trucksnearme
погрози водіїв власникам траспортних засобів!!!!!
Новые сообщения
Количество постов 41
Автор
погрози водіїв власникам траспортних засобів!!!!!

Еще

А это, что ???

Спокойствие и только спокойствие

Еще
Иногда становится так классно от того, что стало так пофиг на то, что было так важно

http://www.rcxtrack.com.ua/

розповідаю вам 3 історії які в мене сталися з водіями:
1. купила я машину з рефом взяла на роботу нового водія з села з початку було все добре коли запоров мені мотора в рейсі приїхав гарненько взявши зарплату і смився з мотором я попала на 35 тис. грн коли я до нього дзвонила казав я вже в тебе не працюю і нічого незнаю. Грачук Віктор (с. Старосілля)
2. Другого взяла на роботу то той взагалі обнаглів до ручки зарплату забирав собі як тільки зявлялися гроші на руках а коли питала де гроші казав жінці віддав, хамовито ставивленння, за машиною взагалі не слідкував, пробив в рефі дирку коли його грузили він собі спав,відмовлявся від загрузок,на паску взагалі забрав в мене всю виручку залишив 100 грн і як це нормальний водій............я його звільнила не дала йому зарплату тепер з його сторони йдуть погрози.Калецький Анатолій (м.Луцьк) у цього водія не тільки в мене погані відгуки про нього але й у тих перевізників з ким він працював.
3.взагалі алкоголік поїздив 10 заробив трохи грошей і приїхав сказав я більше працювати не буду і як з ними далі боротися вже нема сили. Вони думають шо вони розумні а всі ін. дурні. з звільнився завдяки Калецькому який по телефон все йому розповів. Водії одне вміють гарно робити це поливати брудом свої власників які дають їм роботу (Сегет Олександр)

Еще

Не буду с вами спорить, но то что вы описали просто фильм ужасов. Как можно садить за руль дорогостоящей иномарки бог весть кого. У нас на фирме (без хвастовства) уже работают дети водителей. Так еще батьку за пояс затыкают.

Еще

всі вони хароші коли приходять влаштовуватися на роботу а потім бачать перед собою ціль гроші

Еще

Прежде чем купить авто, да еще с рефом, надо подобрать заранее обьем работы + водителя, который имеет желание работать. Водителя принимать на работу нужно по рекомендации знакомых или если сам водителя знаеш не один год. Хороший толковый водитель это 99% успеха ВАШЕГО бизнеса. Если принимать на работу первого попавшегося водилу, который к тому же был токо сельським трактористом то уж извините, результат всегда будет отрицательный и очень быстрый конец автомобилю.
Мне ВАС очень жаль. С ув.Шаповал Сергей.

Еще

всі вони хароші коли приходять влаштовуватися на роботу а потім бачать перед собою ціль гроші

Через это прошли практически все, когда начинали. Вам надо было сначала всё хорошенько разузнать про личную грузовую машину. А не думать, "вот куплю рефа и почну бабло косити". Извините за искренность.

Спокойствие и только спокойствие

Еще
Иногда становится так классно от того, что стало так пофиг на то, что было так важно

http://www.rcxtrack.com.ua/

Після першого ж "вибрику" можна покатати машину з місяць тільки по безналу. А наприкінці місяця приняти машину, сісти з водієм та звести бухгалтерію з його звітністю. Врахувати всі його попередні недостачі, віддати йому решту і звільнити.
Взагалі, як може водій вирішувати, що робити з грошима власника?!!

Еще
Рита

я не просто так взяла собі і купила машину я до цього йшла вже давно в мене тато займався транспортними перевезеннями 15 років і робота ця до кризи досить непогана якби попадалися нормальні водії з якими було б із задоволенням працювати.

Еще

Після першого ж "вибрику" можна покатати машину з місяць тільки по безналу. А наприкінці місяця приняти машину, сісти з водієм та звести бухгалтерію з його звітністю. Врахувати всі його попередні недостачі, віддати йому решту і звільнити.

я так і робила останній місяць роботи перекрила йому доступ до грошей тоді він вирішив мене наказати спеціально не заправив соляру і став серед лісу вночі і дзвонить мені каже вези гроші на соляру і він сам признався що це була віддача за гроші. Вони розумні думають що я молода то можна трошки і натянути нічого не станеться.

Еще

А шо це таке - безнал? :)

Спасибо, посмеялся ;)

Мой блог:
http://forwarding-in-ua.blogspot.com/

Еще
Наша страница в сети Фейсбук: https://www.facebook.com/MaksimenCo

Та да, сморозила. А ты, конечно, мимо пройти не смог, чтоб меня не клюнуть.

Еще
Рита

Та да, сморозила. А ты, конечно, мимо пройти не смог, чтоб меня не клюнуть.

Марго...Я ж любя..:)

Мой блог:
http://forwarding-in-ua.blogspot.com/

Еще
Наша страница в сети Фейсбук: https://www.facebook.com/MaksimenCo

З цими виродками треба мати особливий підхід,на оча у всіх водіїв віддубасити бітою по п"ятах,щоб очі на лоба повилазили,але зажди треба недоплачувати зарплату і будете мати спокій на рік часу,!!!

Еще

я так і зробила недала зарплату а за шо я маю робити дефекти які він мені наробив. Після цього як я недала гроші лунають погрози нецензурною лайкою в мій бік чекають якісь виродки після роботи і це питається за шо за те шо я давала йому роботу.

Еще

я так і зробила недала зарплату а за шо я маю робити дефекти які він мені наробив. Після цього як я недала гроші лунають погрози нецензурною лайкою в мій бік чекають якісь виродки після роботи і це питається за шо за те шо я давала йому роботу.

какая зарплата у водителя,сколько и на какой машине проезДжает в месяц км?

Еще
Александр

10% від фрактів, 30 грн суточні+20 простої наїжає машина в місяць 6000-7000 км машина вольво

Еще

Вам срочно нужен надёжный партнёр по бизнесу и жизни-муж, водитель профессионал или автомобилист и просто хороший парень!!!
Желаю удачи! Комбат.

Еще

10% від фрактів, 30 грн суточні+20 простої наїжає машина в місяць 6000-7000 км машина вольво

хороший ответ.и сколько же приносит машинка с фрахтов в день(от и до)при каком тоннаже перевезенного груза в месяц?

Еще
Александр

я не просто так взяла собі і купила машину я до цього йшла вже давно в мене тато займався транспортними перевезеннями 15 років і робота ця до кризи досить непогана якби попадалися нормальні водії з якими було б із задоволенням працювати.

А наші водії - царі. Були, звичайно, дивакуваті, були, що спізнюються, були, що машину не дуже доглядали, але ті, що залишаються надовго - це скарб. Мені приємно з ними уранці навіть вітатися. Шість дзвінків - і, якщо нема ніякого форс-мажору, гарний настрій на початку роботи мені гарантовано.

Еще
Рита
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0