ФЛП и путевые листы
Новые сообщения
Количество постов 31
Автор
Кто подскажет:я ФЛП,плательщик единого налога,имею грузовой автомобиль зарегистрированный на меня,может ли водитель ездить на нём по путевым листам?

Еще

Кто подскажет:я ФЛП,плательщик единого налога,имею грузовой автомобиль зарегистрированный на меня,может ли водитель ездить на нём по путевым листам?

может,только надо еще и договор о трудоустройстве через центр занятости,и в дороге проблем не будет

Еще

Бросайте всё и тикайте с этого бизнеса!!!

Они Вам сча нарассказывают... и дом продадите и сами по миру пойдёте!!!

А авто в металлолом - хоть какая-то выгода с него будет!!!

Александр.

Еще

Україна понад усе!

Олександр

почему через ценр занятости?разве я не могу его принять на работу по трудовой книжке или по трудовому соглашению?

Еще

почему через ценр занятости?разве я не могу его принять на работу по трудовой книжке или по трудовому соглашению?

Да легко!

Олег.

Еще

...трудовой книжке или по трудовому соглашению?

Ну, ну, наверное ещё и трудовую книжку возить надо или трудовое соглашения? А если по контракту? :)

З.Ы. Может им ещё справку о доходах показывать?:)

Это всё развод ментов, п/л есть и ДОсвидания...

:)Игорь.

Еще

Если у Вас есть отдел кадров то можете и без центра занятости!

Еще

...трудовой книжке или по трудовому соглашению?

Ну, ну, наверное ещё и трудовую книжку возить надо или трудовое соглашения? А если по контракту? :)

З.Ы. Может им ещё справку о доходах показывать?:)

Это всё развод ментов, п/л есть и ДОсвидания...

мій юний друже!не треба за собою нічого такого як ви пишете за собою возить,почитайте законодавство,в т.ч. і податкове,як казав дідусь в.і.ленін-учитись,учитись і ще раз учитись....

Еще

Если у Вас есть отдел кадров то можете и без центра занятости!

Ну, ну у ФЛП отдел кадров,:-) еще и юридический отдел, отдел снабжения, расчетный отдел, бухгалтерия, диспетчерская, служба ТБ и БД......мастерские и ТО.....заводы и параходы :-)

Ольга Коваленко

Еще
Ольга Коваленко

мій юний друже!не треба за собою нічого такого як ви пишете за собою возить,почитайте законодавство,в т.ч. і податкове,як казав дідусь в.і.ленін-учитись,учитись і ще раз учитись....

А що Ви такого сьогодні вживали?

:)Ігор.

Еще

А що Ви такого сьогодні вживали?

:)Ігор.

Рагу с грибами, галлюциногенными, похоже. И приглючилось, что живём мы в правовом государстве, где милиция с народом, человек человеку друг, и Дед Мороз-это реальный персонаж...

А Вольдемар Ованезович Ленин не призывал учиться, учиться, и ещё раз учиться... Он ручку расписывал, вапщета. Официально подтвержённый хвакт.

З.Ы. "Учиться, учиться и ещё раз учиться"- лозунг для пОциентов, употребляющих тормозную жидкость "Нева", которым доходит с третьего раза:)

Я тАк думаю:)

Еще

...употребляющих тормозную жидкость "Нева", которым доходит с третьего раза:)

Я тАк думаю:)

Так то без прокачки или суппорта клинит, нормальные люди, если хотят потормозить, давно на DOT-4 перешли...:)

З.Ы. Представляю, останавливает его ГАЕЦ:
- "Вы сегодня употребляли?"
- "Да, с утра чашечку тормозухи....:)"

Еще

Ув. коллега. Без путевого листа вы можете трудится лично . За рулем. Это разрешается. А вот наемный работник - это уже надо уважать Закон. Путевой лист - это не только маршрут и дт. Это еще и режим работы водителя, предрейсовый медосмотр, проверка ТС механиком. И не забудьте, фамилия водителя должна быть вписана в Полис страховки ГО в разделе кто еще может управлять этим ТС. Если меняете водителя, каждый раз заново страхуете и тягач и прицеп. ЭТА фишка сейчас в моде у Луганских гайцов. Скоро и другие сообразят. Не записан водитель в полис, значит ездит без страховки. 650 грн-штраф. Ну а все остальные Фонды, ПФ, и т.д это уже целый роман. У нас государство очень заботится о защите прав наемных работников.
Поэтому раздел -затраты на ГАИ по прежнему остается весомым составляющим в формировании затратной части себестоимости услуг по перевозке грузов ПО Украине.

Еще

Ув. коллега. Без путевого листа вы можете трудится лично . За рулем. Это разрешается. А вот наемный работник - это уже надо уважать Закон. Путевой лист - это не только маршрут и дт. Это еще и режим работы водителя, предрейсовый медосмотр, проверка ТС механиком. И не забудьте, фамилия водителя должна быть вписана в Полис страховки ГО в разделе кто еще может управлять этим ТС. Если меняете водителя, каждый раз заново страхуете и тягач и прицеп. ЭТА фишка сейчас в моде у Луганских гайцов. Скоро и другие сообразят. Не записан водитель в полис, значит ездит без страховки. 650 грн-штраф. Ну а все остальные Фонды, ПФ, и т.д это уже целый роман. У нас государство очень заботится о защите прав наемных работников.
Поэтому раздел -затраты на ГАИ по прежнему остается весомым составляющим в формировании затратной части себестоимости услуг по перевозке грузов ПО Украине.

Страховка (цівілка) може виписуватись на любу особу яка на законих підставах керує авто(договір Центру зайнятості),а страховка життя водія на конкретну особу.Власнику шляховий лист теж необхідніність при керувані авто(відмітка лікаря і механіка з якими у Вас є договір на обслуговуваня).Можливо щось не так-то виправте з повагою Андрій.

Еще
Є сини України,є сини Українського народу,а є просто сучі сини.

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про автомобільний транспорт
Із змінами і доповненнями, внесеними
Законом України
від 23 лютого 2006 року N 3492-IV
(Законом України від 23 лютого 2006 року N 3492-IV
цей Закон викладено у новій редакції)
Цей Закон визначає засади організації та діяльності автомобільного транспорту
Розділ III. ВНУТРІШНІ ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
Глава 8. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ ЩОДО ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ
Стаття 47. Внутрішні перевезення вантажів та правила їх надання
До внутрішніх перевезень вантажів відносяться перевезення вантажів між пунктами відправлення та призначення, розташованими в Україні, та комплекс допоміжних операцій, пов’язаних з цими перевезеннями, а також технологічні перевезення вантажів, що здійснюються в межах одного виробничого об’єкта без виїзду на автомобільні дороги загального користування.
До комплексу допоміжних операцій, пов’язаних із внутрішніми перевезеннями вантажів автомобільним транспортом, належать:
завантаження та розвантаження автомобільних транспортних засобів;
перевантаження вантажів на інший вид транспорту чи транспортний засіб;
сортування, пакування, обмірювання та маркування вантажу;
накопичення, формування або дроблення партій вантажу;
зберігання вантажу;
транспортно-експедиційні послуги.
Правила перевезень вантажів транспортними засобами затверджує центральний орган виконавчої влади з питань автомобільного транспорту.
Правила технологічних перевезень вантажів транспортними засобами затверджуються керівництвом виробничого об’єкта.
Стаття 48. Документи, на підставі яких виконують вантажні перевезення
Автомобільні перевізники, водії повинні мати і пред’являти особам, які уповноважені здійснювати контроль на автомобільному транспорті та у сфері безпеки дорожнього руху, документи, на підставі яких виконують вантажні перевезення.
Документами для юридичної особи, що здійснює вантажні перевезення на договірних умовах, є:
для автомобільного перевізника - ліцензія та документ, що засвідчує використання транспортного засобу на законних підставах, інші документи, передбачені законодавством України;
для водія - посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційні документи на транспортний засіб, ліцензійна картка, дорожній лист, товарно-транспортна накладна або інший визначений законодавством документ на вантаж, інші документи, передбачені законодавством України.
Документами для фізичної особи, що здійснює вантажні перевезення на договірних умовах, є:
для автомобільного перевізника - ліцензія та документ, що засвідчує використання транспортного засобу на законних підставах, інші документи, передбачені законодавством України;
для водія - посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційні документи на транспортний засіб, ліцензійна картка, товарно-транспортна накладна або інший визначений законодавством документ на вантаж, інші документи, передбачені законодавством України.
Документами для юридичної особи, що здійснює вантажні перевезення для власних потреб, є:
для автомобільного перевізника - документ, що засвідчує використання транспортного засобу на законних підставах, інші документи, передбачені законодавством України;
для водія - посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційні документи на транспортний засіб, дорожній лист, товарно-транспортна накладна або інший визначений законодавством документ на вантаж, інші документи, передбачені законодавством України.
Документами для фізичної особи, що здійснює вантажні перевезення для власних потреб, є:
для автомобільного перевізника - документ, що засвідчує використання транспортного засобу на законних підставах, інші документи, передбачені законодавством України;
для водія - посвідчення водія відповідної категорії, реєстраційні документи на транспортний засіб, товарно-транспортна накладна або інший визначений законодавством документ на вантаж, інші документи, передбачені законодавством України.
У разі перевезення небезпечних вантажів обов’язковими документами для водія є:
свідоцтво про допущення транспортного засобу до перевезення визначених небезпечних вантажів;
свідоцтво про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі;
письмові інструкції на випадок аварії або надзвичайних ситуацій.

Еще

Согласно статье 48 путевой лист четко прописан для юридических лиц,для физ.лиц он(пут.лист)не указан! Вывод; не написано-значит не нужен,и нечего требовать. Я своим водителям распечатал эту статью из закона и они ездят с ней как с охранным полисом,если возник вопрос-сразу транспортнику под нос тычут!

Еще

У нас Законы написаны так, что их еще надо уметь читать. И между строк тоже.
Возьмем вот эту фразу ;
інші документи, передбачені законодавством України.
Постановы КМУ имеют силу Закона.
Теперь сбросьте нам последнюю постанову КМУ
которая была принята зимой, кстати по просьбе бастовавших грузоперевозчиков,
в которой четко оговорен этот перелик документов
ДЛЯ ВНУТРЕННИХ ПЕРЕВОЗОК ПО УКРАИНЕ.

Еще

...И не забудьте, фамилия водителя должна быть вписана в Полис страховки ГО в разделе кто еще может управлять этим ТС. Если меняете водителя, каждый раз заново страхуете и тягач и прицеп. ЭТА фишка сейчас в моде у Луганских гайцов. Скоро и другие сообразят. Не записан водитель в полис, значит ездит без страховки. 650 грн-штраф. Ну а все остальные Фонды, ПФ, и т.д это уже целый роман. У нас государство очень заботится о защите прав наемных работников.

ШО за бред?:( Разъяснить?

Еще

Согласно статье 48 путевой лист четко прописан для юридических лиц,для физ.лиц он(пут.лист)не указан! Вывод; не написано-значит не нужен,и нечего требовать. Я своим водителям распечатал эту статью из закона и они ездят с ней как с охранным полисом,если возник вопрос-сразу транспортнику под нос тычут!

МолодЭць... А что, ЧП не бывает как юр. лицо?

Еще

...И не забудьте, фамилия водителя должна быть вписана в Полис страховки ГО в разделе кто еще может управлять этим ТС. Если меняете водителя, каждый раз заново страхуете и тягач и прицеп. ЭТА фишка сейчас в моде у Луганских гайцов. Скоро и другие сообразят. Не записан водитель в полис, значит ездит без страховки. 650 грн-штраф. Ну а все остальные Фонды, ПФ, и т.д это уже целый роман. У нас государство очень заботится о защите прав наемных работников.

ШО за бред?:( Разъяснить?

Еще
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0