Дорожают сигареты и спиртное
Новые сообщения
Количество постов 98
Автор
Пачка цигарок ”Прима” подорожчає на 2–4 гривні

Із вересня цигарки мають знову подорожчати на 15–20%. Кабмін запропонував Верховній Раді підвищити акцизний збір на тютюнові вироби. Це буде вже вдруге за рік, якщо парламент прийме закон. Так додатково планують залучити до бюджету 350–500 млн грн.

— Підвищення акцизу сприяє зменшенню тютюнопаління, — переконаний Костянтин Красовський, 52 роки, з інституту стратегічних досліджень Міністерства охорони здоров’я. — У листопаді 2008-го курили 35 відсотків дорослих. У травні 2009 — 31 відсоток. Зменшення відбулося завдяки підвищенню цін.

— Збільшується кількість нелегально вивезених з України цигарок, щороку 1,5–2 мільярди пачок, — продовжує Красовський. — Адже порівняно з Європою в нас дуже дешеві цигарки. Рік тому пачка ”Мальборо” коштувала 5 гривень, зараз — 8 гривень. А буде 10 гривень. Контрабандисти здають цигарки за валюту. У Польщі пачка ”Мальборо” коштує 25 гривень.

Тютюнові компанії виступають проти підвищення акцизу. Бо в сусідніх країнах, Росії та Молдові, він у кілька разів нижчий. Великий збір сприятиме збільшенню контрабанди і нелегальному виробництву цигарок, вважають у компанії ”Джей ті інтернешнл компані Україна”.

Підвищувати ціни на тютюн — варто, вважає нардеп-бютівець Дмитро Ветвицький, 41 рік:

— Україна має зобов’язання в боротьбі з палінням. Вартість сигарет, попри підвищення акцизу на початку року, залишається низькою. Тому бюджетний комітет Верховної Ради ініціюватиме чергове підвищення акцизу за кілька місяців.

Із 1 січня 2010 року акциз має знову зрости на 15%. Відтак популярні марки з фільтром ”Прима” та ”Прилуки” подорожчають на 2–4 грн.

53-річна Валентина Паланюк із села Велика Офірна Фастівського району Київщини купує собі й синові ”Прилуки”. Пачка коштує 4,75 грн. Торік була по 1,7 грн.

— Моєї пенсії на куриво не вистачає, — каже Валентина. — Я, було, перейшла на ”Приму” без фільтру. Вона тепер по 3 гривні за пачку. Але від ”Прими” почали боліти легені та горло. Я повернулася до цигарок із фільтром. Мушу продавати городину, щоб купувати ”Прилуки”. Пачка коштує стільки ж, як три кіла кабачків із мого городу.

с ув. Виталий
---- Истина где-то там.... -----

Еще
с уважением Иван )

Горілку заборонили продавати дешевше 18 гривень

З 1 жовтня мала подорожчати горілка. У липні акциз за 1 л спирту підвищили до 34 грн. Виробники алкогольних напоїв скаржилися на збитки. Кабмін вирішив врегулювати ціни. Пляшку горілки місткістю 0,5 л заборонено продавати дешевше як по 17,96 грн. Досі мінімальна ціна була 12 грн. Зросте і вартість коньяків, лікерів.

Столичні крамниці поки що цін не підняли. У магазині біля метро Героїв Дніпра 1 жовтня можна купити за 11,5 грн пляшку горілки ”Справжня”. Недавно подорожчав ”Неміров”, каже продавчиня. Пляшка 0,5 л коштує 17 грн.

— Чого це я маю ціни міняти? — обурюється інша продавчиня магазину на вул. Героїв Сталінграда. — Закон прийняли? Я його в очі не бачила. Мені яку ціну сказали, за таку й продаю. Пляшка по 14 гривень.

67-річний Іван Валентинович вибирає горілку в столичному супермаркеті ”Велика кишеня” на пл. Дружби народів. Зранку 1 жовтня він — єдиний покупець у відділі алкоголю.

— Постійно беру ”Графську”. Нормальна горілка, хоч і дешева, — розповідає. — Подорожчає? Та ну? Я щодня по пляшку приходжу. Зараз коштує 12 гривень, як і минулого тижня.

Горілки ”Справжня”, ”Біленька” в супермаркеті продають від 14 грн.

У місті Умані на Черкащині півлітра коштує 18–24 грн. Ціни підвищили чотири дні тому, ще до офіційного подорожчання. У Львові зросла ціна тільки на ”Неміров” — до 24 грн.

Наступного року планують нове підвищення акцизу на алкоголь, до 50 грн/л.

Півлітру самогону в селах продають по 6–10 грн.

По материалам сайта газета точка юа

с ув. Виталий

Еще
с уважением Иван )

Вот я себе подумал грешным делом.. Может включить в цену перевозки расходы на сигареты. А то часто нервничаешь с такой работой и успокаиваешься одной-другой сигареткой.. :)

с ув. Виталий

Еще
с уважением Иван )

— Моєї пенсії на куриво не вистачає, — каже Валентина. — Я, було, перейшла на ”Приму” без фільтру. Вона тепер по 3 гривні за пачку. Але від ”Прими” почали боліти легені та горло. Я повернулася до цигарок із фільтром. Мушу продавати городину, щоб купувати ”Прилуки”. Пачка коштує стільки ж, як три кіла кабачків із мого городу.

с ув. Виталий

Так хай курить КАБАЧКИ! Найшла з чим зрівнювати.

Еще

ЦитатаЦитата (СПД Кушнір, 24.10.2009 10:32):

А может она тока кабачки на огороде разводит вместо картошки :)

с ув. Виталий

Еще
с уважением Иван )

Да пить уж меньше не станут это точно, зато бабушкам будет робота, они уже , наверное, подастовали из кладовок самогонные аппараты!)Чувствую своими законами доведут страну до полного алкоголизма, у нас в Виннице уже раз попытались не продавать спиртное в ночное время, так что народ меньше пить стал!)))Никто это не контролирует и не думает как воплотить это в жизнь, депутаты приняли похлопали сами себе в ладоши, обниматься перетрудились бедные))) и что дальше, народ глушит дешевый спирт и самогон, предприятия дающие значительный доход в бюджет, стоят на грани банкротства, не все конечно)Никто не думает чем заменить бары, ларьки с сигаретами и спиртными напитками на тренажерные залы, бассейны, ледяные катки, спорт-площадки, чем по другому занять и заинтересовать молодежь, особенно в сельской местности, менталитет у нас такой нет чем себя занять, нужно напиться!Ведь на это нужны деньги, а деньги у нас привыкли зарабатывать путем реформ и поднятия экономики, а переделом у одних забрал, большую часть оставил себе, копейки кинул на растерзание другим, так для этого много ума не надо!:-)

Еще

ЦитатаЦитата (СПД Кушнір, 24.10.2009 10:32):

с ув. Виталий

+1

сразись со мной: http://bogdan4ik.mybrute.com
и вырасти своего бойца(3 боя каждый день)!

Еще
Богдан

Вот я себе подумал грешным делом.. Может включить в цену перевозки расходы на сигареты. А то часто нервничаешь с такой работой и успокаиваешься одной-другой сигареткой.. :)

с ув. Виталий

Виталий ,будет ещё дороже,это только начало.:)

Анатолий

Еще
Анатолий.

Неважно, к Европе движемся или к Азии - у каждого своя голова на плечах - и эта голова начнет меньше пить и курить. Глядишь, так и нация перестанет вымирать.

С ув., Максим, ООО "АльфаБизнес Груп"

Еще

Мне по этомо поваду вспомнелся анекдот.

Сын приходит к папе и спрашивает.
-Папа водка подарожала ты будеш меньше пить?
-Нет сынок ты будеш меньше кушать.

Всех с Праздником! И чтобы нам хватало денег на водку и детям на еду!

С ув. Валентин.

Еще

Когда мужик бухает,цена водки значения не имеет!!!
(... или я не прав???)

Еще

Мы считаем, что если мужчина не может заработать на сигареты, то надо бросать....)))

Еще

Мы считаем, что если мужчина не может заработать на сигареты, то надо бросать....)))

....кого или что?)))

Еще

Быть мужчиной.

Еще
Рита

Действительно бороться надо построив стадионы и спортплощадки, но здоровье нации никого не волнует, и поднятие акциза никак не связано с заботой о народе. По этому поводу тоже вспомнился анекдот:

В школе учительница спрашивает - Дети, что будет если всеразрушающее ядро столкнется с неразрушаемой стеной? Вовочка отвечает: водка подорожает. Учительница в недоумении спрашивает: почему? А папа всегда говорит у нас в стране как только какая нибудь хрень произойдет- сразу водка дорожает.

Вот и нас все время какая нибудь хрень и происходит.

Еще

Действительно бороться надо построив стадионы и спортплощадки, но здоровье нации никого не волнует, и поднятие акциза никак не связано с заботой о народе. По этому поводу тоже вспомнился анекдот:

В школе учительница спрашивает - Дети, что будет если всеразрушающее ядро столкнется с неразрушаемой стеной? Вовочка отвечает: водка подорожает. Учительница в недоумении спрашивает: почему? А папа всегда говорит у нас в стране как только какая нибудь хрень произойдет- сразу водка дорожает.

Вот и нас все время какая нибудь хрень и происходит.

Ну дружище в такой стране приходится жить ;в хреновой ,хотя в союзе родились:ой :)

Нет цены нет работы

Еще
Нет цены нет работы

Заздули проблему, понимаешь. Дорого курить-можно бросить. Легко, кстати. Не надо прикидываться и искать отмазки, захочешь-бросишь. Я курил по три пачки в день. Бросил ещё тогда, когда сигареты стоили намного дешевле. Щяс-пару сигар могу. В месяц:).

А по поводу горилки-так это... Дорого стоит только ПЕРВАЯ бутылка, нет?:):):)

Еще

Заздули проблему, понимаешь. Дорого курить-можно бросить. Легко, кстати. Не надо прикидываться и искать отмазки, захочешь-бросишь. Я курил по три пачки в день. Бросил ещё тогда, когда сигареты стоили намного дешевле. Щяс-пару сигар могу. В месяц:).

http://www.kodges.ru/27059-prigotovlenie-alkogolnykh-napitkov-v-domashnikh.html

Даю бесплатно советы и делюсь секретами по вину в домашних условиях!!! :)

А курить когда сам захочешь - бросаешь легко!!!

Третий месяц не курю, после двух-трёх пачек и стажа 26 лет... :)

Александр.

Еще

Україна понад усе!

Олександр

ЦитатаЦитата (ЧП "Регина", 25.10.2009 10:15):

http://www.kodges.ru/27059-prigotovlenie-alkogolnykh-napitkov-v-domashnikh.html

Даю бесплатно советы и делюсь секретами по вину в домашних условиях!!! :)

А курить когда сам захочешь - бросаешь легко!!!

Третий месяц не курю, после двух-трёх пачек и стажа 26 лет... :)

Александр.

Отож яж і кажу ж, шо шо ж тут же ж прям же ж це ж вопще ж... Нельзя позволять ничему(вообще) и никому(почти:)), в том числе и вредным привычкам, властвовать над собой.

Привет, дядь Саш. Я надеюсь, Вы попэросы не из финансовых соображений бросили?:)

Еще

Конечно нет, не в экономье дело, надоело быть зависимым(утро три-четыре сигареты)...

...мало того по моему методу уже три человека расстались с этой зловредной привычкой!!!

И по вину, и наливкам, и варению спиртсодержащего - разве цель съэкономить??? :(

Отведать натурального продукта - главная задача!!! :)

Александр.

Еще

Україна понад усе!

Олександр
Кто читает тему
Пользователей 0
Гостей 0