trucksnearme
режим труда и отдыха водителя!
Новые сообщения
Количество постов 8
Автор
доброго времени суток ! подскажите пожалуйста может ли выписать штраф укр транс безпека  за журнал труда и отдыха  машина моя камаз самосвал грузоперевозками не занимаюсь чп нет , езжу по городу растояние макситмум 15-20 км в день ,

Еще

доброго времени суток ! подскажите пожалуйста может ли выписать штраф укр транс безпека  за журнал труда и отдыха  машина моя камаз самосвал грузоперевозками не занимаюсь чп нет , езжу по городу растояние макситмум 15-20 км в день ,
а где это Вас хлопнули?

Еще
Госолка лотвка

если перевозите свой груз не на коммерческой основе, они Вам вообще ничего предъявить не могут

Еще

если перевозите свой груз не на коммерческой основе, они Вам вообще ничего предъявить не могут
Є якісь посилання на закон?

Еще

Є якісь посилання на закон?

Еще

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0811-10 1.4. Це Положення не поширюється на перевезення пасажирів
чи/та вантажів, які здійснюються:
фізичними особами за власний рахунок для власних потреб без
використання праці найманих водіїв;

Еще

https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0811-10 1.4. Це Положення не поширюється на перевезення пасажирів
чи/та вантажів, які здійснюються:
фізичними особами за власний рахунок для власних потреб без
використання праці найманих водіїв;
Дякую.

Еще

Якщо вам прийшло повідомлення про розгляд адмінсправи з Укртрансбезпеки області - обов'язково сходіть на вказаний час та дайте пояснення з даного приводу: віз камін-щебінь-пісок собі на дачу, куму на будівництво і т.п. В іншому разі "втихаря" напишуть штраф 1700 грн та хочте оскаржуйте, хочте не оскаржуйте - передадуть у виконавчу службу та й буде дорожче! Пишуть протокол вони також "втихара", не надаючи вам копії.

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 1