trucksnearme
Проблемы с Експортными Декларациями
Новые сообщения
Количество постов 9
Автор
В марте месяце 2009 года мы работали по маршруту Румыния - Украина, груз Семена! После оформления Растаможки разгрузки нам не вернули Експортные Декларации,а без деклараций не оплачивают фракт! Мы слышали что не только у нас возникла данная проблема! Все кто столкнулись с данной проблемой - Свяжитесь пожалуйста с нами, давайте вместе найдем выход из данной ситуации и решим её!
Будем благодарны за любой совет по даному вопросу! Заранее Благодарны!

Еще

В марте месяце 2009 года мы работали по маршруту Румыния - Украина, груз Семена! После оформления Растаможки разгрузки нам не вернули Експортные Декларации,а без деклараций не оплачивают фракт! Мы слышали что не только у нас возникла данная проблема! Все кто столкнулись с данной проблемой - Свяжитесь пожалуйста с нами, давайте вместе найдем выход из данной ситуации и решим её!
Будем благодарны за любой совет по даному вопросу! Заранее Благодарны!

Скажите, а на растаможку Вы привезли копию экспортной декларации? Ведь без нее очень проблематично растаможить груз.

Дина.

Еще
Молюся за тебе, моя Україно, За кожного батька, за кожного сина,
За кожную матір, за кожну дитину, я Бога прошу - збережи Україну!

Діна

На затаможку все водители сдали оригиналы деклараций, и по их словам декларации забрал брокер!

Еще

На затаможку все водители сдали оригиналы деклараций, и по их словам декларации забрал брокер!

Оригиналы деклараций они не могли сдать, по причине того, что их забирают на румынской стороне, а на руки дают только копии, заверенные оригинальными печатями.
По поводу оплаты.
Дело все в том, что Вы, наверное, грузились по CMR. Для того чтоб румынская фирма- отправитель могла себе отминусовать НДС, им нужна экспортная декларация. Поэтому выставляются такие требования по оплате за рейс. Но, они просто не в курсе, что румынская таможня сама отправляет оригинал этой декларации обратно в точку затаможки и на руки никому не дает. Если перевозка была в марте месяце, то отправители уже получили эту декларацию. Это 100 %. А заказчику своему объясните ситуацию, потому что они не в курсе этих тонкостей. Но, а если все равно не согласиться оплачивать, то остается одно, поехать к брокеру, который растамаживал Ваши машинки и попросить копию этой декларации.

Дина.

Еще

Діна

Після замитнення вантажу водію на руки видають документи, серед яких знаходиться оригінал експортної декларації. Якщо ви наперед вже знали, що вам для оплати необхідно буде предявити експортну декларацію (хоча би копію), тоді потрібно було наголосити водію, щоб після отримання оригіналу експортної зробити хоча би 4 копії цієї декларації, і 1 шт зразу відкласти і нікому не віддавати ні в якому разі. Два екземпляри водій віддасть на кордоні, оригінал віддасть на розмитненні, а ще два екземпляри привезе додому, один з яких ви відправляєте на оплату, а один залишаєте в себе для випадку якщо рекомендований лист не дійшов до отримувача (в нашій країні чудес і таке буває) :)

Еще

Після замитнення вантажу водію на руки видають документи, серед яких знаходиться оригінал експортної декларації. Якщо ви наперед вже знали, що вам для оплати необхідно буде предявити експортну декларацію (хоча би копію), тоді потрібно було наголосити водію, щоб після отримання оригіналу експортної зробити хоча би 4 копії цієї декларації, і 1 шт зразу відкласти і нікому не віддавати ні в якому разі. Два екземпляри водій віддасть на кордоні, оригінал віддасть на розмитненні, а ще два екземпляри привезе додому, один з яких ви відправляєте на оплату, а один залишаєте в себе для випадку якщо рекомендований лист не дійшов до отримувача (в нашій країні чудес і таке буває) :)

Це все вірно,...на майбутнє.:)
А зараз,... треба шукати вихід із ситуації.

Дина.

Еще

Діна

Копію цієї самої експортної за найпростішим варіантом можна отримати тільки на кордоні на нашій стороні при особистій присутності водія (тільки водій знає в кого він оформлявся), якщо попросить митника (за окрему плату) підняти свою "дупу" і пошукати в архівах!

Еще

Копію цієї самої експортної за найпростішим варіантом можна отримати тільки на кордоні на нашій стороні при особистій присутності водія (тільки водій знає в кого він оформлявся), якщо попросить митника (за окрему плату) підняти свою "дупу" і пошукати в архівах!

На жаль... ні. :)
На кордоні ніхто не бере цю декларацію, вона їм не потрібна.
Її беруть тільки на терміналі при розмитнені. Там її треба шукати.

Дина.

Еще

Діна

На кордоні наш митник повинен брати копію декларації (водій знає віддавав він митнику копію чи ні). Якщо не віддавав, проблема ускладнюється, тому що на митниці призначення в Румунії її буде набагато тяжче знайти і зробити хоча би копію.

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0