Ивано-Франковские и Львовские перевозщики обьеденяйтесь.
Новые сообщения
Количество постов 13
Автор
Предлогаю взять пример с наших восточных коллег и обьеденится в ассоциацию или профсоюз, в что решим. Ведь у нас кроме всемирного кризиса есть еще одна проблема
http://www.europetrans.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=5&Itemid=68
И с этой проблемой можно бороться только обьеденившись.

Еще

Поддерживаем ВАС ПОЛНОСТЬЮ!!!
Соберитесь, обсудите. Если будут Вопросы-подскажем!!!

Анатолий

Еще
Анатолий

Поддерживаем ВАС ПОЛНОСТЬЮ!!!
Соберитесь, обсудите. Если будут Вопросы-подскажем!!!

Анатолий

Еще

Предлогаю взять пример с наших восточных коллег и обьеденится в ассоциацию или профсоюз, в что решим. Ведь у нас кроме всемирного кризиса есть еще одна проблема
http://www.europetrans.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=5&Itemid=68
И с этой проблемой можно бороться только обьеденившись.

Давайте збиратись Франківські,Тернопільські,Львівські.Скільки будемо стояти в стороні.Від нашої бездіяльності пізніше страдатимуть наші-ж сімї.Прийшов час діяти.Мій тел.8(067)351 48 96. Володимир

Еще

Давайте збиратись Франківські,Тернопільські,Львівські.Скільки будемо стояти в стороні.Від нашої бездіяльності пізніше страдатимуть наші-ж сімї.Прийшов час діяти.Мій тел.8(067)351 48 96. Володимир
[/quote]
Підтримую. Скажіть де і коли. Ми обовязково підтянемся і постараємось ше інших перевізників підтягнути

Еще

Будете ехать через Киев, звоните, подтянусь.
С уважением,
Сергей

Еще

Что-то нас маловато

Еще

я за...напишіть де і коли...

Еще

Львов, СПД Старшова Ю.С., 8 095 573 71 05 решите, звоните

Юленька :)

Еще

Я за!
Підтримую всіх, хто незважаючи на скрутний час, цінить свою працю і шанує майно.

П-ць Сімак Я.О. Львів

З пов.Богдан

Еще
Все может быть и быть все может и лиш того не может быть, чего совсем и быть не может.

Івано-Франківці теж з Вами.Давайте діяти.тел 8067 3444355 Роман

Еще

Я за!!! Дзвоніть де і коли збираємось. (тел.80505938110 Сергій м.Івано-Франківськ)Не відкладайте на потім - потрібно діяти ВЖЕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Еще

Івано-Франківським і всім навколишнім в кого є можливість підтянутись.Пропоную в неділю 07.12.08 в 12.00 вхід центральний аеропорт,думаю всі знають,парковка велика,і де подискутувати.Давайте шановні зустрічатись а не сидіти в офісах і плакати,що криза на транспортному ринку......Або рішучі дії або банкротство багатьох....В дружніх і злагоджених діях ми сила...а так, покотимся у прірву..З повагою до усіх Ростислав.8067 342 46 56.

Еще
Ростислав
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0