Мінфін здійснює шалені запозичення через продаж ОВДП .
То 13 млрд. грн. то через декілька днів ще 17 млрд. грн. 
Цікаво куди йдуть ці кошти ?
І як їх повертати і коли ?
ОВДП то короткострокові .
Вони стверджують що прийшли на п'ять років...

...і все!!! - тільки питання - кому буде "всьо"?

Вони по маєтках в Іспаніях та Франціях - а ми, як завжди, будемо будувати Беломорканал...

Еще

Україна понад усе!

Олександр
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 11