trucksnearme
Изменили курс оплаты по кредитам. И ЧТО????
Новые сообщения
Количество постов 19
Автор
Національний Банк України 02.03.2009 року повідомив, що з метою задоволення потреб клієнтів банків – фізичних осіб – резидентів, а також фізичних осіб – резидентів - суб’єктів підприємницької діяльності (малий бізнес) (далі - підприємці), які обумовлені необхідністю погашення ними заборгованості за кредитами, отриманими в іноземній валюті, планує використовувати практику проведення цільових валютних аукціонів.

Такі аукціони відбуватимуться щотижня – у п’ятницю (крім того, Національним банком України оголошено додатковий цільовий валютний аукціон в середу 4 березня 2009 р. Іноземна валюта купується на валютному аукціоні відповідно до Реєстрів кредитних угод (далі Реєстри), зі станом погашення зобов’язань не пізніше 10 березня 2009 року.).

Реєстри формуються банками та подаються електронною поштою територіальному управлінню Національного банку України. Куплена на валютному аукціоні іноземна валюта повинна бути використана за цільовим призначенням відповідно до листів Національного банку України та спрямовується на погашення кредиту.

Клієнтам комерційних банків – фізичним особам та підприємцям, необхідно звертатися до банківських установ, з якими у них укладено кредитні договори, для внесення клієнта в реєстр кредитних угод та подальшої участі у валютному аукціоні. До реєстру включається інформація лише за кредитними договорами, які укладені до 15.10.2008 року. Куплена іноземна валюта має бути використана виключно для забезпечення виконання зобов’язань в іноземній валюті за кредитними договорами відповідно до реєстру кредитних угод. Керівники банків мають забезпечити продаж іноземної валюти, купленої на валютному аукціоні за курсом, який не може перевищувати курс аукціону +0,2 відсотка від суми купівлі, що складає збір на обов’язкове державне пенсійне страхування. Стягнення будь-яких комісій при здійснені операцій з погашення заборгованості фізичних осіб за кредитними договорами або підвищення курсу продажу іноземної валюти за такими операціями забороняється. Куплена на валютному аукціоні іноземна валюта повинна бути використана за цільовим призначенням протягом п’яти робочих днів з дня зарахування цієї валюти на кореспондентський рахунок уповноваженого банку. Уповноважені банки в обов’язковому порядку інформують клієнта про курс гривні до іноземної валюти, за яким банком здійснена купівля іноземної валюти на валютному аукціоні в Національному банку України. З метою інформаційного забезпечення клієнтів керівники уповноважених банків та керівники відповідних територіальних управлінь мають визначити телефон "гарячої лінії" та відповідальних фахівців, які надаватимуть громадянам оперативну інформацію щодо умов проведення валютних аукціонів та процедури погашення заборгованості за кредитами в іноземній валюті.

Еще
Александр

В дополнение, вчера мне позвонили из Приватбанка и сообщили,что оплачивать кредит теперь я могу в гривне, по курсу 7,8 (на вчерашний день)- это суммы которые надо платить по графику. А если я захочу платить сверх графика или вообще закрыть кредит - то курс еще ниже по 6,9грн.
Вроде бы замечательно. Возможно повлияли забастовки (спасибо тем, кто там стоял и стоит), может банкиры посчитали, что лучше меньше чем ничего.
Но вот как то не весело. Работы то нет. И даже по этому курсу я платить сейчас не особо могу.

Еще
Александр

ЦитатаЦитата (ООО "ОПеКС", 03.03.2009 11:28):

В дополнение, вчера мне позвонили из Приватбанка и сообщили,что оплачивать кредит теперь я могу в гривне, по курсу 7,8 (на вчерашний день)- это суммы которые надо платить по графику. А если я захочу платить сверх графика или вообще закрыть кредит - то курс еще ниже по 6,9грн.
Вроде бы замечательно. Возможно повлияли забастовки (спасибо тем, кто там стоял и стоит), может банкиры посчитали, что лучше меньше чем ничего.
Но вот как то не весело. Работы то нет. И даже по этому курсу я платить сейчас не особо могу.

По Привату подтверждаю информауию. Сам очень удивился, ведь Приват не участвовал в валютном аукционе по льготному курсу!

Еще

По Привату подтверждаю информауию. Сам очень удивился, ведь Приват не участвовал в валютном аукционе по льготному курсу!

Зато во время встречи с представителями стачкома в Киеве Дубилет присутствовал лично.

Еще

Надо же себе медальку прикрепить.

Еще
Александр

ЦитатаЦитата (ООО "ОПеКС", 03.03.2009 18:28):

Надо же себе медальку прикрепить.

Тогда эта новость вызвала у меня нервный смех-)))
(Присутствие Дубилета на встрече ребят с и.о. начальника НБУ...жесть-)))-))), с учетом большенства претензий именно к Привату-))) )

Еще

Как в детской песенке -
Вперед бойцы!
а я за вами.
я смело постою
за вашими спинами.

Еще
Александр

ЦитатаЦитата (ООО "ОПеКС", 03.03.2009 18:39):

Как в детской песенке -
Вперед бойцы!
а я за вами.
я смело постою
за вашими спинами.

Это было к чему сказано?

Еще

А кто нибудь пытался реально погасить кредит сверх графика по 6,9? У меня по такому курсу платеж не приняли.

Еще

А кто нибудь пытался реально погасить кредит сверх графика по 6,9? У меня по такому курсу платеж не приняли.

У меня тоже не приняли. А еще заканчивается страховка, так мне пришло письмо ,если я не застрахую машину, то они поднимают кредитную ставку.

Еще

У меня такой прикол.
Есть карточка "кредитная Метро" приватовская. Я иногда пользуюсь, вот и перед новым годом 23.12.08 мы с женой воспользовались этой услугой, а 06.01.09 погасили кредит полностью. Перед погашением кредита, я взял чек с банкомата, там пени не было. Погасил его а вот 4.03.09 мне звонит служба безопастности и говорит, что у меня долг по кредиту в 92 копейки.
Я был в шоке.
Делайте выводы господа. :)
ПриватБанк и служба безопастности не гребует долгом в 1 гривну, а суммой в ?? и подавно.

"Ваше благополучие зависит от ваших собственных решений."

Еще
"Ваше благополучие зависит от ваших собственных решений."

У меня такой прикол.
Есть карточка "кредитная Метро" приватовская. Я иногда пользуюсь, вот и перед новым годом 23.12.08 мы с женой воспользовались этой услугой, а 06.01.09 погасили кредит полностью. Перед погашением кредита, я взял чек с банкомата, там пени не было. Погасил его а вот 4.03.09 мне звонит служба безопастности и говорит, что у меня долг по кредиту в 92 копейки.
Я был в шоке.
ПриватБанк и служба безопастности не гребует долгом в 1 гривну, а суммой в ?? и подавно.

За 9(девять)копеек письма с уведомлением под роспись на адрес офиса и по месту прописки... :)

Со страшными словами: В случае непогашения долга...

Александр. :)

Еще

Україна понад усе!

Олександр

ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 11.03.2009 19:28):

У меня такой прикол.
Я был в шоке.

За 9(девять)копеек письма с уведомлением под роспись на адрес офиса и по месту прописки... :)

Со страшными словами: В случае непогашения долга...

Александр. :)

Зря смеётесь. Был бы долг, а способы его раздуть и взыскать раздутое - найдутся. Бывали случаи... )))

Алексей.

P.S. Почему мне всё время кажется что сегодня пятница?

Еще
Не уповайте на чудеса - чудите сами!

Так что могут Вас копеек на 80 раззуть... Вот так вот.:)

Еще

Я, при желании, сделал бы тыщу, полторы... )))

С "мирян" по нитке - банку счастье. Как грится... )))

Алексей.

Еще

Я, при желании, сделал бы тыщу, полторы... )))

С "мирян" по нитке - банку счастье. Как грится... )))

Алексей.

Из девяти копеек. Тыщу. Ну, алхимик... А ШО ж тогда Вы в перевозках делаете, развлекаетесь?

Еще

Развлекаюсь. )))

Алексей.

Еще

В принципе, сейчас в перевозках больше делать и нечего...:)

Еще

В принципе, сейчас в перевозках больше делать и нечего...:)

Отож.

Торгуем потихоньку... Лёгкий мерчандайзинг, тэк сказать... )))

Алексей.

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0