Нове ліцензування міжнародних перевезень вантажів
Новые сообщения
Количество постов 11
Автор
http://dsbt.gov.ua/storinka/nakaz-ukrtransbezpeky-no-126-vid-22032016-pro-pryynyattya-rishennya-shchodo-zalyshennya
На 1одного отримувача ліцензії до 800 відмов
Чи варто нам запитати профільне міністерство в чому питання?
Руками нашого міністерства знищуються робочі місці в Україні.
Нішу яку вигризли потом і важкою працею наші перевізники на зовнішніх ринках, займуть наші конкуренти,з сусідніх держав тільки завдяки бездіяльності Міністерства Інфраструктури України.Треба піднімати питання по спрощенню бюрократичних процедур.
На перевізників з 01 червня чекатимуть "пакращення" в виді міжнародної ліцензії по перевезенню вантажів.

Еще

http://dsbt.gov.ua/storinka/nakaz-ukrtransbezpeky-no-126-vid-22032016-pro-pryynyattya-rishennya-shchodo-zalyshennya
Нішу яку вигризли потом і важкою працею наші перевізники на зовнішніх ринках, займуть наші конкуренти,з сусідніх держав тільки завдяки бездіяльності Міністерства Інфраструктури України.Треба піднімати питання по спрощенню бюрократичних процедур.
На перевізників з 01 червня чекатимуть "пакращення" в виді міжнародної ліцензії по перевезенню вантажів.

А эта тема никого не интересует? Или уже все лицензии получили?

Еще

А эта тема никого не интересует? Или уже все лицензии получили?

Эта тема длится почти полтора года, и никого она не интересовала, пока не клюнула в задницу. Поздно пить "Боржоми" почки отвалились! Вот Вам "дерегуляция" в действии.

Еще
С уважением, Павел.
Мы столько можем, сколько знаем. Знание-сила.

Увага!

Шановні перевізники!

Нагадуємо Вам, що 18 жовтня 2016 року спливає термін на отримання ліцензій для виконання міжнародних перевезень вантажів (відповідно до постанови Кабінету Міністрів України 23.08.2016 року №537).

Секретаріат АсМАП України звертається з проханням до міжнародних автоперевізників пришвидшити подачу документів на отримання ліцензій/поновлення даних до Укртрансбезпеки. http://dsbt.gov.ua/storinka/licenzuvannya-na-avtomobilnomu-transporti

Акцентуємо Вашу увагу на те, що продовження терміну отримання ліцензії більше не планується і 18 жовтня 2016 року є кінцевою датою, після якої виконання міжнародних перевезень без ліцензії буде заборонене.

Також повідомляємо Вам, що відповідно до вимог частини першої статті 20 Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» та Статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення за провадження виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню, без ліцензії передбачена відповідальність у вигляді суттєвого штрафу (до 34000 грн.) з можливою конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього правопорушення.

Наполегливо рекомендуємо Вам не зволікати з отриманням ліцензій (або поновленням даних по безстрокових діючих ліцензій), для виконання міжнародних перевезень належним чином.

Департамент транспортної політики

Еще

можливо стане менше дармовозів ??????

Еще

Ніколи не був "злопихатЄлЄм",
або зрадофілом,
або "всепропальщиком!
Ніколи не був противником ліцензування,
а навпаки, завжди підтримував, покладав надії на позитив від ліцензування!
Та й зараз вважаю цей захід не те, щоб необхідним,
але, як мінімум!!! корисним .

І от 24.10 відвідав знамените, усім перевізникам відоме приміщення (інститутом його назвати язик не повертається)!
за адресою пр-кт Перемоги, 57.

Нічого не хочу описувати дотошного,
пропоную просто кожному, хто буде подавати документи на ліцензію,
звернути увагу на стан споруди , стан приміщення на десятому поверсі!
Як "вишенька на торті" напис на дверях туалету:
" Стороннім особам і БУВШИМ СПІВРОІТНИКАМ ВХІД ЗАБОРОНЕНО!":rofl:

Ну от чого пристойного я повинен очікувати від такої установи?!:rtfm:

"А в остальном, прекрасная маркіза, всьо хАрАшо, всьо хАрАшо!"

Я тільки не знаю, може не на ту стоінку комент написав, може у " отдЄл юмора " треба було звернутися?..:swoon:

Еще

..... напис на дверях туалету:
" Стороннім особам і БУВШИМ СПІВРОІТНИКАМ ВХІД ЗАБОРОНЕНО!"

Надпись и правда веселенькая )), только то ж не туалет, тот кабинет- самый "центр" раздачи дозволов, оттуда решается сколько, кому, куда

Еще
С ув. Юрий Пекарский

C вашего позволения, я запощу данную публикацию на свой сайт

Еще

C вашего позволения, я запощу данную публикацию на свой сайт

Так эта инфа уже устарелая, тот кто хотел получить уже получил.

Еще

Ніколи не був "злопихатЄлЄм",
або зрадофілом,
або "всепропальщиком!
Ніколи не був противником ліцензування,
а навпаки, завжди підтримував, покладав надії на позитив від ліцензування!
Та й зараз вважаю цей захід не те, щоб необхідним,
але, як мінімум!!! корисним .

І от 24.10 відвідав знамените, усім перевізникам відоме приміщення (інститутом його назвати язик не повертається)!
за адресою пр-кт Перемоги, 57.

Нічого не хочу описувати дотошного,
пропоную просто кожному, хто буде подавати документи на ліцензію,
звернути увагу на стан споруди , стан приміщення на десятому поверсі!
Як "вишенька на торті" напис на дверях туалету:
" Стороннім особам і БУВШИМ СПІВРОІТНИКАМ ВХІД ЗАБОРОНЕНО!":rofl:

Ну от чого пристойного я повинен очікувати від такої установи?!:rtfm:

"А в остальном, прекрасная маркіза, всьо хАрАшо, всьо хАрАшо!"

Я тільки не знаю, може не на ту стоінку комент написав, може у " отдЄл юмора " треба було звернутися?..:swoon:
Вставляю свой "пятак" по делу.
По закону Савченко год в СИЗО идёт за два. Даже если его отменят, тем, кто сидел во время его действия защитают год за два. Ну, как бы, всё нормально - живём в цивилизованном, правовом государстве - закон обратной силы не имеет.
Теперь лицензии. Она у меня есть и она БЕССРОЧНАЯ !
Теперь вопрос. Пахаря наклонить получается можно, а кое-кого нет ?
Вот теперь я и думаю - кто стране больше нужен?

Еще

Це правда що не потрібно ліцензії на міжнародні перевезення

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0