Доставочка на Крещатик. )))
Новые сообщения
Количество постов 9
Автор
Пару дней взял заказик по Киеву с местом выгрузки ул. Крещатик, при этом цинично похерив дебильные указы Космоса. Понятное дело, путевка, ТТН, лиц. карта и пр. бумажки в наличии.
Как я и ожидал, водитель привез постанову со штрафом 255 грн по ч.1 ст.121 КУпАП - движение в зоне действия знака 3.3 (движение грузовых запрещено).
В путевку гаишник смотреть не хотел, требовал "дозвил в центр".
Написал исковое заявление, будем обжаловать постанову.
Так все-таки вопрос: кто-то оформлял себе этот дурацкий "дозвил" и как это делается? Может, таки проще оформить? Хотя обжаловать на порядок веселее :=)

Еще

Правила поведінки з шакалами, або як повернути ’’евакуйований’’ автомобіль

Одного дня, після слухання справи в столичному Апеляційному суді, я вийшла на вулицю і побачила, що замість припаркованого автомобілю – папірець з номером телефону – 361-15-11, та вказівкою, що машину евакуйовано на пр-т Московський, 26а (це такий величезний огороджений майданчик, на який евакуатори звозять свою "здобич";).

Оскільки я вже неодноразово розповідала по телебаченню, що саме слід робити в такій ситуації, то я навіть зраділа можливості перевірити власні ж рекомендації на практиці. По дорозі зателефонувала в ментівку за новим телефоном 102. Заявила, що мій автомобіль було поцуплено злочинцями-паркувальниками, вказала, куди саме його потягнули, і залишила свій номер телефону.

Роботяги на воротах направили мене в будочку, де якесь нахабне жирне бидло, запитавши, яка у мене машина, заявило, що з мене – 900 гривень. Я чемно відповіла йому, що за такі гроші легко пташку в полі заганяю, а тому отримає він від мене – правою долонею руба по згину ліктя лівої руки. "Подивимось", – сказало бидло та, почісуючи волохате пузо, зайшло назад в будку.

Я зайшла в іншу будку, де сиділи менти, та повідомила якомусь пронумерованому клоуну № КІ 0534, який відмовився представитись, що мене пограбовано, бла-бла-бла. Ментяра заржав і порадив дзвонити "102". Оскільки факт вимагання щойно мав місце, а співробітник міліції, наявний на місці злочину, відмовився зафіксувати цей факт, я зателефонувала "102" вдруге та запитала, чи довго вони збираються чухатися і коли саме приїдуть оформлювати мою усну заяву про злочин. Цього разу мене запитали, яка у мене машина і як мене звуть.

Через кілька хвилин бидлятино з волохатим пузом покликало мене в будочку та оформило "Дозвіл на отримання транспортного засобу", де в графі "Кошти за виконані роботи оплачено" гордо стояли букаффкі "б/о", що означає – "без оплати". "Ну що – отримав від мене 900 гривень?" – глузливо запитала я і показала йому правою долонею руба – тепер вже по плечу лівої руки. "Була б ти мужиком, – тоскно пробелькотіло бидло – я б тобі показав...". "Бугага – засміялася я. – То що – кажеш, що ані краплини до рота, ані сантиметра в дупу? Не вірю! Ні тобі, ні всім тим, хто вас всіх тут кришує! Югочка Луценга, Льончік Черновецький, Сашуня Медведько – всі вони смердючі п...д...ри в поганому сенсі цього слова, бо в хорошому сенсі – то є їхня особиста справа!":)

Роботяга зняв блокіратора з колеса моєї машинки, і я поїхала собі додому. Я ж писати вмію, а Югочка Луценга зі своєю менітвкою реагує на статті значно веселіше, ніж на виклики по "102".

Коли Югочка Луценга та Льончєг-Космос влаштовують бійки на РНБО, знайте – це все цирк для лохів. Насправді ці два паскудні покидьки та корупціонери чудово співпрацюють одне з одним на ниві роздоювання автомобілістів на бабло. Подивіться, як узгоджено працює їхній прекрасний симбіоз! Яка Конституція?! Які там кодекси?! Про що мова?! Якщо є можливість безкарно займатись шакальським полюванням на вулицях за автомобілями, які спокійно стоять собі, не порушуючи ніяких правил і нікому не заважаючи, і "пилити" нашакалене бабло між собою.

Отже, любі водії, реальні та потенційні жертви евакуаторного бєспрєдєлу! Захисту від цих шакалів насправді немає ніякого, бо весь цей злочинний бізнес відверто кришується на найвищому рівні. Єдине, що ми можемо зробити – це послати віртуальний промінь геморою та простатиту всім цим високопоставленим корупційним уродським шакалам.

http://paraska.info/vskrutie/fried/carrr/

Еще
СС :victory:

Насправді ці два паскудні покидьки та корупціонери

100%. Вот как раз сейчас по приколу позвонил в управу ГАИ на Хмельницкого, описал ситуацию, спрашиваю - а какого? Дюже грамотный товарищ дежурный заявил, что движение по Крещатику - вопрос, требующий согласования с ГАИ, потому и штрафуют )))))

Еще

Пару дней взял заказик по Киеву с местом выгрузки ул. Крещатик, при этом цинично похерив дебильные указы Космоса. Понятное дело, путевка, ТТН, лиц. карта и пр. бумажки в наличии.
Как я и ожидал, водитель привез постанову со штрафом 255 грн по ч.1 ст.121 КУпАП - движение в зоне действия знака 3.3 (движение грузовых запрещено).
Так все-таки вопрос: кто-то оформлял себе этот дурацкий "дозвил" и как это делается? Может, таки проще оформить? Хотя обжаловать на порядок веселее :=)

Правильно оштрафовал.
А Вы случайно не 20-кой туда запёрлись???
Хотел бы увидеть эту картину.

Еще
Иногда становится так классно от того, что стало так пофиг на то, что было так важно

http://www.rcxtrack.com.ua/

Не поширюється дія знаків:
3.1-3.8, 3.11 - на транспортні засоби, що обслуговують громадян чи належать громадянам, які проживають або працюють у цій зоні, а також на транспортні засоби, що обслуговують підприємства, які розташовані у позначеній зоні. У таких випадках транспортні засоби повинні в’їжджати до позначеної зони і виїжджати з неї на найближчому перехресті до місця призначення;

Еще
Госолка лотвка

Правильно оштрафовал.

Вас, наверное, очаровал своими песнями Космос? ПДД почитайте на досуге, особенно п.2.1 и 33.3. Никакой "дозвил" гаишники не имеют права требовать, и за отсутствие идиотского "дозвила" нашими законами ответственность не предусмотрена. Если Вы его купили - Вас развели на деньги

ПС. Нет у меня 20-ки, трехтонка ездила.

Еще

Правильно оштрафовал.

Вас, наверное, очаровал своими песнями Космос? ПДД почитайте на досуге, особенно п.2.1 и 33.3. Никакой "дозвил" гаишники не имеют права требовать, и за отсутствие идиотского "дозвила" нашими законами ответственность не предусмотрена. Если Вы его купили - Вас развели на деньги

Еще
Владимир.

Правильно оштрафовал.

Уважаемый, это Вы почитайте правила и ОСОБЕННО знак 3.3 и его действие. И за нарушение это знака, ответственность предусмотрена.
А "дозвил" выдаётся, что бы Вы могли ехать под этот знак.

Еще
Иногда становится так классно от того, что стало так пофиг на то, что было так важно

http://www.rcxtrack.com.ua/

Правильно оштрафовал.

Уважаемый, это Вы почитайте правила и ОСОБЕННО знак 3.3 и его действие. И за нарушение это знака, ответственность предусмотрена.
А "дозвил" выдаётся, что бы Вы могли ехать под этот знак.

Ах ты ж елки-палки :) Ну вот же выше ЧП Пархменко привел выдержку из п. 33.3 ПДД, я еще раз сюда копирую:
"Не поширюється дія знаків:
3.1-3.8, 3.11 - на транспортні засоби, що обслуговують громадян чи належать громадянам, які проживають або працюють у цій зоні, а також на транспортні засоби, що обслуговують підприємства, які розташовані у позначеній зоні. У таких випадках транспортні засоби повинні в’їжджати до позначеної зони і виїжджати з неї на найближчому перехресті до місця призначення;"

В путевке конечная точка маршрута, всё! Больше никаких документов ГАИ не может требовать. А "дозвил" выдается, чтобы с нас незаконно слупить денег.

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0